RR For Clean s.r.o.

+420 778 543 570 info@for-clean.cz www.forclean.cz
2 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Prešovská 337/6, Plzeň 30100

Jsme plzeňská úklidová firma s certifikátem kvality ISO

Zajištujeme profesionální úklidové služby v Plzni a okolí. Uklidíme vám a tím vám zajistíme více času na podnikání. Chcete, aby bylo u vás vždy pěkně uklizeno a mohli jste se věnovat své činnosti a podnikání? Kontaktujte nás:

  • Telefon:+420 778 543 570
  • E-mail:info@for-clean.cz

Jaký úklid nabízíme?

  • úklid kanceláří v Plzni a okolí

  • úklid továrních, výrobních hal

  • jednorázový úklid firem, organizací, institucí

  • úklid salonů

  • pravidelný úklid pro SVJ v Plzni

  • představební úklid pro Plzeň a okolí

Co vše pro vás zajistíme?

Uklízíme konferenční sály, jednací místnosti, kanceláře v Plzni. Zajišťujeme strojové čištění podlahových ploch, mytí oken, dveří, dále výškové práce, utírání prachu, zalévání květin, mytí nádobí, vysávání koberců, čištění koberců mokrou cestou, vynášení a třídění odpadků, čištění žaluzií, ometání pavučin. Kontrola kvality úklidu naším manažerem úklidu je samozřejmostí.

Zajišťujeme úklid výrobních a skladových hal i garáží, čištění podlahových ploch kotoučovými stroji, použití mycích strojů se značkovou chemií, ruční mytí a zametání podlahových ploch, úklid zámkových dlažeb a parkovišť, čištění prachu, mytí oken a výloh.

Na úklid kanceláří v Plzni si objednejte zkušené profesionály z týmu RR For Clean s.r.o. Zajistíme pro vás pravidelné úklidy, utírání prachu, strojové čištění, luxování výkonným vysavačem, čištění koberců mokrou či suchou cestou. Dále provádíme úklid toalet, údržbu a mytí dveří i zárubní, klik a vypínačů, mytí obkladů, vynášení a třídění odpadků, zametání, vytírání, mytí a leštění oken a výloh, otření počítačů a další kancelářské techniky, úklid kuchyňek (odkladové plochy, dřez, baterie). 

Realizujeme speciální úklid domovů pro seniory, úklidy ve sterilních prostředí, zdravotnických zařízení, lázní, ordinacích, stírání pokojů mycími prostředky i dezinfekcí, pravidelný úklid toalet, doplňování hygienických prostředků, kompletní úklid kanceláří, mytí ploch mycími prostředky i dezinfekcí, strojové i ruční stírání chodeb, společných prostor ruční zametání pokojů, skladových prostor, venkovní úklid (ruční i strojové zametání), sestavíme na míru dezinfekční plán

Komentáře & Hodnocení - RR For Clean s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Nabízíme úklid pro firmy v Plzni s certifikátem kvality
Hledáte spolehlivou úklidovou firmu? Zajišťujeme úklid na míru pro firmy v celém Plzeňském kraji!

Foto: Provedli jsme výškové mytí 13 000 m2 okenních ploch na Borských polích
Chcete si nechat umýt okna a fasády? Poradíme si s nízkými i vysokými budovami.

Foto: Při úklidu používáme vysoce účinné virucidní desinfekce
Chcete udržet své pracovní i domácí prostředí čisté a sterilní? Pomůžeme Vám! Zajišťujeme úklid fire