ZPRÁVY Sport Plzeň

Viktorka prohrála v Teplicích 1:2

Pavel Vrba sáhl před utkáním v Teplicích k několika změnám. V zadní řadě zálohy naskočil místo Procházky Hořava, na křídle pak poprvé na jaře od úvodních minut Petržela.

0

Před 6 dny

HC Škoda bude pokutu 120 tisíc vymáhat po fanouškovi

Hokejový klub HC Škoda Plzeň akceptuje udělené pokuty a trest vyplývající z rozhodnutí předsedy DK ELH Viktora Ujčíka na základě událostí z utkání s HC Oceláři Třinec z 3. března a nebude se proti nim odvolávat.

0

Před týdnem

FC Viktoria se distancuje od chování fandů na Letné

Klub FC Viktoria Plzeň na základě získaných informací vyjadřuje rozhořčení a zároveň politování nad chováním jednotlivců, kteří mají na svědomí zranění diváků na stadionu při utkání mezi AC Sparta Praha a FC Viktoria Plzeň.

0

Před týdnem

Plzeňák David Křížek je bronzovým jachtařem roku

Zcela zaslouženě se vítězem ankety Jachtař roku 2018 stal juniorský mistr světa Ondřej Teplý (24) z Jachtklubu Brno, který závodí v olympijské třídě Finn.

0

Před týdnem

Viktorka padla na Spartě vysoko 0:4

Velký šlágr FORTUNA:LIGY se odehrál v sobotu v podvečer na Letné. Právě sem přijeli Plzeňští k očekávanému duelu se Spartou.

0

Před týdnem

Mírným favoritem souboje s Plzní je Sparta

Sparta na jaře ještě nezaváhala, Plzeň zas drží čtrnáctizápasovou šňůru bez prohry. Zápas velkých rivalů v sobotu na Letné tak nebude mít favorita?

0

Před týdnem

HC Škoda se distancuje od chování fandů, kteří házeli na led lahve

Hokejový klub HC Škoda Plzeň se důrazně a kategoricky distancuje od chování několika jednotlivců, kteří na konci druhé třetiny nedělního zápasu s Třincem vhazovali na ledovou plochu a na střídačku hostů lahve, plechovky a jiné předměty.

0

Před 2 týdny

Viktorka porazila Jablonec 1:0 a tlačí se na Slavii

Pro utkání proti Jablonci měl Pavel Vrba opět k dispozici kapitána Romana Hubníka, naopak místo vykartovaného Chorého se na hrot útoku postavil Jean-David Beauguel.

0

Před 3 týdny

Úvodní závod Českého poháru v parašutismu je součást programu Slavností svobody

Akce se koná 3.-5.5.2019, Plzeň, areál Borského parku pod záštitou Primátora Města Plzně a Ministra obrany ČR.

0

Před 4 týdny

Viktoriáni padli v Záhřebu 0:3 a v Evropské lize končí

Trenér Pavel Vrba musel před zápasem řešit ošemetnou situaci na pozici stopera, protože vedle zraněného Lukáše Hejdy chyběl kvůli kartám i Roman Hubník.

0

Do Viktorie přichází na půlroční hostování s opcí Jakub Brabec

Šestadvacetiletý obránce Jakub Brabec rozšíří defenzivní řady Viktorie Plzeň.

0

Viktorka porazila Slavii a snížila její náskok na tři body!

Pavel Vrba sáhl před jarním šlágrem opět k několika změnám. V útoku nastoupil Tomáš Chorý, který trenérovi tuto důvěru ještě před pauzou splatil vedoucí brankou.

0

Před měsícem

Viktoriáni otočili zápas se Záhřebem a díky Pernicovi vyhráli 2:1

Po roce opět v jarní fázi Evropské ligy. A vítězně! Viktoriáni v druhém poločase otočili vývoj utkání proti Dinamu Záhřeb a chorvatského soupeře porazili 2:1.