Společnost JSG med, a.s. je specialista na výrobu, prodej a výkup medu. Včelí med vykupujeme a kontrolujeme tak, aby mohla být garantována 100% kvalita. Každý vykupovaný med prochází několikastupňovou důslednou kontrolou, aby se na trh dostávala pouze bezpečná potravina. Na našich stránkách naleznete unikátní formulář Online kontrola kvality medu!
Výkup medu od včelařů
Vážení včelaři, v letošním roce jsme opět otevřeli výkup medu. Na nákup medu se však nebudeme soustřeďovat pouze v době sklizně medu, ale máme zájem o celoroční výkup medu od včelařů.
Jaká je vlastní organizace výkupu medu?
Výkup medu od vás chceme realizovat individuálně a v určitém schématu s plánováním jednotlivých nákupních dnů. Tento systém výkupu medu přinese úsporu času oběma stranám a nebude docházet k tomu, že budete nuceni strávit hodně času v nepříjemné čekací frontě, nebo se budete muset podrobit pevně dané otevírací době.
Nebudou stanoveny žádné dané výkupní termíny či otevírací doba nákupu medu, ale každému včelaři bude zaslána smlouva o výkupu medu, kde budou uvedené podmínky a ceny, které si včelař dopředu stanoví a vybere z naší nabídky. Zároveň se smlouvou bude se včelařem sjednán i termín, kdy med doveze k výkupu do naší provozovny.
Přečtěte si detaily o výkupu medu!
Kontakty:
Adresa výkupního místa: JSG med a.s., Nádražní 90, 345 61 Staňkov
E-mail: jsgmed@jsgmed.cz
Web: JSG MED
stanislav kadlec
Před 8 roky
prodám větší množství medu cena dohodou
Jan
Před 6 roky
Koupim letosni repku nebo kvet. Vetsi množstvi
irena
Před 6 roky
prodám řepku asi 500 kg
Dvořák František
Před 6 roky
Dobrý den mohu nabídnout 6 sudů tj. cca 1600kg květového medu v případě zájmu volejte tel. 602 526 734.
Jan Dvořák
Před 6 roky
Dobrý den. Jakou cenu nabízíte a kde se výkup provádí?
Děkuji Jan Dvořák.
Ing. Antonín Kuchynka
Před 9 roky
Dobrý den, nabízím k odprodeji 5 sudů řepkového medu jaká je Vaše výkupní cena. V minulosti jsem Vám již med dodával. S pozdravem Kuchynka.
salzmann
Před 10 roky
Prodám med