Viktoria mění partnera - oblékat ji bude Macron

Viktoria Plzeň představuje nového oficiálního technického sponzora. Od sezony 2020/2021 bude oblékat dresy, tréninkové i volnočasové vybavení značky Macron.

První veřejné kluziště v Plzni

Italský výrobce špičkové fotbalové výbavy se stává novým důležitým partnerem klubu. Viktoria se tak zařazuje do rodiny Macron, v níž jsou například Sporting CP, belgické Bruggy, Nice či Lazio.

„Od nové sezony nás bude oblékat italská značka Macron, jejíž hlavním segmentem je právě fotbalová výbava a jde o nový brand na našem trhu. Zaujala nás jak naprosto špičková kvalita vybavení, tak i dynamika, s jakou Macron v poslední době vstupuje na fotbalovou mapu a jaký servis nám je připravený nabídnout. Macron nabízí opravdu kvalitní vybavení pro trénink, zápas i volný čas a na naši spolupráci se velmi těšíme,“ uvedl generální manažer klubu Adolf Šádek.

Právě dynamika, vášeň a touha po vítězství jsou klíčové myšlenky, které Macron a Viktorii spojují. Work hard, play harder. Tak zní motto, které má vést k týmovému úspěchu a odráží jej i symbol – Macron Hero, jenž bude na veškerém týmovém vybavení. „Přesně takoví chceme být. Tvrdě makat, mít touhu se každý den posouvat a společně vyhrávat,“ potvrdil trenér Adrian Guľa.

Viktoria Plzeň bude pro italskou značku stěžejním partnerem ve střední Evropě. K dispozici bude mít špičkový servis řízený přímo z centrály v italské Boloni, navíc se otevírají možnosti další spolupráce na řadě projektů. „Chceme být zajímaví a atraktivní nejen na hřišti, ale i v oblasti vybavení nebo dresů. V tom jsme našli ideálního spojence,“ dodal Adolf Šádek, jenž zároveň touto cestou děkuje společnosti Puma, která Viktorii oblékala od roku 2007 a byla tak u všech velkých klubových úspěchů v poslední dekádě.

Nyní je však čas na změnu, revoluci v oblasti týmové výbavy.

„Těší nás, že spojujeme síly s tradičním a úspěšným českým klubem, jakým je právě Viktoria Plzeň. Tímto spojením se chceme uvést a prosadit na velmi důležitém a zajímavém trhu střední Evropy,“ řekl CEO Macronu Gianluca Pavanello. „Pro Viktorii máme nachystáno špičkové vybavení, které využívá nejmodernější technologie, trendy a zároveň reflektuje tradice klubu,“ dodal.

Samozřejmostí budou i zbrusu nové dresy pro sezonu 2020/2021. Jejich představení proběhne těsně před zahájením nového ligového ročníku, tedy ve druhé polovině srpna. „Poprvé v historii bude mít náš klub k dispozici dvě unikátní sady dresů, které jsou vyrobeny speciálně jen pro nás,“ poodhalil marketingový ředitel klubu Jaromír Hamouz jednu z novinek. „Dresy budou velmi zajímavé, na jejich vývoji a podobě jsme s Macronem úzce spolupracovali a věřím, že se budou našim fanouškům líbit,“ dodal.

Proměnou projde i klubový obchod Viktoria shop, v němž budou k zakoupení právě produkty od Macronu. Fanoušci se tak mohou těšit na zcela novou kolekci.

Kdo všechno patří do fotbalové rodiny Macronu:
 Club Bruggy
 Sporting CP
 Lazio
 Boloňa
 Udinese
 Cagliari
 Levante
 Real Sociedad
 Arminia Bielefeld
 Hannover 96
 Nice
 Stoke City

a další

Macron (www.macron.com) je evropská společnost produkující oblečení pro aktivní sportování. Mimo fotbalové kluby dodává oblečení i týmům z prostředí rugby, basketbalu, volejbalu, baseballu, házené a sledge hokeje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 22.07.2020 16:090 +
 
Auto CB - Škoda service - Zimmí servisní prohlídka za akční cenu
Související
NejčtenějšíThumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.


Hlavní zprávy

 

Uniweb weby