ZPRÁVY Sport Plzeň

Jedeme si pro tři body, hlásí před duelem ve Zlíně Tomáš Poznar

Pro Tomáše Poznara a stopera Tomáše Hájka to bude velmi specifický zápas. Oba se totiž vrátí na místo činu, tedy do klubu, z kterého přišli právě do Viktorie Plzeň. O motivaci tedy budou míst postaráno.

4

Dnes

Viktorka úvod jara zvládla, porazila Příbram 1:0 brankou Krmenčíka

V sobotu 18. února se ligový fotbal vrátil po více než dvou měsících zpátky do plzeňské Doosan Areny, kde domácí Viktoria přivítala v rámci 17. kola ePojisteni.cz ligy celek 1. FK Příbram.

0

Před 6 dny

Viktoria v sobotu vstupuje do jarní části sezony. Cíl je jasný: obhájit titul

Sobotním domácím zápasem s 1. FK Příbram (18.45) vstoupí fotbalisté Viktorie Plzeň do jarní části sezony. Během zimní přestávky přišly celkem čtyři posily, do kádru A týmu se probojoval i Michal Hlavatý z juniorky.

0

Před 6 dny

Túruj Brdy winter cup prověří fyzičku. Start je v Trokavci

Túruj Brdy winter cup 2017 je běžecký závod určený pro všechny, kteří chtějí prověřit svoje fyzické možnosti a zároveň poznávat zajímavá místa v nedávné době zpřístupněného bývalého vojenského újezdu Brdy.

4

Před týdnem

Plzeň, kraj i sportovní svazy a místní kluby podepsaly memoranda o spolupráci

Tři memoranda o spolupráci v oblasti sportu, konkrétně hokeje, fotbalu a tenisu, dnes na plzeňské radnici podepsali společně zástupci města, Plzeňského kraje, sportovních svazů a místních sportovních klubů. Dokládají mimo jiné ochotu všech subjektů podporovat činnost regionálních akademií, podporovat mládež, realizovat programy na výchovu elitních mladých sportovců, v případě fotbalu zahrnují také například participaci na projektu nového hřiště s přírodní trávou. Za město Plzeň memoranda podepsa

0

Před týdnem

Viktoriáni v generálce padli s korejským Daejeonem 0:2

Plzeň v závěru zimní přípravy poprvé prohrála, když nestačila na velmi důrazně hrající jihokorejský Daejeon 0:2. Obě branky padly ve druhé půli, ta druhá dokonce z pokutového kopu.

0

Před 2 týdny

Memorandum počítá s novým hřištěm pro mládežnický fotbal, podepsána v oblasti sportu budou další tři

Mladí fotbalisté z Regionální fotbalové akademie Plzeňského kraje dostanou k dispozici nové hřiště s přírodní trávou a rozcvičovací plochu.

4

Před 2 týdny

Plzeňští jachtaři slavnostně otevírají sklad lodí

Ve čtvrtek 9. února proběhne slavnostní otevření zrekonstruovaného skladu lodí u Velkého rybníka v Bolevci.

9

Před 2 týdny

Viktoria porazila v přípravě Odense 2:0, dvakrát skóroval Poznar

Viktorii se v zimní přípravě i nadále daří, s dánským Odense si v resortu La Finca v Algorfě poradila 2:0. O oba gólové zásahy se postaral Tomáš Poznar.

0

Před 2 týdny

Viktoria porazila na španělském soustředění Dacii Kišiněv 4:1

Viktorii se druhé přípravné utkání ve španělském Benidormu podařilo vyhrát! Čtvrtý tým moldavské ligy porazila 4:1 po gólech Petržely, Hájka, Poznara a Hromady.

4

Před 3 týdny

Viktoria remizovala v přípravě s CSKA Moskva 0:0

První přátelské utkání na soustředění ve španělském Benidormu branku nepřineslo. Viktoria Plzeň hrála s CSKA Moskva 0:0, ačkoliv si oba týmy vytvořily poměrně dobré šance.

4

Před 3 týdny

Baseball v Plzni sklízí úspěchy, bude mít ale šanci další existence?

Baseballový klub je v Plzni teprve dva roky. I přesto již druhá sezóna plzeňských dětí přinesla velké úspěchy. Klub pracuje pouze s dětmi do 11 let, protože větší hráči již potřebují větší originální hřiště na baseball, které ale bohužel Plzeň nemá.

4

Před 3 týdny

Viktoria odcestovala na druhé španělské soustředění bez Baránka, Chriena a Pilaře

Viktoria Plzeň už v pondělí večer opustila západočeskou metropoli a započala svou cestu na jihovýchod Španělska. Ve večerních hodinách odcestovali hráči společně s realizačním týmem na hotel v areálu Letiště Václava Havla.

0

Před 3 týdny

Kraj podpoří hokejovou, tenisovou i triatlonovou akademii

Členové krajské rady schválili uzavření Memoranda o spolupráci v oblasti podpory činnosti Regionální hokejové akademie Plzeňského kraje.

3

Před 4 týdny
Bock_Kimba neo