Zbrojní průkazy si od ledna nově zařídíte po celém kraji

Od 1.1. 2011 dochází u Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje k reorganizaci odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál. Namísto pěti územních oddělení služby v okresních městech, které měly působnost pro svůj okres – Domažlice, Klatovy, Plzeň (působnost pro okresy Plzeň-město, Pl...


Od 1.1. 2011 dochází u Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje k reorganizaci odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál.
Namísto pěti územních oddělení služby v okresních městech, které měly působnost pro svůj okres – Domažlice, Klatovy, Plzeň (působnost pro okresy Plzeň-město, Plzeň-sever a Plzeň-jih), Rokycany a Tachov vzniknou dvě liniová oddělení – oddělení správních činností a oddělení dozoru a dohledu. Dosavadní sídla „okresních oddělení“ budou označována jako kontaktní místa. Od 1.1.2011 bude zrušeno pracoviště v Rokycanech a nejbližším kontaktním místem pro občany z Rokycanska tak bude Plzeň. Občan si bude moci zajít vyřídit své záležitosti ve věcech zbraní a střeliva na kterékoliv z kontaktních míst v Plzeňském kraji. Výsledek své žádosti si bude moci vyzvednout na tom kontaktním místě, které při podání výslovně uvede. Pokud neuvede, tak bude výsledek zaslán na kontaktní místo v sídle okresu trvalého bydliště občana.
Kontaktní místa:
· okres Domažlice - Domažlice, ul. Kosmonautů 165,
· okres Klatovy - Klatovy, Nábřeží kpt. Nálepky 412,
· okres Tachov - Tachov, Plánská 2032,
· okresy Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever a Rokycany - Plzeň, U Borského parku 20.
Úřední hodiny budou na všech kontaktních místech v kraji stejné, a to v pondělí a ve středu v době 08,00 – 12,00 a 12,30 – 17,00 hod. a v úterý 08,00 – 11,00 hod.
Z důvodu reorganizace nebudou úřední hodiny pro veřejnost 1. týden v lednu (3. – 7. ledna 2011).Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 28.12.2010 17:060 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq