Poslední aktualizace


KidWalk - dynamické dětské chodítko

KidWalk umožňuje dětem přirozenou chůzi bez cizí pomoci v interiérech i v exteriérech. Dítě může objevovat prostředí a hrát si se svými vrstevníky.

1

Důkladná modernizace ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA četnými novinkami dále vylepšuje své oblíbené, elegantní a cenově výhodné rodinné vozy ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK. Nové světelné systémy zajišťují ještě větší bezpečnost. Cestující mohou být díky WLAN-hotspotu stále připojeni k internetu. Nově jsou v nabídce dva přeplňované tříválcové motory 1,0 TSI s nízkými emisemi, úsporným provozem a překvapivě dobrou dynamikou.

7

Ski&Bike Špičák: Déšť má na víkend vystřídat mráz

Na sjezdovkách i přes „výplach“ leží stále 60 - 80 cm sněhu

0

Čtvrtý týden chození s Jedeme dál

Začal nám už čtvrtý týden našeho chození "JEDEME DÁL". Cesty jsou pořád z velké části pod ledem, ale ptačí štěbetání nám naznačuje, že jaro už se blíží. I na nás je znát, že se na jaro těšíme. Jsme všichni nedočkaví až se do toho chození a cvičení opět s velkým nadšením opřeme a přímo po cestá...

0

Výsledky soutěže O nejlepší, nejkratší scifi povídku roku 2016

Známe vítězné povídky soutěže O nejlepší, nejkratší sci-fi povídku roku 2016. Přečtěte si je!

2

Scifi portál Vanili (Před 2 dny)

Pohádky v Pekle - Loupežnická patálie

Když se hloupí loupežníci rozhodnou, že unesou královnu Kateřinu, nebude to jednoduché. Zvláště, když nedopatřením unesou někoho jiného. Pohádka bohatá na písničky a krásné texty.

4

Martina Macáková (Před 2 dny)

Doprava ZDARMA na veškerý sortiment

Nakupujte jak je libo, doprava je na nás...

0

Elektro Efekt (Před 2 dny)

Plzeňský centrální obvod kontroluje majitele psů

Ve spolupráci s Městskou policií Plzeň kontrolovali v úterý večer na Borech zástupci Městského obvodu Plzeň 3, zda majitelé psů dodržují povinnosti chovatelů zvířat vyplývající z městské vyhlášky a uklízí po svých čtyřnohých miláčcích. Do terénu se strážníky vyrazil starosta Městského obvodu Plzeň ...

0

VE VRANOVĚ BYLA PUNTÍKATÁ TANČÍRNA

 V sobotu 18. února se ve Vranově konal už sedmý ročník plesu Stříbrského národnostního ostrůvku. Stříbrské ostrůvky dle historických pramenů zahrnují obce Sytno, Sulislav, Vranov, Svinnou a Lhotu, tyto spřátelené obce stále mezi sebou připravují různé akce, soutěže a sportovní utkání. Každý rok pořádá ples jiná obec, letos to byla Sulislav. „Pomyslnou štafetu na pořádání dalšího plesu předal sulislavský starosta Milan Strohschneider  starostovi Sytna Václavu Bodišovi. Letos nám zahrála

2

Martina Sihelská (Před 2 dny)

Univerzita podepsala smlouvu o spolupráci se Škodou Transportation

Smlouvu, která navazuje na dosavadní spolupráci a dále ji prohlubuje, stvrdili na rektorátu ZČU 21. února svým podpisem rektor Miroslav Holeček a generální ředitel Tomáš Ignačák.

4

Masopust v Třemošné

Poprvé po 40 letech bude Třemošnou procházet průvod masek. Sraz masek v 8:30 hod, odchod průvodu od hasičárny v 9:00 hod.

1

František Mourek (Před 3 dny)

Sociálně terapeutická dílna Exodus

Máme tady pro všechny naše přátele a obdivovatele pozvánku na naši první prodejní výstavu v tomto roce :-) Samozřejmě všichni jste srdečně vítáni!

0

František Mourek (Před 3 dny)

Městský obvod Plzeň 2 - Slovany pronajímá prostory Kulturního domu Šeříková

Městský obvod Plzeň 2 – Slovany nabízí k pronájmu nebytové prostory Kulturního domu Šeříková za účelem konání akcí různého charakteru. Především vychází vstříc studentům, kteří hledají vhodné, ale hlavně i levné, prostory pro pořádání maturitních plesů.

2

Jedeme dál - Nordic walking vhodné rukavice a ponožky

Nordic Walking – rukavice                                             

0

Městský obvod Plzeň 3 zve seniory na jarní taneční vínek

Oblíbené taneční setkání připravil pro seniory centrální obvod na úterý 7. března 2017. Jarní společenská událost pro seniory s trvalým bydlištěm na území centrálního obvodu začíná v 16 hodin ve velkém sále KD Peklo. K tanci i  poslechu zahraje taneční orchestr TO1 pana Miroslava Novotného.

0