Poslední aktualizace


ZKUSTE ŽÍT JAKO KOČOVNÍCI!

Plzeň - Plzeňské DEPO 2015 hostí zajímavou výstavu, která zároveň slouží i jako noční azyl pro různé zájemce. V prostoru najdete sedm nomádských příbytků, jsou zajímavě řešeny například na střechách automobilů, nebo jako přívěs za kolo, stan ve vzduchu, nebo malé mobilní přebývání ve velké stanu zařízeném jako byt či malé domku sestaveném s dvaadvaceti desek.

1

Martina Sihelská (Před 5 dny)

Běh Exodus 2017 - 9.9.2017 od 14:00 hod

Od Domu Exodus v Třemošné bude startovat již 3. ročník charitativního běhu Exodus. Zveme všechny běžce, neběžce, chodce i nechodce. Přijďte udělat něco pro své zdraví a zároveň pomoci dobré věci. Výtěžek běhu použijeme na zorganizování sportovního kurzu pro naše klienty.

1

František Mourek (Před 6 dny)

Do jakého autoservisu v Plzni zajet se škodovkou? Zkuste AUTO CB na Nepomucké!

Hledáte osvědčený autoservis specializovaný na vozy ŠKODA? Zajeďte k nám do AUTO CB. Jsme tradiční autorizovaný autoservis značek Škoda, Fiat, Fiat Professional a Alfa Romeo v Plzni.

0

Auto CB spol. s.r.o. (Před 6 dny)

eSupport - malý pomocník s velkým výkonem

Přídavný pohon eSupport pomůže v kopcovitém terénu a usnadní jízdu na delší vzdálenosti. Je určený zejména pro ty, kteří už nemají tolik síly jako dříve, ale přesto se chtějí udržet v dobré kondici.

3

Otto Bock ČR s.r.o. (Před 6 dny)

ŘEMESLNÍCI SE VYDALI DO OVESNÝCH KLADRUB

Ovesné Kladruby - Malá obec u Mariánských Lázní opět slavila pouťové veselí. A to ve velkém stylu, kromě bohatého programu čekal na návštěvníky také velký řemeslný jarmark, kde se daly zakoupit samé ručně vyráběné produkty, navíc si zájemci mohli některé řemeslo i vyzkoušet.

0

Martina Sihelská (Před 6 dny)

SULISLAVSKÁ HOSPODA BUDE PLNÁ OVOCE A ZELENINY!

Sulislav – Malý sálek sulislavského pohostinství bude hostit nevšední výstavu. Jde o výstavu ovoce a zeleniny a k vidění bude 26. a 27. srpna.

0

Martina Sihelská (Před 6 dny)

Značky Toyota a Mazda vstupují do podnikové a kapitálové aliance

Společnosti Toyota Motor Corporation (Toyota) a Mazda Motor Corporation (Mazda) podepsaly smlouvu o vytvoření podnikového a kapitálového spojenectví, jehož cílem je další posílení partnerské spolupráce.

0

Kateřina B (Před týdnem)

Navštivte prvotřídní kosmetický salon v Plzni

Hledáte kosmetický salon v Plzni, který nabízí kvalitní kosmetické služby? Pak neváhejte navštívit náš kosmetický salon Maya.

0

Jak získat peníze za starý vytříděný papír?

Tříděním papíru uděláte něco pro životní prostředí a ještě za to dostanete při odevzdání peníze! Dovezte papír do sběrných surovin!

3

KOVOŠROT SUDA s.r.o. (Před týdnem)

Chutný a profesionální catering je na firemní akci základním kamenem

Otvíráte novou prodejnu, pořádáte setkání s váženými klienty nebo se zaměstnanci? Pořádáte zkrátka firemní akci a nevíte si rady s pohoštěním pro hosty? Svěřte přípravu cateringu profesionálům v oboru!

5

Kateřina B (Před týdnem)

COUNTRY STODOLA SE VYDAŘILA, BYL BÝK I OHŇOSTROJ!

Černošín - V Černošíně v areálu bývalé pily se v sobotu konal nultý ročník Country stodoly. Pod krytým zázemím zahrály kapely Piková dáma, Profýci a Starší páni.

5

Martina Sihelská (Před týdnem)

ZA ROMANTIKOU A HISTORIÍ DO LESNÉ V HORÁCH

Lesná - Když se podíváte do mapy, zjistíte, že Lesných máme v naší krásné republice více. My se dnes ale podíváme do té v Krušných Horách, která leží v severní části na hřebenu stejnojmenného návrší, nedaleko Chomutova a Mostu.

4

Martina Sihelská (Před týdnem)

Sháníte kamerový systém pro restauraci v Plzni?

Hledáte spolehlivého dodavatele bezpečnostních kamerových systémů v Plzni? Pomůžeme vám s výběrem a montáží kamer do vaší restaurace, obchodu či do jiného firemního objektu a budovy.

0

Počet dodaných vozů ŠKODA v červenci celosvětově zase vzrostl

Celosvětová poptávka po modelech značky ŠKODA dále roste: v červenci dodala značka svým zákazníkům 87 000 vozů.

3

Kateřina B (Před týdnem)

Globus v Plzni zná již svého výherce hlavní ceny 500.000,-Kč.

Včera se losovalo velké finále hry „Splňte si své sny“.

0

Globus Plzeň - Chotíkov (Před týdnem)