Poslední aktualizace


Výstavba nových výrobních prostor - stěhování (video)

Mezi hlavní produkty Pebalu patří polyetylenové fólie, výrobky z nich a osmibarevný flexotisk. Investice do nových technologií, osobní přístup k zákazníkům a důraz na kvalitu výrobků, to jsou základy, na kterých Pebal staví od svého založení. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších strojích a díky neustálé inovaci výrobních prostředků dokáže Pebal udržovat náskok před konkurencí.

0

PEBAL s.r.o. (Dnes)

Pebal - o společnosti (video)

Společnost Pebal s.r.o. byla založena v Plzni roku 1995. Z původně obchodní organizace se během let stal jeden z hlavních výrobců a dodavatelů obalového materiálu v České republice. Na konci roku 2018 se firma přestěhovala do nových prostor u Dobřan, kde se na ploše 50 000 m2 rozkládá moderní výrobní a skladovací areál společnosti.

0

PEBAL s.r.o. (Dnes)

Obvod opět přichystal pro děti i seniory atraktivní zájezdy

Úřad městského obvodu Plzeň 3 pořádá každoročně několik tuzemských i zahraničních zájezdů, které si senioři mohou koupit za lákavé ceny. Na jaře si zájemci mohou vybrat z pěti výletů. Také tradiční dětské zájezdy budou i nadále pokračovat. V letošním roce budou vypraveny opět tři výlety včetně žádaného do Safari Parku Dvůr Králové.

0

Hledáte specialisty na pravidelný úklid SVJ? Máme pro vás dobrou zprávu!

Zajišťujeme profesionální úklid prostorů SVJ v Plzni a nabízíme akce pro nové zákazníky!

0

Bistro U Lidušky na Roudné - Jídelní lístek (týdenní)

Na Roudné jsme pro vás otevřeli první farmářské bistro v Plzni.

1

Sdružení občanů Exodus, z.s. - 2/2020

13.února jsme vyrazili s Honzou, Standou a Pavlem na výstavu uměleckého řemesla a užitého umění. Vedle velkých souborů skla a keramiky, cizího i českého porcelánu, sakrálního umění je v expozici i představen výběr ze sbírky antického umění či exotické kolekce řemeslně náročných prací z Blízkého a Dálného Východu. Ve zvláštní samostatné části je připomenut také plzeňský rodák, světově uznávaný představitel vizuálního designu Ladislav Sutnar.

1

František Mourek (Před 2 dny)

JAGFUAR E-PACE OD 699 TISÍC

Jaguar E-PACE má sice kořeny až ve Velké Británii, jeho rodiště je ale hned za humny u našich rakouských sousedů. Svou mimořádnou výkonností vykouzlí každému milovníkovi kultivovaných automobilů úsměv na tváři. Ve speciální edici má naše vysoce výkonné kompaktní SUV spoustu praktických doplňků. Britská radost z jízdy a rakouská preciznost ještě nikdy nebyly tak dokonale skloubené. Přesvědčte se sami při zkušební jízdě.

0

Autosalon DAJBYCH (Před 3 dny)

Nový CITROËN C3: Stále výraznější osobnost a stále více komfortu

Nový Citroën C3 je hatchback moderního střihu, který plní i ochrannou funkci. Ve svém segmentu se nepodobá žádnému jinému vozu.

2

AutoSystem a.s. (Před 3 dny)

NAROZENINOVÁ OSLAVA VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Oslavte to u nás! Děti virtuální realitu milují! Pronajměte si naší VR hernu v některém z balíčků na 1-3 hodiny.

0

Josef Ráž (Před 4 dny)

RANGE ROVER EVOQUE HELLO EDITION: OD 825 TISÍC

Nový Range Rover Evoque je další kapitolou v pozoruhodně úspěšné 10leté historii modelu. Abychom tuto revoluci v segmentu kompaktních SUV náležitě oslavili, představujeme edici Hello Edition. Je k dispozici se všemi motory a obsahuje atraktivní doplňkovou výbavu.

0

Autosalon DAJBYCH (Před 4 dny)

Na šumavském Špičáku napadl přírodní sníh a zasněžuje se

Na šumavském Špičáku připadlo za poslední dva dny dohromady opět 10 centimetrů přírodního sněhu a od úterka bylo ve dne v noci spuštěno i technické zasněžování.

0

Tereza Martinovičová (Před 4 dny)

Hospodárná síla: nové BMW X5 xDrive40d a BMW X6 xDrive40d

Od května 2020 doplní nový vznětový řadový šestiválec v novém BMW X5 xDrive40d a novém BMW X6 xDrive40d 48V startér-generátor

0

AutoSystem a.s. (Před 5 dny)

Zakázková kovovýroba

Jsme specialisté na zakázkovou kovovýrobu již od roku 2007.

0

OK Záchlumí, a.s. (Před 5 dny)

Vaše komerční a firemní objekty či budovy v Plzni střežíme 24 hodin denně!

Zabezpečujeme profesionální ostrahu komerčních objektů. Můžete se plně spolehnout na 24hodinové profesionální služby

0