Poslední aktualizace


Semafory a tlačítka pro chodce dodává LIC technika po celé ČR

Potřebujete pro váš dopravní projekt spolehlivé malé semafory a tlačítka pro chodce? Zároveň hledáte dodavatele modulárních kabelových šachet a podzemních rozvaděčů? Pomůžeme vám!

0

Halloween v Andělu se Zaum z Kanady!

Po cca 2 letech se znovu podařilo ulovit na jejich cestě evropou kanadské psych doom duo Zaum, kterým budou dělat společnost Firebreather ze Švédska a možná ještě jedna kapela, která se nebude bát vystoupit během halloweenského večera.

0

Jan Šinko (Včera)

Avantgardní noise rock z Itálie OvO je zpátky v Plzni!

28.10. Plzeň již potřetí poctí svojí návštěvou italští šamani noise rocku OvO, které doplní chebští Velo a nejen kvůli tomu aby se to rýmovalo!

0

Jan Šinko (Včera)

Leckey EDS - pomáhá při problémech s držením těla

Terapeutická židle Leckey EDS je polohovací zařízení pro děti od 1 roku do 18 let s těžší poruchou hybnosti, které nejsou schopny samostatného sedu bez podpory.

7

Jak postupovat při koupi nového bytu

Pokud uvažujete o koupi nového bytu, v ideálním případě by měl proces začít ještě předtím, než je byt hotový.

0

Pavel Smíšek (Před 2 dny)

Podzimní akce: Suzuki S-Cross s palivovou kartou CCS s kreditem 15 000 Kč

Kdo si v období od 1. 9. do 31. 12. 2017* koupí v autosalonu Autoservis Nedvěd s.r.o. crossover Suzuki S-Cross, získá velmi zajímavé bonusy jako například palivovou kartu CCS s kreditem 15 000 Kč nebo kompletní sadu zimních kol!

3

Zabezpečení rodinných domů v Plzni

Potřebujete zabezpečit rodinný dům moderními elektronickými systémy? Spolehněte se na 24hodinové profesionální služby bezpečnostní agentury G-3 v Plzni!

0

KAROQ oceněn jako nejlepší designová novinka

Model ŠKODA KAROQ vyhrál ve čtenářské anketě magazínu ,auto motor und sport‘ v Německu prestižní cenu ,Autonis‘ když v konkurenci 17 soupeřů získal 28,7 % všech odevzdaných hlasů.

0

Auto CB spol. s.r.o. (Před 3 dny)

Slavnosti jablek na Krasíkově

Děkujeme že jste opět přišli a těšíme se na příští rok.

0

Pavel Smíšek (Před 3 dny)

V rámci projektu ŠKODA Stromky je za každý prodaný vůz ŠKODA na území České republiky zasazen jeden strom

Mezi léty 2007 a 2017 bylo na více než 60 místech České republiky vysazeno téměř 730 000 stromků; jen letos to bude více než 88 000 sazenic

0

AutoSystem a.s. (Před 3 dny)

Ondřej Maleček (en)

WHITE UNICORN GALLERY IN KLATOVY 19. 8. - 15. 10. 2017

0

Ondřej Maleček

Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech 19. 8. - 15. 10. 2017

0

MAXA PREMIÉROVĚ ZAZPÍVÁ DVĚ NOVÉ PÍSNĚ V ČERNOŠÍNĚ

Černošín - V pátek 20. října přijede do černošínského kulturního sálu zazpívat zpěvák Martin Maxa. Tachovský region prý dobře zná a má tam už mnoho přátel. Dokonce slíbil i autogramiádu a fotografování. A ochotně si našel i čas na pár otázek.

1

Martina Sihelská (Před 6 dny)

Program Erasmus oslaví 30 let své existence vlajkovým pochodem

Ve středu 18. října ve 14 hodin vyjdou studenti Západočeské univerzity na vlajkový průvod z Borského parku směrem k univerzitnímu kampusu na Borských polích. Připojí se tak ke studentům v dalších 10 městech České republiky, aby společně s nimi připomněli 30. výročí programu Erasmus. 

0