ZPRÁVY Sport Plzeň

Plzeň a kraj podepsaly memorandum s cyklisty

Podpora cyklistické akademie v Plzni je důvodem memoranda o spolupráci mezi městem Plzní, Plzeňským krajem, Českým svazem cyklistiky a Cyklistikou Plzeňského kraje.

0

Včera

Plzeňský jachtař David Křížek napsal ve vězení dětskou knížku

V Lipně nad Vltavou proběhl slavnostní křest knihy Davida Křížka „Plavba snů“. Knihu pokřtili lipenskou vodou Lucie Křížková se synem Davidem a zástupci Vydavatelství MCU.

0

Před 2 dny

Půlmaraton Plzeňského kraje spustil registrace

S prvním prosincovým dnem byla spuštěna on-line registrace do tradičního Půlmaratonu Plzeňského kraje.

0

Před 4 dny

V příštím roce se v Plzni uskuteční mistrovství světa v paralukostřelbě

Město Plzeň podpoří aktivity sportovců z TJ Halma Plzeň, finanční dotaci využije organizace zdravotně postižených na nákup 40 kusů terčovnic pro lukostřelbu a paralukostřelbu. Příspěvek ve výši 500 tisíc korun schválili zastupitelé města 24. listopadu 2022.

0

Před týdnem

Olympiáda dětí a mládeže se bude v zimě 2027 konat na Špičáku

Na lednové soutěže mladých sportovců v Královehradeckém kraji naváže v roce 2025 zimní soupeření krajských výprav v Moravskoslezském kraji a v roce 2027 se největší česká multisportovní akce uskuteční v kraji Plzeňském.

0

Před týdnem

Plzeň podepíše cyklistické memorandum

Podpora cyklistické akademie v Plzni je důvodem memoranda o spolupráci mezi Plzeňským krajem, městem Plzní, Českým svazem cyklistiky a Cyklistikou Plzeňského kraje. Memorandum schválili radní města Plzně.

0

Před 3 týdny

Kam vyrazit při ošklivém počasí? Zachrání vás zábavné atrakce ve FUN Areně Cheb

Přemýšlíte kam vyrazit, když počasí není zrovna příjemné? Navštivte zábavní centrum FUN Arena Cheb a vyzkoušejte spoustu zábavných atrakcí.

0

Před 3 týdny

Viktoriáni uzavřeli podzim remízou s Pardubicemi

Viktoriáni neuzavřeli fotbalový rok 2022 podle vlastních představ. V zápase s posledními Pardubicemi dotahovali jednogólovou ztrátu, kterou čtvrt hodiny před koncem stáhl Milan Havel.

11

Před 4 týdny

Fotbalová Plzeň porazila Brno a přezimuje v čele tabulky

Poslední domácí zápas v roce 2022 viktoráni zvládli brilantně. V dohrávce 4. kola FORTUNA:LIGY porazili na svém hřišti Zbrojovku Brno 4:0, čímž si zajistili, že podzimní část české nejvyšší soutěže přečkají na 1. místě tabulky.

4

Před měsícem

Plzeňačky mají zlato z MS ve sportovním aerobiku

Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech se konalo 2.- 4.11. 2022 v Ostravě v industriálních prostorách ostravské multifunkční auly Gong. Po 8 letech jej pořádal Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz.

0

Před měsícem

Konec série. Viktorka padla se Spartou 0:1

Všechno má svůj konec. A teď je to konec série FCVP. Viktoriáni po dlouhých 11 letech prohráli domácí ligový duel se Spartou, Pražané vyhráli na západě Čech 1:0 po trefě Davida Pavelky ze závěru.

18

Před měsícem

Viktoriáni prohráli s Barcelonou 2:4

Poslední zápas v letošní skupině Ligy mistrů je za námi. Viktoriáni v závěrečném duelu hostili na domácí půdě Barcelonu, proti které předvedli sympatický ofenzivní výkon. Na prohře 2:4 to ale nic nezměnilo.

11

Před měsícem

Viktoria vyhrála ve Zlíně 3:0, řádili Jirka a Chorý

Ve Zlíně řádili hlavně dva hráči – Erik Jirka (2+1) a Tomáš Chorý (1+2)! Viktoriáni v rámci 14. kola FORTUNA:LIGY vyhráli v moravském městě jednoznačně 3:0 hlavně díky výše zmiňovaným.

11

Před měsícem

Viktoria padla na San Siru s Interem Milán 0:4

Poslední venkovní zápas v letošní skupině Ligy mistrů má Viktoria Plzeň za sebou. V pátém hracím kole podlehla na legendárním San Siru milánskému Interu 0:4.

11

Před měsícem
Popelka