Popelky s.r.o.

+420 608 824 624 popelkysro@gmail.com www.obchudekupopelek.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Prokopova 37, Plzeň 30100

Co vše nabízí naše sociální firma?


- prodej bezobalové a obalové ekologické drogerie a kosmetiky v kamenném obchodě v Prokopově ulici 37 v Plzni
- nákup zboží na e-shopu s možností vyzvednutí v našem obchůdku nebo donášky domů v rámci regionu Plzeň-město
- pravidelné úklidové práce v Plzni a okolí 
- půjčování čístících strojů na koberce a okna Kärcher

Sociální firma je označení pro firmu, jejímž cílem není pouze finanční zisk, ale také podpora osob hůře uplatnitelných na trhu práce. V našem případě se jedná o lidi se zdravotním postižením, matky pečující o zdravotně postižené dítě či matky na mateřské dovolené. Chceme nabídnout práci těm, kteří o ni stojí a díky svému "handicapu" pro ně není snadné ji nalézt na otevřeném trhu práce.

S POPELKAMI s.r.o. získáte nejenom drogerii a kosmetiku v bio kvalitě, která nezatěžuje životní prostředí, perfektně uklizené prostory čistícími prostředky, které jsou ekologicky šetrné, ale také dobrý pocit, že jste podpořili lokální trh a správnou věc.

Jaký je náš cíl?

Naším cílem je vytvořit stabilní sociální firmu, se zaměřením na prodej ekologicky šetrné drogerie a kosmetiky a na úklidové služby, která zajistí práci lidem ohroženým na trhu práce. Máme mnohaleté zkušenosti s podporou lidí se zdravotním znevýhodněním a víme, jak je pro ně náročné najít si a udržet zaměstnání. Ne každá práce je vhodná, a ne každý zaměstnavatel má trpělivost a dostatek odvahy zaměstnat osobu se specifickými potřebami.

Ve firmě POPELKY s.r.o. dbáme na to, aby každý zaměstnanec byl na svou pracovní pozici dobře zaškolen, měl adekvátní míru podpory a za svou práci dostal odpovídající finanční ohodnocení. Věříme a chceme ukázat veřejnosti, že to jde! Nechceme, aby lidé se zdravotním omezením byli odkázáni pouze na finanční podporu ze strany státu. Pokud někdo může a chce pracovat, měli bychom mu to umožnit.

Kamenný obchod v Prokopově ulici 37 v Plzni nabízí obalovou a především BEZobalovou drogérii a kosmetiku v BIO kvalitě


Naleznete zde ekologické úklidové prostředky značky Tierra verde, Jelen, Sanytol, Sonett, Frosch v obalové i bezobalové verzi. Přírodní kosmetiku pro péči o vlasy, tělo, pleť i zuby například od Nobilis Tilia, CALTHA, Kvitok, Curanatura, Renovality, Vitellaria, Purity vision a dalších značek. Dále v obchodě můžete zakoupit výrobky chráněných dílen „Ty a já“ nebo naše vlastnoručně vyráběné zboží značky POPELKY

Zboží Vám připravíme k vyzvednutí v kamenném obchodě na adrese Prokopova 37, Plzeň nebo Vám jej doneseme až domů
. Protože jsme z Plzně a podporujeme lokální trh, zboží Vám doneseme nebo ekologicky dovezeme po regionu Plzeň-město za 80 Kč. Při nákupu nad 1.500 Kč je donáška domů ZDARMA.

POPELKY s.r.o. provádí úklidy vnitřních prostor jako jsou kanceláře, veřejné prostory, společné prostory obytných domů, domácností apod. po Plzni a okolí. Popelky k úklidu využívají výhradně ekologicky šetrné prostředky. Objednáním služby získáte nejen perfektně uklizené prostory, ale také dobrý pocit, že jste podpořili správnou věc. Zboží nabízené v Obchůdku u Popelek můžete objednat také na našem e-shopu Obchůdek u Popelek.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás.


Obchůdek u Popelek
Tel.: +420 608 824 624

Otevírací doba:
PO 14:00 - 18:00 hod.
ÚT   
9:00 - 18:00 hod.
ST   
9:00 - 18:00 hod.
ČT    
9:00 - 18:00 hod.
PÁ 
14:00 - 17:00 hod.

Komentáře & Hodnocení - Popelky s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář