Bydlení Líně Na Dlouhých

+420 386 354 561 pm1@jpsgroup.eu www.rdline.cz
5 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Lannova 32/I, České Budějovice 37001

Rodinné domy a stavební parcely u Plzně

Rodinné bydlení Líně Na Dlouhých je projektem realizovaným společností Descarione a.s. Tato společnost je členem finančně silného privátního holdingového uskupení JPS GROUP EU, do kterého patří mimo jiné i developerská společnost SHL A PARTNERS a.s. nebo společnost JOSA s.r.o. (strojírenská výroba se zaměřením na export do EU).


Lokalita Líně je ideálním místem pro rodinný život. Je zde rychlá dopravní obslužnost s městem Plzeň, výborná infrastruktura a kvalitní možnosti trávení volného času. Přestože se Líně nacházejí v těsné blízkosti města Plzeň, nabízejí svým obyvatelům veškeré výhody bydlení v malém městě. Krásné okolí - lesní prostředí s rybníky a přírodní rezervací - to je příslib pohodového a spokojeného bydlení.
V lokalitě Líně Na Dlouhých nabízíme stavební parcely a nízkoenergetické rodinné domy. Z nabídky našich stavebních pozemků si může vybrat opravdu každý. Parcely jsou o velikostech 357 - 1034 m2, jsou kompletně zasíťované a připravené k okamžité výstavbě rodinných domů. Rodinné domy v naší nabídce jsou nízkoenergetické, zděné, o dispozici 5+kk s garáží. V lokalitě Líně Na Dlouhých jsou pro naše klienty připraveny také nízkoenergetické zděné rodinné domy typu bungalov o dispozici 4+kk se zastřešeným stáním pro osobní automobil.


Zakládáme si na tom, aby naše rodinné domy byly provedeny z kvalitních materiálů. Záruka 5 let je u nás samozřejmostí!

Komentáře & Hodnocení - Bydlení Líně Na Dlouhých

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář