ZPRÁVY Sport Plzeň

Viktoriáni nastoupí do výročního zápasu ve speciálních retrodresech

V rámci oslav 110. výročí klubu odehraje Viktoria Plzeň v sobotu 18. září výroční utkání.

0

Před 2 dny

Finále ovládl Petr Kelemen, celkově Giant ligu Martin Boubal

Jedenáctý finálový díl GIANT LIGY v Plzni se jel za letního počasí, navíc bezvětří a 25 °C slibovalo velmi rychlý závod. Příjemným zpestřením byla účast Petra Kelemena (ELKOV KASPER Cycling Team), který i přes technické potíže s přehazovačkou vyhrál závod.

0

Před 2 dny

Škoda Fit Půlmaraton absolvovalo 1200 běžců

Západočeská metropole hostila v neděli 12. září již šestý ročník závodu Škoda FIT Půlmaraton. Letošní ročník byl absolutně vyprodán a závodů se zúčastnilo dohromady přes 1200 běžců.

0

Před 4 dny

O vítězi Giant ligy rozhodne finálový závod

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – jedenáctý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 graduje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Dramatická koncovka až do úplného konce letošního ročníku, čeká na fanoušky a soupeře o celkové vedení.

0

Před 4 dny

Viktoria chystá speciální výroční zápas

Viktoriáni, na sobotu 18. září si rozhodně nic neplánujte. Viktorka odehraje speciální utkání ke 110. výročí klubu a chystá pro vás bohatý doprovodný program na celé odpoledne.

0

Před 5 dny

Fotbalová Plzeň porazila ve šlágru ligy Spartu 3:2

První s druhým. V Doosan Areně se v sobotu večer odehrál šlágr 7. kola FORTUNA:LIGY – a takhle má vypadat souboj vedoucích týmů české nejvyšší soutěže! Velice atraktivní zápas zvládli viktoriáni, jenž porazili Spartu 3:2 a vystřídali ji na čele tabulky.

0

Před 6 dny

Finálový závod českého cyklistického endura se jede na Špičáku v neděli

Šestým podnikem a zároveň i posledním finálovým závodem letošní sezóny se ve sportovní areálu Ski&Bike Špičák uzavře Česká Enduro Série. V neděli 12.září vyrazí na trať Kona Enduro Race Špičák už v 9 hodin ráno první jezdci a jezdkyně.

0

Před týdnem

V Plzni byl opět nejrychlejší Richard Habermann

Desátý díl GIANT LIGY v Plzni se jel za příjemného skoro letního počasí, navíc bezvětří a 21 °C slibovalo velmi rychlý závod. Příjemným zpestřením byla návštěva Romana Kreuzigera, který pak nejmladším kategoriím předal i ceny.

0

Před týdnem

Giant liga nabízí drama až do konce, Boubal vede o jediný bod

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – desátý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Dramatická koncovka až do úplného konce letošního ročníku, čeká na fanoušky a soupeře o celkové vedení.

0

Před týdnem

Velký Javor za hranicemi hostí mistrovství Německa v letním biatlonu

Mistrovství Německa v letním biatlonu se bude konat ve dnech 9. – 12. září na Velkém Javoru – u Velkého javorského jezera.

0

Před 2 týdny

Na Lopatárně byl nejrychlejší Richard Habermann

Osmý díl GIANT LIGY v Plzni se jel za podzimního počasí, které už naznačovalo příchod cyklokrosu. Bezvětří a 17 °C však závodníci využili k velmi rychlému závodu.

0

Před 2 týdny

Jakub Brabec odchází do Arisu Soluň

29letý obránce Jakub Brabec opouští po dvou a půl letech Viktorii Plzeň. Jeho novým angažmá se stává řecký celek Aris Soluň.

0

Před 2 týdny

V dresu lídra seriálu pojede na Lopatárně Jan Ryba

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – osmý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Na startu budou v plném počtu oba dva týmy, které se přetahují se svými lídry o vedení v seriálu.

0

Před 3 týdny

Viktoria v lize ztratila první body, padla 0:1s Hradcem

Velmi nepovedený týden prožili viktoriáni. Po zklamání ze čtvrtečního vyřazení v Evropské konferenční lize přišla i první ztráta bodů v nejvyšší české soutěži.

0

Před 3 týdny
James Bond