ZPRÁVY Sport Plzeň

Fotbalisté Viktorie jen remizovali v Karviné

Pátá ligová výhra v řadě se nekonala. Viktoria Plzeň v zápase 26. kola FORTUNA:LIGY po několika neproměněných příležitostí pouze remizovala na půdě Karviné 1:1.

0

Před 2 dny

Viktoria je v semifinále poháru, přešla přes Liberec

Viktoriáni měli svému soupeři z Liberce co vracet, v obou ligových zápasech se Severočechy totiž padli. Ve čtvrtfinále MOL Cupu se jim odplata povedla.

0

Před 5 dny

Viktoria představuje varianty permanentek na příští sezonu

Plné tribuny fanoušků a skvělá atmosféra. Všichni si přejeme, abychom se toho co nejdříve opět dočkali a mohli jsme si společně užívat fotbalové zápasy přímo v Doosan Areně.

0

Před 5 dny

Viktoriáni se po koronavirové pauze vrátili vítězně

Po vynucené pauze a dlouhých 29 dnech Viktoria Plzeň znovu okusila příchuť soutěžního utkání. V zápase 25. kola FORTUNA:LIGY přivítala na svém hřišti České Budějovice, které porazila 2:1.

0

Před týdnem

Plzeň podpoří sportovní akademie, kluby i handicapované

Město Plzeň poskytne dotace na provoz v roce 2021 sedmi regionálním sportovním akademiím, jež se v Plzni věnují sportujícím dětem a mládeži.

0

Před týdnem

Chcete být šipkařské eso?

Zhlédli jste se v šipkařském sportu? Světovou hvězdou jako „Zlej Kája“ se můžete stát, i když nezačnete tento sport dělat v útlém věku a nemusíte mít za sebou tým odborníků, zázemí a drahé sportovní vybavení. Pro příběh, který je až neuvěřitelný svým happyendem, můžeme zůstat na domácí půdě.

0

Před týdnem

Fotbalisté Viktorky a házenkáři Újezda chtějí modernizovat hřiště

Na základě platné Koncepce sportu města Plzně podporuje krajská metropole investice do sportovní infrastruktury.

0

Před 2 týdny

Regionální sportovní akademie dostanou dotace

Město Plzeň poskytne dotace na provoz v roce 2021 sedmi regionálním sportovním akademiím, jež se v Plzni věnují sportujícím dětem a mládeži.

0

Před 3 týdny

Majitelem Viktorky je Adolf Šádek

Po jedenácti letech dochází ke změně majitele FC Viktoria Plzeň. Jediným držitelem akcií společnosti Viktoria Plzeň 1911, a.s., která klub vlastní, se stává Adolf Šádek.

0

Před 4 týdny

Plzeň chce pomoci s výchovou mladých golfistů

Plzeňští radní schválili spolupráci města Plzně s Plzeňským krajem, Českou golfovou federací a RGA – regionální golfovou akademií, z. s.

0

Před 4 týdny

Trojka opět podpoří plavce z SK Radbuza Plzeň

Místostarosta MO Plzeň 3 Ondřej Ženíšek v přítomnosti starosty Davida Procházky podepsal smlouvu s prezidentem SK Radbuza Plzeň Lubošem Ibrmajerem.

0

Před 4 týdny

Výstavba městské sportovní haly Krašovská odstartovala

Město Plzeň zahájilo výstavbu nové sportovní víceúčelové haly Krašovská se zázemím, restaurací a vlastním parkovištěm.

0

Před měsícem

Viktorka kvůli covidu zápas se Spartou a Zlínem neodehraje

Koronavirus v týmu Viktorie Plzeň je důvodem, proč se v sobotu neodehraje šlágr fotbalové Fortuna ligy mezi Spartou a Plzní.

0

Před měsícem

Výhru Viktorie nad Olomoucí vystřelil Beauguel

Povedený týden viktoriánů! Po úterní výhře v osmifinále MOL Cupu vyběhli svěřenci Adriana Guľy k ligovému utkání proti Sigmě Olomouc, které také zvládli.

0

Před měsícem
ŠKODA PLUS referenční vozy