KROUPY NIČILY ČERNOŠÍN

Černošín - Čtvrteční noc přinesla městu Černošínu na Tachovsku krupobití. Dle svědků padaly místy kroupy až o velikosti 7 cm. Část města byla bez proudu, zaparkované vozy mají poničené karoserie, zahrady jsou v katastrofálním stavu.

0

Sháníte specialistu na odhady nemovitostí v Plzeňském kraji?

Potřebujete znalecký posudek pro svou nemovitost v Plzeňském kraji? Rád vám pomohu. Mám bohaté zkušenosti již od roku 1995.

5

Letní provoz knihovny

Od pondělí 26. června začne v knihovně letní zkrácený provoz a knihovna bude otevřena ve všední dny jen do 15:00.

0

Michael Wellner Pospíšil

Purkrabství hradu Klenová 2. 4. - 20. 6. 2017

0

PRAMEN MŽE MÁ NOVÉ OZNAČENÍ DÍKY ČESKÝM TURISTŮM

Pavlův Studenec/ Hermannsreuth - Česká řeka Mže pramení v Německu, respektive kousek za hranicí u přechodu Pavlův Studenec. Díky České televizi dostal tento pramen v roce 2004 českou tabulku.

0

První český nanosatelit letí do vesmíru také díky týmu z Fakulty elektrotechnické ZČU

V pátek 23. června v 5:59 středoevropského času by měla dle plánu odstartovat z indického vesmírného střediska Satish Dhawan raketa s českým technologickým nanosatelitem VZLUSAT-1 na palubě. Nanosatelit vyvinuli čeští odborníci pod vedením Výzkumného a zkušebního leteckého ústavu v Praze (VZLÚ), mezi nimiž je i tým PilsenCUBE z katedry aplikované elektroniky a telekomunikací Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni.

0

Hledáme prodejce na akci Medový jarmark

Medový jarmark se uskuteční dne 7. října 2017 v Koterově. V současné době obsazujeme prodejní stánky, které vybraným prodejcům zdarma poskytneme.

0

Kimba Neo - všestranný zdravotní kočárek

Zdravotní kočárek pro děti od 1 roku do 10 let, které potřebují větší oporu. Vhodný do interiéru i exteriéru, tlumí rázy, zajišťuje aktivní polohu sedu, lze jej individuálně nastavit a dovybavit téměř pro každou situaci.

2 1

Otto Bock ČR s.r.o. (Před 2 dny)

PREZENTOVALI MĚSTO ČERNOŠÍN A ŠKOLU, A TAK BYLI OCENĚNI

Černošín – Téměř dvě desítky žáků ze Základní školy v Černošíně se sešly na tamní radnici, kde je uvítal starosta města Miroslav Plincelner. Šlo o žáky, kteří výrazně reprezentují město svými mimoškolními výsledky v různých kroužcích a soutěžích.

0

Martina Sihelská (Před 2 dny)

Západočeská univerzita bude vzdělávat sestry v Karlovarském kraji

Fakulta zdravotnických studií ZČU otevře od září konzultační střediska v Karlovarském kraji. Všeobecné sestry, kterých je v této oblasti nedostatek, tak budou moci studovat při zaměstnání přímo v jejich kraji. Do kombinovaného studia přijme fakulta zhruba 25 studentů.

0

Kde v Plzni koupit automobil Suzuki?

Chcete si pořídit vůz Suzuki a hledáte prověřený autosalon? Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

5

Letní školy zahájí koncert pod širým nebem

Nejen pro účastníky Mezinárodní letní jazykové školy a ArtCampu je připraven zahajovací koncert, který se uskuteční v úterý 11. července od 19 hodin pod širým nebem v prostoru před Univerzitní knihovnou ZČU.

0

Vykouzlete zázraky díky marinování masa

Léto je neodmyslitelně spjato s grilováním. Tomuto stylu přípravy masa podlehli snad všichni. Základem grilování nejsou ale jen kvalitní suroviny, gril a palivo, výslednou chuť pokrmu lze totiž zásadně ovlivnit ještě před jeho samotnou tepelnou úpravou. Marinováním.

6

Hledáte relaxační masáže v Plzni?

Potřebujte se uvolnit a odstranit únavu? Chcete se příjemně zrelaxovat a odpočinout si? Přijďte k nám do salonu!

5

ŠKODA slaví 4 miliony vyrobených vozů řady FABIA a 500 000. exemplář třetí generace

ŠKODA ve čtvrtek v Mladé Boleslavi vyrobila 500 000. vůz třetí generace řady FABIA. Automobilka současně oslavila i další jubileum: je to současně také celkově čtyřmiliontá ŠKODA FABIA, která sjela z linky od svého debutu v roce 1999.

5