Rudý ďábel SHTUBY z Izraele je zpátky a 5.4. se v Papírně utká s českým superhrdinou Ventolinem!

Plzeň uvidí unikátní večírek, na kterém vystoupí tajemný Izraelský producent v červeném spandexu Shtuby a poměří své nadpřirozené schopnosti s dalším, nyní už českým superhrdinou Ventolinem! Celou akci otevře tribal trance duo Yedhaki:Nautika se zbrusu novým setem a 4 novými hand pany, takže není cesty jinam a jde se tančit!

1

Jan Šinko (Dnes)

Nové Subaru XV v Plzni

Subaru představilo novou generaci modelu XV. Pro evropské trhy jde o velmi důležitý vůz - je to první model postavený na zcela nové platformě japonské značky, která měla premiéru v nové Impreze.

5

Avantgarde CS/CLT/CV - variabilní elegance

Avantgarde CS/CLT/CV je rodina kompaktních a variabilních vozíků s křížovým rámem, které lze snadno přizpůsobit jakýmkoliv potřebám klienta. Křížový rám umožnuje jednoduché složení a rozložení vozíku. Předností je snadná ovladatelnost, stabilní konstrukce, dlouholetá životnost, nejširší nabídka příslušenství a výběr z 18 barev rámů.

1

HEIDI JANKŮ: BOTIČKY SI DOPŘEJI, KABELKY TOLIK NEPOTŘEBUJI

Ples Úněšovského statku, který se konal 24. března ve stříbrském kulturním domě, měl bohatý program a díky tomu tam zazpívala - a dokonce i tančila na parketě - zpěvačka Heidi Janků. Na ples ji doprovodil i manžel Ivo Pavlík.

0

Novinka pro rok 2017 - zastřešení teras

Jako novinku jsme si pro Vás v letošním roce připravili zastřešení teras od firmy AL centrum, která má bohaté zkušenosti s výrobou lehkých hliníkových konstrukcí. Na jednom místě Vám můžeme zajistit jak pokládku terasy, tak i její zakrytí. V terasovém centru ve Zruči u Plzně najdete vzorovou pergolu, kterou si můžete přijet prohlédnout. Těšíme se na Vaši návštěvu - www.terasyplzen.cz.

0

Martin Ježek (Včera)

Výukové materiály (nejen) pro zdravotníky

Získali jsme pro Vás měsíční zkušební přístup k on-line výukovým materiálům vydavatelství Alexander Street Press. Vzdělávací videa jsou určena zejména zdravotnickým oborům.

0

Výukové materiály (nejen) pro zdravotníky

Získali jsme pro Vás měsíční zkušební přístup k on-line výukovým materiálům vydavatelství Alexander Street Press. Vzdělávací videa jsou určena zejména zdravotnickým oborům.

0

Suzuki se stalo součástí týmu na vývoj lunárního vozidla

Suzuki uzavřelo partnerství s vesmírným výzkumným týmem Hakuto a bude se podílet na vývoji lunárního vozidla.

5

Sobotní provoz Filozofické a právnické knihovny

Nestíháte nás navštívit během týdne? V sobotu 1.dubna bude od 11:30 do 15:00 hodin otevřena Filozofická a právnická knihovna v sadech Pětatřicátníků 16.

0

Sobotní provoz Filozofické a právnické knihovny

Nestíháte nás navštívit během týdne? V sobotu 1.dubna bude od 11:30 do 15:00 hodin otevřena Filozofická a právnická knihovna v sadech Pětatřicátníků 16.

0

B600 - obratný v interiéru, svižný v exteriéru

Elektrický invalidní vozík B600 je lehký, snadno ovladatelný v interiérech, svižný v exteriérech, nezalekne se ani překážek. Mezi jeho přednosti patří polohování, speciální hlavová ovládání a změna rozvoru kol.

5

Otto Bock ČR s.r.o. (Před 4 dny)

Pračka se zárukou na 5 let? Ano, i to je možné…

Rozbila se Vám doma pračka? Sháníte novou? Vsaďte na jistotu, pračka Philco se zárukou 5 let.

1

Elektro Efekt (Před 5 dny)

Inovativní řešení od Nissanu, které urychlí integraci autonomního řízení

Jen několik týdnů po předvedení pokročilé technologie autonomního řízení na veřejných silnicích v Evropě má automobilka Nissan premiéru na největším evropském digitálním veletrhu CeBIT. Představí zde inovace, které přinesou revoluci v budoucnosti automobilového průmyslu.

3

Lyžování na Špičáku asi už jen do neděle 26. března

Do neděle 26. března se bude určitě lyžovat v největším železnorudském areálu Ski&Bike Špičák. Když by se zlepšily sněhové podmínky plánuje ještě středisko otevřít na první dubnový víkend (tzn. 1. - 2. dubna 2017). V pracovních dnech příštího týdne 27 .- 31. 3. už budou zdejší vleky mimo provoz.

0

Tereza Martinovičová (Před 5 dny)

STŘÍBRSKÁ ZUŠ SE PREZENTUJE V SENÁTU

Základní umělecká škola Stříbro a senátor Miroslav Nenutil pořádali v úterý 21. března 2017 v Předsálí jednacího sálu Senátu PČR ve Valdštejnském paláci v Praze už pošesté vernisáž prací žáků základních uměleckých škol ze senátního obvodu č. 3.

0

Martina Sihelská (Před 5 dny)