V Klatovech přepadl lupič na ulici dvě seniorky

Ve středu 22. prosince 2010 v 9.50 hodin v Klatovech na ulici U Retexu neznámý muž přistoupil k seniorce a vytrhl ženě kabelku, kterou nesla přes rameno a utekl. Žena měla v kabelce peněženku s finanční hotovostí, občanský průkaz, průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, mobilní telefon a další věci....


Ve středu 22. prosince 2010 v 9.50 hodin v Klatovech na ulici U Retexu neznámý muž přistoupil k seniorce a vytrhl ženě kabelku, kterou nesla přes rameno a utekl. Žena měla v kabelce peněženku s finanční hotovostí, občanský průkaz, průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, mobilní telefon a další věci. Pachatel způsobil ženě škodu ve výši 2 000 Kč.
Další případ okradené seniorky byl oznámen ve stejný den odpoledne. Na ulici Podhůrecké ve 13.55 hodin zezadu vytrhl seniorce kabelku z ruky a utekl. V kabelce se nacházela peněženka s finanční hotovostí, osobní doklady poškozené a pouzdro s dioptrickými brýlemi. Poškozené ženě vznikla škoda 2 400 Kč. Policie případy šetří pro podezření ze spáchání přečinu krádeže. Policie ČR žádá případné svědky, aby podali informaci na obvodní oddělení Klatovy.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 25.12.2010 07:000 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq