Poslední aktualizace


Už víte kam pro svatební kytici?

Pro svatební květiny se můžete vydat do nového květinářství Le Fleur Design, v Plzni, ve Smetance - Bedřicha Smetany 6 - najdete ho ve dvoře u salonu andělské krásy a vedle Zapa Baru. Více na: www.lefleurdesign.cz www.facebook.com/lefleurdesignplzen nebo na instagramu @le_fleur_design

0

Kdo vám zajistí svatební hostinu v Plzni?

Máte zamluvený termín svatby, ale ještě není jasné, kdo nachystá hostinu? Spolehněte se na profesionály!

0

Milujete Vy i domácí mazlíčci pohovku? Dopřejte jí také péči!

Dostává vaše pohovka zabrat? Fleky od kávy, chlupy od domácích mazlíčků? Sháníte specialistu na čištění sedacích souprav a gaučů? Obraťte se na plzeňskou úklidovou firmu ÚKLID PRESTO! Jsou odborníky ve svém oboru už řadu let.

4

Pohodlné ubytování pár kroků z centra Plzně

Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v centru Plzně v našem pensionu. Pension je vzdálen pouhých 400 metrů od plzeňského náměstí.

4

Pro Plzeňany je nachystána další cyklosnídaně

Celorepubliková soutěžní kampaň DO PRÁCE NA KOLE, která probíhá celý květen i v Plzni, se přehoupla do poslední třetiny. Spolek Plzeň na kole, který v Plzni kampaň koordinuje, přichystal pro všechny cyklisty a koloběžkáře CYKLOSNÍDANI. Ta se uskuteční ve středu 24. května od 6 do 8.30 hodin u Papírenské lávky přes řeku Radbuzu. Pro všechny projíždějící cyklisty, koloběžkáře a účastníky kampaně DO PRÁCE NA KOLE v soutěžním triku bude přichystáno sladké i slané občerstvení, teplý čaj či káva nebo

0

Plzeň na kole (Včera)

Scriptum (lat. písmo) - nekomerčně zpřístupňuje význačné tituly českých exilových a samizdatových periodik

Pokud máte ve svém dosahu cokoli, týkající se tématu, budeme vám vděčni, když se ozvete. Miroslav Svoboda ... scriptum@exodus.cz

9

TROUBILY SIRÉNY - HASIČI MĚLI OSLAVY!

Černošín - Velké oslavy s bohatým programem si připravil Sbor dobrovolných hasičů v Černošíně v rámci oslav 135. výročí od založení. Hlavní program začal úderem poledne, kdy se celkem dvanáct sborů dobrovolných hasičů z okolí vydalo průvodem po Černošíně.

0

Martina Sihelská (Před 3 dny)

DĚTI Z NĚMECKA A POLSKA POZNÁVALY ČESKÁ ŘEMESLA

V půli měsíce května se uskutečnilo týdenní mezinárodní setkání žáků partnerských škol v Konstantinových Lázních zaměřené na tradiční česká řemesla. Přijeli žáci z Německa a Polska.

3

Martina Sihelská (Před 3 dny)

Závěrečný seminář Jaderných dnů hostil odborníky na jadernou energetiku

Na aktuální stav a perspektivy jaderné energetiky se zaměřil odborný seminář, který se konal 18. května na fakultě aplikovaných věd v rámci Jaderných dnů 2017.

3

Královna koupelen: vana

Vana je symbolem relaxace a pohody. A pokud si správně vyberete, může se stát výjimečnou dominantou vaší koupelny.

14

KREINER, spol. s r.o. (Před 5 dny)

Hledáte kvalitní kosmetický salon v Plzni?

Pokud hledáte kosmetické studio v Plzni, které nabízí kvalitní kosmetické služby, tak nás neváhejte navštívit.

7

Líbí se vám vozy Suzuki? Přijďte se svézt v Plzni!

Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

11

Obrovský úspěch plzeňských atletek v soutěži družstev

Nebývalý úspěch se vydařil ženskému týmu AK Škoda Plzeň na 1. kole Česká spořitelna extraligy, když se umístil na vynikajícím druhém místě hned za ženami USK Praha, a to před ostravskými Vítkovicemi a brněnským Olympem

7

AK ŠKODA Plzeň (Před 5 dny)

Záverečný koncert akademického roku rozezněl katedrálu

V zaplněné katedrále sv. Bartoloměje vystoupily ve středu 17. května akademické sbory pod vedením Romany Feiferlíkové a Víta Aschenbrennera.

0

Univerzita běžela s rektorem

Jarní běh okolo kampusu přilákal přes čtyřicet studentů, zaměstnanců a dalších příznivců pohybu.

2