Řidič boural mezi Valchou a Lhotou

V úseku mezi obcemi Valchou a Lhotou došlo ve středu na komunikaci ulice Dobřanské (cca 200 m za obcí Lhota) k dopravní nehodě osobního vozidla s pevnou překážkou, jehož řidič se při nehodě zranil.

weby uniweb

Dopravní policisté v současné době šetří veškeré okolnosti nahlášené dopravní nehody, která se stala na komunikaci ulice Dobřanské, a to mezi obcemi Valchou a Lhotou. Dle prvotních informací měl řidič jedoucí s osobním vozidlem tovární značky Seat Ibiza jet od Lhoty směrem na Valchu a v mírně levotočivé zatáčce, z dosud nezjištěných příčin, přejet s vozidlem do protisměrné části silnice a dále vyjet vlevo mimo komunikaci do travnatého příkopu. Vozidlo bylo následně z příkopu vymrštěno zpět na vozovku, kde zůstalo stát na kolech. Na místo vyjely všechny záchranné složky. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče, který byl z místa v péči záchranářů transportován do nemocnice. Z důvodu utrpěného zranění nebylo možné na místě u řidiče provést dechovou zkoušku na zjištění případné přítomnosti alkoholu v dechu. V nemocničním zařízení bylo následně zažádáno o odběr krve.

Dopravní kolize je nadále předmětem dalšího šetření plzeňských dopravních policistů. Policisté zjišťují totožnost řidiče.

foto: pčr

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb zima 2021

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby