Visio Art Gallery zve na výstavu přátel Lumíra Aschenbrennera

Unikátní kulturní gejzír exploduje ve Visio Art Gallery v plzeňské ulici Na Roudné (443/18) a nabídne díla rekordních 25 umělců.

SEO UNIWEB

K vidění na výstavě „S trochou pomoci“ budou ve vzájemné symbióze fotografie, obrazy, grafiky, koláže i sochy, jejichž autory jsou Petr Brukner, Vlasta Třešňák, Václav Hynčík, Václav Česák, Josef Kůda, Milan Váchal, Karel Syka, Jaroslav Šindelář, Milan Kasl, Miroslav Chaloupka, David Hynčík, Jan Lichtenberg, Tomáš Kůs, Honza Košťál, Pavel Hauer, Vítězslav Netrval, Vladimír Kožíšek, Michaela Vais Buriánková, Michal Vondryska, Martina Kožíšek Ouřadová, Pavel JANOUŠKOVEC, Alena Aschenbrennerová, Vilém Šedivec, Ivan Vala, František Bálek a další umělci. S troškou do mlýna přispěje i pan senátor.

Výtěžek výstavy bude věnován Mezigeneračnímu a dobrovolnickému spolku TOTEM. Vernisáž se uskuteční 10. září od 17 hodin, zahraje Pavel Paur.

Každý čtvrtek v době trvání výstavy, od 16 do 19 hodin, budou mít nejen příznivci umění možnost diskutovat v galerii Visio art na pzeňské Roudné s panem senátorem, a to nejen o umění, ale i o věcech běžného života v Plzni.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
LEM

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb