ZPRÁVY Krimi Plzeň

Na tramvajové koleje na Borech si lehl muž, chtěl se zabít

Ve čtvrtek v dopoledních hodinách došlo v Plzni na Borech k dramatické události, když si do tramvajového kolejiště v Kaplířově ulici lehl muž. Situaci zachránila rychlá reakce jedné ženy, která neprodleně zavolala na linku tísňového volání 156.

0

Dnes

Řidička se přiznala, že kouřila trávu

Ve středu krátce před půlnocí si hlídka služebny Lochotín všimla v Toužimské ulici vozidla Volvo s problikávajícím osvětlením zadní registrační značky. Strážníci chtěli řidičku na závadu jen upozornit a rozhodli se ji proto zastavit. Jenže vše se vyvinulo zcela jinak.

0

Včera

Vloupal se do několika plzeňských rodinných domů

Muž je obviněn ze spáchání sedmnácti skutků majetkového charakteru. Pro spáchání dalších šesti je v současné době umístěn ve vazební věznici.

0

Před 2 dny

Dvanáct mladistvých ve Stříbře a Tachově popíjelo alkohol

V uplynulém víkendu se na Tachovsku uskutečnilo bezpečnostní opatření, jehož cílem je preventivně působit v provozovnách, ve kterých může docházet k prodeji alkoholu mládeži.

0

Před 3 dny

V kasinu si ustlal pod hracím automatem, měl 4,5 promile

V sobotu necelou hodinu po poledni vyjížděli strážníci plzeňské městské policie k neobvyklé situaci do provozovny kasina v centru města. U hracích automatů na podlaze zde v opilosti ulehl jeden z hostů.

0

Před 4 dny

Kradli v kontejneru na elektroodpad

Ve čtvrtek těsně před polednem prováděla hlídka plzeňských strážníků v ulici Na Chmelnicích kontrolní činnost a povšimla si u kontejneru na elektroodpad dvou mužů, kteří z jeho útrob přes bezpečnostní víko vytahují spotřebiče.

0

Před týdnem

Neosvětlený kamion kličkoval po D5, řidič měl 2,5 promile

Kriminalisté řidiče obvinili ze spáchání zločinu obecné ohrožení. Se dvěma a půl promile ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu, vydal je v nebezpečí těžké újmy na zdraví nebo smrti.

0

Před týdnem

Na Chodském náměstí vylezl na strom, bál se prý povodní

V průběhu úterního večera přijali plzeňští strážníci na operačním oddělení neobvyklé oznámení. Mělo se jednat o zmateného muže, který už delší dobu sedí na větvi v koruně stromu na Chodském náměstí, a to ve výšce minimálně 6 metrů.

0

Před týdnem

Nález mrtvého plodu v Plzni: šlo o potrat ve 22. týdnu

Lidský plod bez známek života nalezl podle dosud zjištěných skutečností náhodný kolemjdoucí v sobotu 17. února 2024 kolem třetí hodiny odpoledne v lesním porostu v Plzni městské části Lochotín.

0

Před týdnem

Policisté v kraji si posvítili na autobusy

Jednalo se o kontroly zaměřené na dodržování rychlostních limitů a autobusy, které proběhly minulý týden. Bylo zkontrolováno 269 autobusů a jeden řidič autobusu měl pozitivní dechovou zkoušku s výsledkem 0,46 promile alkoholu v dechu.

0

Před týdnem

V Horšovském Týně explodoval podomácku vyrobený nástražný systém

V pondělí po dvaadvacáté hodině policisté na tísňové lince 158 přijali oznámení o výbuchu v obci Horšovský Týn, jeden člověk byl zraněn.

0

Před týdnem

Falešní bankéři připravili v Plzni ženu o milion

Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování se zabývají případem podvodného jednání na internetu. Podle dosud zjištěných skutečností kontaktovala poškozenou 31letou ženu zaměstnankyně jedné bankovní společnosti.

0

Před týdnem

Počet zadržených migrantů v Plzeňském kraji prudce klesl

Zatímco předloni jich policisté zadrželi celkem 107, loni jich bylo pětadvacet. V kraji legálně žije téměř osmdesát tisíc cizinců.

0

Před týdnem

Policisté v únoru na Šumavě nacvičovali záchranu osob ze zamrzlé plochy. Video

Policisté si vyzkoušeli záchranu osoby jednak za pomoci svých vlastních sil nebo za využití různých pomůcek.

0

Před 2 týdny
ČNSO studio