Poslední aktualizace


Květnový Dámský klub Míchání antiage krémů 2019 měl úspěch

Dámský klub PERLAGE se konal 2.5.2019 v Plzni, tentokrát na téma: Míchání antiage krémů podle individuální pleti. Příjemným bonusem byla ochutnávka nejlahodnější španělské šunky Joselito!

1

Online Správce (Včera)

Opékání buřtů v Lábkovce narušil silný déšť, přesto hojná účast občanů překvapila

Městský obvod Plzeň 3 letos zahájil další ročník letní série opékání buřtů na různých místech svého území. V úterý 14. května se tak letos poprvé vedení obvodu sešlo s občany u táboráku v Lábkově ulici ve Skvrňanech. K poslechu a dobré náladě zahrála country a folková skupina Hop a Šavani.

0

Miroslav Knotek (Před 3 dny)

Děti z mateřských škol centrálního obvodu zahajují praktickou část dopravní výchovy

Dopravní výchova patří mezi nejdůležitější oblasti v bezpečnosti silničního provozu u dětí. Proto, stejně jako v minulém roce, uspořádal plzeňský centrální obvod pro předškoláky z mateřských škol dopravní výuku na dětském hřišti. Této v Plzni zcela unikátní akce se účastní děti z mateřských škol, které se nacházejí na území Městského obvodu Plzeň 3.

0

Miroslav Knotek (Před 4 dny)

Psí den se letos opět potýkal s deštěm

Městský obvod Plzeň 3 pořádal v sobotu 11. května už devátý ročník největší akce svého druhu v Plzeňském kraji - Psí den. Minulý rok se akce konala v červnu a v polovině jejího programu ji doslova smetl déšť, proto se obvod rozhodl Psí den posunout na květen - a déšť přišel stejně. Tentokrát to ale stánky i návštěvníci ustály, a tak mohl program po deštivé pauze pokračovat.

0

Miroslav Knotek (Před 4 dny)

Čína se chová jak Josif Stalin

Miloš Zeman opakuje v přístupu k Číně stále stejnou chybu – Číňanům příliš ustupuje a naše vyjednávací pozice tak stále slábne, domnívá se senátor Lumír Aschenbrenner (ODS) a vytahuje statistiky, podle kterých čínský dovoz do ČR svou hodnotou desetinásobně převyšuje pohyb statků opačným směrem. Tlak Číny na pražské filharmoniky připomíná Aschenbrennerovi chování Josifa Stalina. Senátor se v rozhovoru věnoval i ryze plzeňským tématům či mediálnímu obrazu Andreje Babiše.

0

REGIONPLZEN.CZ (Před 5 dny)

Chcete ochránit váš majetek moderními elektronickými systémy?

Využijte profesionální služby bezpečnostní agentury G-3 v Plzni! Máme zkušenosti s instalací bezpečnostních kamer, čidel a napojení na PCO.

1

Ford oznámil ceny nového Focusu ST pro ČR!

Ford ?zveřejnil české ceny pro nový Focus ST, vyvinutý divizí Ford Performance.

1

AutoSystem a.s. (Před 5 dny)

Svařované pletivo na zahradu Šťáhlavy

Ve Šťáhlavech u Rokycan proběhla výměna oplocení staré za nové. Staré drátěné oplocení bylo demontováno, a bylo vyměněno za nové svařované pletivo Pantanet Family 122cm.

2

Ploty Kodl, s.r.o. (Před 6 dny)

Hyundai představuje modernizovaný model KONA Electric

Evropská poptávka po modelu Hyundai KONA Electric překonává očekávání.

1

AutoSystem a.s. (Před 6 dny)

Prodej poplastovaného pletiva

Sháníte pletivo na plot? Nabízíme velký výběr poplastovaného zeleného pletiva ve výškách od 100 do 200cm.

3

Ploty Kodl, s.r.o. (Před týdnem)

Globus z druhé strany

Zveme všechny příznivce našich vlastních výrob na exkurzi do zákulisí. Globus z druhé strany je povídání i ochutnávání. Časová náročnost cca 1,5-2 hod. Těšíme se na Vás.

0

Globus Plzeň - Chotíkov (Před týdnem)

Sdružení občanů Exodus v Třemošné u Plzně

Vítáme každou nabídku spolupráce. Sloužíme pro osoby se zdravotním postižením z Plzeňska. Sociální rehabilitaci ale využívají lidé z celého Česka. Chcete-li i Vy pomoci, můžete zde: UCB Bank Plzeň 7575 4747 / 2700. Děkujeme předem!

2

František Mourek (Před týdnem)

Prodej vratového příslušenství

Plotová vrata nejsou jen levé a pravé křídlo, důležitou součástí vrat jsou vratové panty.

3

Ploty Kodl, s.r.o. (Před týdnem)

Hybridy na vrcholu - Lexus vítězí

Lexus už potřetí ovládl výsledky průzkumu Driver Power magazínu Auto Express.

1

AutoSystem a.s. (Před týdnem)