ZPRÁVY Krimi Plzeň

Cizinec se v kamionu skrýval mezi rýží

Ve čtvrtek dopoledne při vykládce řidič spatřil muže, který byl mezi vaky s rýží. Policisté zatím nezjistili jeho totožnost, protože byl bez dokladů.

0

Dnes

Policie České republiky varuje před podvody s investicemi do kryptoměny

Plzeňští a rokycanští kriminalisté prověřují další útoky podvodníků, a to nejen pod sofistikovanou identitou falešného bankéře. Veřejnost varují, že se nejedná o běžný postup, kterým bankovní instituce informují své klienty. Upozorňují i na falešné reklamy s kryptoměnou. L...

0

Včera

Po krádeži na Domažlické usnul vyčerpáním

Policisté při ohledání místa činů nalezli spícího pachatele v kůlně i s odcizenými věcmi. Mladíka zadrželi a v současné době již přemýšlí o svém jednání ve vazební věznici.

0

Včera

Milovník-podvodník vylákal ze ženy z Plzně přes milion

Internetoví podvodníci neznají mezí. Své oběti si vybírají cíleně. Na internetové seznamce se žena seznámila s mužem pracujícím na ropné plošině v Texasu.

0

Před 2 dny

Potácel se Domažlicemi a pokřikoval vulgarismy

V neděli krátce po poledni procházel muž městem a vulgárně pokřikoval na kolemjdoucí. Na výzvy policistů nereagoval a skončil v protialkoholní stanici v Plzni.

0

Před 3 dny

Loňský rok v kraji: Méně trestných činů, více požárů

V roce 2020 bylo v Plzeňském kraji meziročně registrováno méně trestných činů, nejvíce jich bylo spácháno v rámci kraje v okrese Plzeň-město.

0

Před 4 dny

Zmatená žena chtěla v Plzni mluvit s panem Gottem

Ve čtvrtek v ranních hodinách vyjížděli strážníci k oznamovateli, který uvedl, že mu někdo z vedlejšího domu buší do zdi a nejspíš volá o pomoc.

0

Před 6 dny

V areálu FN Plzeň se rozjelo zaparkované auto, srazilo ceduli i další vůz

V areálu plzeňské nemocnice došlo k samovolnému rozjetí vozidla, které narazilo do informační cedule a do zaparkovaného vozidla.

0

Před týdnem

Na Skvrňanech je stále cítit zápach. Občané nejsou ohroženi.

Na Skvrňanech mohli dnes občané opět cítit zápach v okolí areálu firmy SUEZ CZ. v Plzni - Skvrňanech. Na místě proto zasahovali hasiči, jejich měření neprokázala žádné nebezpečné koncentrace. Pouze se uvolnil zápach. Jedná se o možný zápach, který souvisí s postupným přečerpáváním a odváž...

0

Před týdnem

Na Rokycansku řádí parta podvodníků, nabízejí předražené opravy střech

Parta cizinců nabízí lidem předražené opravy okapů a střech. Starostové varují hlavně seniory, aby nenaletěli.

0

Před týdnem

Při směně peněz okrádal seniory na Tachovsku, už spadla klec

Cizinec, který okradl dva seniory, využil jejich důvěřivosti a chtěl rozměnit peníze. V nestřežené chvíli odcizil v jednom případě peněženku, ve druhém několik tisíc korun.

0

Před týdnem

Žena upadla a zranila se v sušickém obchodě, prověřuje to policie

Policisté případ z počátku měsíce června prověřují a vyžádali si znalecký posudek.

0

Před týdnem

Motorkář neměl papíry, skončil za Javornou v lese

V neděli odpoledne ukončil řidič s motocyklem jízdu v lesním porostu. Při dopravní nehodě muž utrpěl zranění a byl leteckou službou přepraven do nemocnice.

0

Před týdnem

Soulož na vrcholu katedrály sv. Bartoloměje překazili strážníci

Velmi netradičně oslavili v sobotu své znovu setkání sedmatřicetiletý muž a jednatřicetiletá žena. Ti se totiž v půl jedenácté dopoledne oddávali souloži na vrcholu vyhlídkové věže katedrály sv. Bartoloměje.

0

Před týdnem
Popelka