Školky v Plzni přestanou chtít ložní prádlo

To spolu s polštářem a dekou na přikrytí při poledním spánku patří mezi požadavky při přijímání dětí. Pro chudé rodiče ale nákup znamená problém.


Finanční nároky spojené s vybavením dítěte pro nástup do školky převyšovaly v Plzni podle Mladé fronty Dnes pět tisíc korun. To podle zástupců neziskových organizací, které pomáhají chudým rodinám, představuje bariéru. A častý důvod, proč se děti ze sociálně slabého prostředí nedostaly do školky včas. 

Nově by měly některé školky od požadavku na věci na spaní upustit. Centrální obvod navýší zařízením provozní příspěvky na pořízení ložního prádla. Na 70. mateřské škole také zřídí prádelnu. 

Tip redakce: Hledáte účinný dezinfekční prostředek na prádlo pro dekontaminaci prádla? Ověřte nabídku s baktericidními, fungicidními a virucidními vlastnostmi.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 09.10.2024 14:05



12 +
 
Nová škoda Enyaq

Hlavní zprávy