ZPRÁVY Sport Plzeň

Plzeň bude i dál podporovat sportovní talenty v akademiích

Město Plzeň, Plzeňský kraj, příslušné svazy a kluby uzavřou memoranda v oblasti podpory mládežnických akademií v Plzni.

0

Před týdnem

Matěj Hybš odchází hostovat do polské ligy

Obránce Matěj Hybš stráví jarní část ligové soutěže v týmu Bruk-Bet Termalica Nieciecza, kam odchází na půlroční hostování.

0

Před týdnem

Volí se jachtař roku, zastoupení má i Lokomotiva Plzeň

V těchto dnech začalo hlasování o Jachtaře roku. Mezi nominovanými nechybí olympionik Karel Lavický, oba bratři Teplí a zastoupení má i plzeňská Lokomotiva, například sourozenci Jakub a Tereza Dobří.

0

Před týdnem

Viktoria ruší kvůli covidu španělské soustředění

Vzhledem k aktuální koronavirové situaci ve Španělsku ruší Viktoria Plzeň herní kemp v Esteponě, kam měla odcestovat na začátku příštího týdne.

0

Před týdnem

Fotbalová Plzeň hlásí posilu - přichází Roman Potočný

Do kádru plzeňské Viktorie přichází první posila. Novým hráčem červenomodrých barev se stává krajní záložník s více než 200 ligovými starty Roman Potočný.

0

Před 3 týdny

Viktoriáni zahájili zimní přípravu, Falta jde do Baníku

Zimní příprava zahájena. Trenér Michal Bílek v pondělí poprvé v novém roce přivítal své svěřence v Doosan Areně. Chyběl mezi nimi záložník Šimon Falta, který odchází na půlroční hostování s opcí do Baníku Ostrava.

0

Před 3 týdny

SK Plzeň dostane dotaci na stavbu sportovní haly pro žákovský fotbal

Zastupitelé města Plzně schválili poskytnutí dotace ve výši 20 milionů korun sportovnímu klubu SK Plzeň 1894 z. s. na výstavbu sportovní haly pro žákovský fotbal.

0

Před 4 týdny

Plzeň pošle desetitisíce nově vzniklému sportovnímu klubu judistů

Město Plzeň podpoří nově vzniklý klub Judo SG Plzeň částkou 70 tisíc korun. Klub, který byl založen na jaře letošního roku, ji využije na uhrazení provozních nákladů. Přidělení dotace schválili zastupitelé.

0

Před měsícem

Viktorka se s podzimem rozloučila výhrou 1:0 v Karviné

Fotbalový rok 2021 viktoriáni ukončili, jak nejlépe mohli. V posledním zápase podzimní části porazili Karvinou na její půdě 1:0 díky brance Milana Havla. Zároveň si tak zajistili průběžné 2. místo v ligové tabulce.

0

Před měsícem

Plzeň podpořila konání elitní Ligy mistrů ve futsalu

Částkou 200 tisíc korun podpořilo město Plzeň konání mezinárodní ELITE Round UEFA Futsal Champions league v Plzni na začátku prosince.

0

Před měsícem

S Doosan Arenou se viktoriáni rozloučili výhrou nad Libercem

V posledním domácím zápase roku 2021 vybojovali viktoriáni všechny body. Do utkání s rozjetým Libercem vstoupili dobře, když do půl hodiny vedli už o dvě branky.

0

Před měsícem

Viktoriáni vyhráli na Slovácku 2:1

Šlágr kola ve prospěch Viktorky! Na červenomodré čekal v druhou adventní neděli očekávaný souboj na půdě Slovácka, který svěřenci Michala Bílka zvládli. Vítězství 2:1 gólově trefil Milan Havel společně s nejlepším střelcem F:L Jeanem-Davidem Beauguelem.

0

Před měsícem

Patříme k sobě. Viktorka vydala nový kalendář

111 let. Již tak dlouho dělá plzeňská Viktoria radost svým fanouškům. A spojuje lidi napříč profesemi, odvětvími, zájmovými skupinami. Důkazem je i nový nástěnný kalendář pro rok 2022.

0

Před měsícem

Běhej lesy volají: Spouštíme registrace na sezonu 2022! I do Brd

8 termínů Běhej lesy a také 5 termínů Behaj lesmi v sezoně 2022. Celkem tedy historicky poprvé 13 zastávek lesního dobrodružství. Oblíbený běžecký seriál otevírá své registrační brány právě teď!

0

Před měsícem
netConcert