ZPRÁVY Sport Plzeň

Po Mistrovství ČR si v Plzni na Grand Prix zlepšil náladu Jan Ryba

Čtvrtý díl GIANT LIGY v Plzni se jel opět za letního počasí, i když meteorologická předpověď nebyla nejlepší. V Plzni nakonec ani kapka vody a teploměr na Rapidu ukazoval 26 °C.

0

Včera

Po Mistrovství ČR se jede další Grand Prix v Plzni

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – čtvrtý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ.

0

Před 3 dny

Závodní sezonu v Plzni startuje Zlatá koloběžka

V sobotu a neděli 19.-20. června dojde po částečném uvolnění vládních opatřeních konečně k zahájení nejvyšší republikové soutěže koloběžkářů Rollo ligy 2021.

0

Před 6 dny

Další posila. Na hostování do Viktorky přichází Ondřej Pachlopník z Brna

Viktoria Plzeň hlásí před startem letní přípravy další posilu. Červenomodrý dres oblékne 21letý mládežnický reprezentant Ondřej Pachlopník, který přichází na roční hostování s opcí ze Zbrojovky Brno

0

Před 6 dny

Viktoria startuje v pátek prodej permanentek

Již od pátku si viktoriáni budou moci pořídit novou permanentku na sezonu 2021/2022. Podmínky jsou nastaveny pro všechny stávající držitele maximálně výhodně a na výběr zůstávají hned tři varianty.

0

Před týdnem

Rychlostní test v Plzni před republikovým šampionátem vyšel Richardu Habermannovi

Třetí díl GIANT LIGY v Plzni se jel opět až za tropického počasí, kdy teploměr na Rapidu ukazoval 28 °C. Sparta přijela v bojové náladě a útok na stupně vítězů rozjela na dvou frontách.

0

Před týdnem

V Plzni bude startovat vítěz pohárového závodu Richard Habermann

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – třetí závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ.

0

Před týdnem

Viktorka slaví 110 let: odhalila desky a otevřela stezku

Viktoria Plzeň slaví 110. výročí od založení klubu. Při této příležitosti v pátek odhalila na Pamětním místě Brány borců nové destičky.

0

Před týdnem

Ikona Viktorie David Limberský končí kariéru

Byl u všech trofejí a úspěchů, které plzeňská Viktoria za poslední dekádu získala. Je odchovancem klubu. Jeho srdce bije červenomodře.

0

Před 2 týdny

V Plzni na Grand Prix triumfoval Martin Boubal

Druhý díl GIANT LIGY v Plzni se jel opět za letního počasí, kdy teploměr na Rapidu ukazoval příjemných 25.0 °C.

0

Před 2 týdny

Hejtmanka přijala mistrovské házenkáře Talentu, dostali dort

Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek se v pondělí na krajském úřadě setkali s hráči Talent týmu Plzeňského kraje.

0

Před 2 týdny

V Plzni bude startovat vítěz etapového závodu RBB Tour Jan Ryba

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – druhý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Po víkendovém vítězství v etapovém závodě RBB Tour bude na startu ve skvělé formě Jan Ryba (AC Sparta Praha).

0

Před 2 týdny

Tomáš Hořava končí po osmi letech ve Viktorce

Věřím, že Viktorce dokážu pomoci prosadit se jak v lize, tak v pohárové Evropě,“ řekl Tomáš Hořava v červnu 2013, kdy přestupoval do Viktorky.

0

Před 2 týdny

První posilou Viktorie je křídelník Jhon Mosquera

Viktoria Plzeň představuje první posilu před sezonou 2021/2022. Stává se jí kolumbijský levonohý křídelník Jhon Mosquera ze Slovanu Liberec.

0

Před 3 týdny
netConcert