CAR POINT s.r.o.

379775611 info@carpoint-domazlice.cz www.carpoint.cz
1 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Masarykova 570 , Domažlice 34401
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň - Borská pole | Podnikatelská 1
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1992 a ... je stoprocentní dceřinnou společností Porsche Holding. Od této doby se datuje počátek prodeje v Praze. V současné době má naše společnost v ČR již 9 provozoven.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Nepomucká 119
Záruční, pozáruční servis, klempířské opravy, autolakovna, měření geom ... etrie, STK, emise, automyčka, prodej dílů a příslušenství. Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia
Detail Přejít na web Hodnotit

Rokycany | Zeyerova 1100

Plzeň - Slovany | Koterovská 170
AUTOBOND GROUP a.s. JE AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A OPRAVCE VOZŮ FORD A KIA ... V PLZNI A AUTORIZOVANÝ OPRAVCE VOZŮ SUZUKI.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Borská 59
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. - autorizovaný prodej a servis vozů SEA ... T, ŠKODA, HONDA a VW užitkové, předváděcí a referenční vozy VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, HONDA
Detail Přejít na web Hodnotit

Rokycany | Zeyerova 1100

Plzeň | Na Výsluní 1025/33
Jsme autorizovaný prodej a servis vozů značek Jaguar a Land Rover / Ra ... nge Rover – s pobočkami Plzeň a Praha. Zároveň se zaměřujeme na terénní auta Toyota a Isuzu a výhradně dovážíme offroad příslušenství značek ARB a dalších. Specializujeme na přestavby vozů pro speciální využití. Přes 24 let se věnujeme luxusním a terénním vozům. Auta milujeme a rozumíme jim!
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Jateční 8
Autorizovaný prodejce známé francouzské automobilky CITROËN


Plzeň | Gerská 37
Odštěpný závod Porsche Plzeň II zahájil svou činnost v březnu 2001 v P ... lzni na Lochotíně. Tento autosalon, zastupující značku Škoda, je držitelem certifikátu kvality ISO 9001: 2000.
Detail Přejít na web Hodnotit

CAR POINT s.r.o. 
...pohodlí a bezpečí na cestách...

Od roku 1999 působí naše společnost na českém automobilovém trhu z pozice autorizovaného prodejce vozidel Volkswagen a autorizovaného servisu vozidel Volkswagen a Audi. 

V rámci prodejní činnosti nabízíme osobní a užitková vozidla značky Volkswagen v kompletní paletě, dostupné na českém trhu. Od prvotního poradenství při výběru vozidla až po realizaci obchodního případu, jakož i následné péči o Vaše vozidlo je naším cílem spokojený zákazník.

Naše společnost se zabývá v rámci poprodejní péče o zákazníka kromě vozidel Volkswagen i servisováním vozů Audi a k uspokojení širokého okruhu motoristů jsme zahájili také značkový servis vozů Seat a Škoda.

Najdete nás nejen v Domažlicích, ale i v Karlových Varech, kde kromě prodeje vozů značky Volkswagen nabízíme i prodej nových vozů Audi. V roce 2005 jsme navíc otevřeli novou pobočku v Klatovech.


NON STOP SERVICE MOBIL
+420 602 177 602


www.carpoint.cz

 


Komentáře & Hodnocení - CAR POINT s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář