U Starého Plzence šel s přirozením v ruce proti ženě. Neznáte ho?

Policisté pátrají po pachateli, který se částečně obnažený pohyboval na místě veřejnosti přístupném.

Prodej hovězího masa od farmáře

Policisté obvodního oddělení Plzeň 2 vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Tohoto jednání se měl dopustit neznámý pachatel na místě veřejnosti přístupném dne 29. února 2020 krátce po půl druhé hodině odpoledne, a to v zalesněném porostu na pěší stezce nedaleko obce Starý Plzenec. Podezřelý muž měl mít stažené kalhoty a obnažené přirození, které si držel v ruce, kdy šel proti poškozené oznamovatelce.

Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné identikit podezřelé osoby. Mělo by se jednat o muže ve věku mezi 40 – 50 lety, robustní postavy vysoké cca 185 cm, tmavých vlasů a na nose měl mít nasazeny tmavé dioptrické brýle. Oblečen měl být do tmavě červené mikiny či bundy a šedých kalhot, zřejmě džínů.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na identikitu, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli případ řádně objasnit.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 10.03.2020 15:300 +
 
ČEZ - Čistá energie zítřka

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby