Poslední aktualizace


Jsme specialisté na kovovýrobu, svařování a přesné CNC pálení

Nejaktuálnějšími novinkami ve strojním vybavení jsou technologická zařízení v oblasti výrobního úseku pálení a dělení kovů.

0

Na šumavském Špičáku jsou ideální podmínky a málo lyžařů

Počínaje zítřkem (pátek 23. 3.) čeká šumavský Ski&Bike Špičák ještě posledních 11 dnů letošní zimní sezony, než ji areál ukončí o Velikonočním pondělí 2. dubna. Podmínky v tomto týdnu jsou naprosto srovnatelné s nejlepšími dny letošního ledna či února.

0

V plzeňském centrálním obvodu proběhla další kontrola pejskařů

Hlídky v minulých dnech kontrolovaly, jestli mají své čtyřnohé miláčky poctivě očipované, zaevidované a zaplacený za ně místní povinný poplatek. Nepochybně strážníky také zajímalo, jak důsledně po nich majitelé uklízejí exkrementy a zda je nenechávají volně pobíhat v místech, kde to zakazuje městská vyhláška.

0

Miroslav Knotek (Včera)

Drahokamy času - paní Tumpachová

Životní příběh člověka a jeho jedinečnost je hlavní podstatou projektu CPOS Město Touškov.

0

Farmářské trhy budou v Plzni každý týden

Obyvatelé Plzně byli zvyklí na farmářské trhy na náměstí Republiky, které se konaly každých 14 dnů. Vedení města a plzeňského centrálního obvodu se shodli, že roste nejen kvalita trhů, ale i oblíbenost mezi zákazníky, kterých navštíví každý trh více než tři tisíce. Rovněž trhovci jsou spokojeni s lokalitou, ve které své produkty nabízejí. Proto se město rozhodlo více podpořit tyto trhy, které se nyní budou konat každý týden.

0

Miroslav Knotek (Včera)

VÝSTAVA VETERÁNŮ JAGUAR: PRODLUŽUJEME

AKTUÁLNĚ: VÝSTAVA PRODLOUŽENÁ DO 3. DUBNA Jaguar přijíždí do Plzně! Legendární britská značka ještě nikdy nebyla v západočeské metropoli.. autosalon Dajbych otevře v březnu brány nového showroomu Jaguar Land Rover, ale ještě předtím budete mít možnost spatřit historické vozy Jaguar.

3

Autosalon DAJBYCH (Před 2 dny)

Sportovci Plzně 2017 se stali plavec Tomáš Chocholatý a atletka Kateřina Skypalová

Sportovcem Plzně 2017 v kategorii staršího žactva se stal plavec Tomáš Chocholatý, kategorii dorostu kraluje atletka Kateřina Skypalová. Vyhlášení prestižní ankety připravila Nadace sportující mládeže ve spolupráci s městem Plzeň.

0

Floristické workshopy

Květinový servis Le Fleur Design Vás zve na floristické workshopy. Více informací na https://www.lefleurdesign.cz/workshopy/ nebo na e-mailu info@lefleurdesign.cz

0

Kateřina Empergerová (Před 2 dny)

Nabízíme k pronájmu tři typy plně vybavených apartmánů

V ceně pronájmu jsou lůžkoviny, ručníky, mýdlo, prostředky na úklid a mytí nádobí. V apartmánech je zdarma k dispozici WIFI internet, apartmány jsou vybaveny TV.

1

Apartmány v Plzni (Před 2 dny)

Program ŠKODA HANDY pro handicapované nově a výhodnější

Handicapovaní spoluobčané mohou využít lepší služby a při pořízení vozu ŠKODA se jim dostane větší podpory než dosud.

2

AutoSystem a.s. (Před 2 dny)

Rezidence Mlýnská strouha: Pokračující výstavba stále láká nové zájemce o byty

Výstavba Rezidence Mlýnská strouha postupuje každým dnem dál a láká další zájemce o byty.

1

Luděk Filipský / Kapky světla

Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech 13. 1. - 18. 3. 2018

0

Cenu rektora v anketě Sportovec Plzně získala Eliška Fajfrlíková

V úterý 20. března se na plzeňské radnici uskutečnilo vyhlášení výsledků ankety Nadace sportující mládeže Sportovec Plzně 2017. Cenu rektora získala studentka Sportovního gymnázia Eliška Fajfrlíková, která se úspěšně věnuje sportovnímu aerobiku.   

0

Drahokamy času - paní Stibůrková

Životní příběh člověka a jeho jedinečnost je hlavní podstatou projektu CPOS Město Touškov. Paní Stibůrková byla velkou sportovkyní a házenou hrála až do svých 53 let. V osmnácti se stala reprezentantkou v národní házené a tomu sportu se věnovala celkem 40 let svého života. Paní Stibůrková již bohužel není mezi námi, ale v našich srdcích žije dál. Její krásný příběh jistě stojí za poslech.

0