Provoz v plzeňských Lobzích blokovala vážná nehoda

Ke střetu dodávkového a osobního vozidla vyjížděli plzeňští hasiči v pátek 19. prosince 2008 krátce po 6 hodině ráno na Rolnické náměstí v Plzni. V osobním vozidle zůstaly zaklíněné dvě osoby, které hasiči vyprostili a předali do péče ZZS. Zdravotníci zraněné okamžitě převezli na emergency. Řidič do...

obrázek: Provoz v plzeňských Lobzích blokovala vážná nehoda
Ke střetu dodávkového a osobního vozidla vyjížděli plzeňští hasiči v pátek 19. prosince 2008 krátce po 6 hodině ráno na Rolnické náměstí v Plzni. V osobním vozidle zůstaly zaklíněné dvě osoby, které hasiči vyprostili a předali do péče ZZS. Zdravotníci zraněné okamžitě převezli na emergency. Řidič dodávkového vozidla byl bez zranění. Komunikace byla kvůli nehodě zcela neprůjezdná. Po zdokumentování události PČR odstranili hasiči následky nehody. V 8.26 hodin byla jednotka povolána k další události, krátce po jejich odjezdu byla komunikace zprůjezdněna.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články