ZPRÁVY Krimi Plzeň

Alkohol u řidičů v kraji kontrolovala stovka policistů

Policisté z Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje se ve dnech 18. a 19. června 2021 účastnili celorepublikové akce Roadpol.

0

Včera

Plzeň schválila koncepci své městské policie až do roku 2024

Plzeň schválila střednědobou koncepci řízení své městské policie, a to konkrétně na období let 2021 až 2024. Koncepce obsahuje priority a záměry týkající se toho, jak komplexně řešit výkon služby městské policie. Pracuje přitom s cílem zachovat současné náklady, zajistit dostatečně efektiv...

0

Před 2 dny

Auto srazilo v Kralovické na přechodu chodce. Neviděli jste to?

Policisté v Plzni šetří dopravní nehodu se zraněním, střet nezjištěného vozidla a řidiče s chodcem, který měl přecházet po přechodu pro chodce na vozovce ulice Kralovické u domu č. 5.

0

Před 2 dny

Po konfliktu na rokycanské ubytovně zemřel 50letý muž

Případem se nyní zabývají krajští kriminalisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti.

0

Před 5 dny

Přítelkyni sebral auto a kartu, pak ji znásilnil

Policisté z oddělení obecné kriminality přijali v sobotu 12. června letošního roku oznámení o možném případu znásilnění, neoprávněném užívání vozidla i použití cizí platební karty.

0

Před 6 dny

Opilý motorkář vjel u Zhoře pod traktor

Tachovští dopravní policisté přijali včerejšího dne oznámení o nehodě, která se stala kolem 18:15 hod. na silnici mezi obcemi Milevo a Zhoř. V tomto směru jel s motocyklem značky Yamaha 29letý řidič.

0

Před 6 dny

V Předních Skvrňanech zasahují jednotky IZS z důvodu úniku neznámé látky, obyvatelé lokality ohroženi nejsou

Všechny složky integrovaného záchranného systému zasahují v Předních Skvrňanech v lokalitě III. brány, důvodem je únik plynné látky v objektu firmy, která zpracovává tekuté průmyslové kaly. Událost ovlivňuje dopravu. Je obousměrně uzavřena Vejprnická ulice, a to od křižovatky s ulicí Do...

0

Před 6 dny

Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu pro Plzeňský kraj

Již dnes od 12 hodin do půlnoci nás čekají vysoké teploty, které překročí 31 °C. Jde o vysokou zátěž na lidský organismus, hrozí nebezpečí přehřátí a dehydratace. Doporučuje se dodržovat pitný režim, zvýšit konzumaci neslazených nealkoholických nápojů, které je vhodné kombinovat s minerálními vod...

0

Před 6 dny

Ve vzteku poničila dveře od toalety na vlakovém nádraží v Plzni

Komise pro projednání přestupků ÚMO Plzeň 3 se bude zabývat případem 27leté ženy, která poničila dveře od toalety na dámských záchodcích na vlakovém nádraží.

0

Před týdnem

Z firmy ve Štěnovicích zmizela pokladna se 68 tisíci Kč

Neznámý pachatel se vloupal do kanceláře firmy, odcizil mobilní telefon a pokladnu, v které byla finanční hotovost ve výši 68 tisíc korun.

0

Před týdnem

Na silnicích kraje zemřelo nejméně lidí za deset let

Statistiky za prvních pět měsíců letošního roku ovlivnil lockdown. Policisté ale upozorňují, že před námi jsou rizikové prázdniny.

0

Před týdnem

V truhle na chatě našel zbraně, odevzdal je v rámci amnestie

Muž nalezl dvě zbraně, které byly uloženy v dřevěné truhle a odevzdal je v rámci vyhlášené zbraňové amnestie.

0

Před týdnem

Plzeň se připojila k Evropskému dni proti vloupání 2021

Ve středu 16. června si celá Evropa připomene den proti vloupání. I v letošním roce se město Plzeň připojilo k celoevropské informační kampani....

0

Před týdnem

Před bludy se ve Stříbře zamkl na toaletách

Fiktivní postavy se mu zjevily zřejmě po užití návykové látky. Z místa byl záchrannou službou převezen do nemocnice.

0

Před týdnem
Loop Jazz CLub