Už 1. února, tedy za 14 dní se mohou přihlásit první zájemci o byt v plzeňské lokalitě Sylván. Zatím je zde k dispozici 25 bytových jednotek.
Už 1. února, tedy za 14 dní se mohou přihlásit první zájemci o byt v plzeňské lokalitě Sylván. Zatím je zde k dispozici 25 bytových jednotek. Do roku 2004 by tu však nové bydlení mělo najít na pět set rodin. Kdo z žadatelů ve výběrovém řízení uspěje rozhodne los. Do poloviny března si zájemci o bydlení na Sylvánu budou moci prohlédnout stávající prostory a svůj zájem projevit závaznou přihláškou, kterou si vyzvednou buď ve společnosti Obytná zóna Sylván na Vinicích nebo v městském informačním středisku. Rozloha prvních 25 bytů se pohybuje od 43 do 90 metrů čtverečních. Obydlí jsou z jedné třetiny hrazeny ze státní dotace. Město Plzeň se zavázalo, že byty po dvaceti letech nájemníkům prodá. V příštím roce by na Sylvánu mělo být zájemcům k dispozici dalších 225 bytů. Konečná pětistovka by měla být dovršena do konce roku 2004.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.