Pro opakované porušování vyhlášek města stane před správním orgánem jednapadesátiletý muž ze Slovenska. Ve středu před polednem ho hlídka městské policie přistihla v centru města, jak hraje na housle a žebrá. K celé věci se pak vyjádřil s tím, že se musí nějakým způsobem přeci živit. Muž je navíc je...