Bývalý šéf plzeňské pobočky Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra Josef Cibulka byl pravomocně odsouzen k šesti letům vězení. Podle soudu pomáhal soukromému chirurgovi vykazovat pojišťovně fiktivní zdravotní výkony, čímž měla vzniknout škoda kolem 46 milionů korun. Výměnou měl přijímat hotovost, drahé dárky i luxusní dovolené.
Číst článek