V Mýtě hořel sklad na zpracování odpadu, škoda milion

Požár zaměstnal na několik hodin čtyři hasičské jednotky. Hořet začalo v hale, kde se drcením zpracovávají odpadní textilie a plasty. Na operační středisko byl požár haly na zpracování odpadu ohlášen v úterý 21. prosince 2010 v 9.49 hodin. Objekt se nachází nedaleko dálnice D5 u Mýta na Rokycan...


Požár zaměstnal na několik hodin čtyři hasičské jednotky. Hořet začalo v hale, kde se drcením zpracovávají odpadní textilie a plasty.
Na operační středisko byl požár haly na zpracování odpadu ohlášen v úterý 21. prosince 2010 v 9.49 hodin. Objekt se nachází nedaleko dálnice D5 u Mýta na Rokycansku, plameny a kouř proto hlásilo několik oznamovatelů. Když na místo dorazili hasiči, byla požárem zasažena asi polovina skladu, kde se skladuje drcený materiál. Po půl hodině dostaly jednotky požár pod kontrolu, ale několik dalších hodin trvalo dohašování a likvidace skrytých ohnisek. V objektu se zpracovávají staré textilie a plasty, které prochází drtičkou. Škoda byla předběžně vyčíslena na jeden milion korun. Příčina požáru je v šetření.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 22.12.2010 09:080 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq