Poslední aktualizace


Nový Ford Kuga, sportovně laděné SUV, přichází na český trh

Stylové a nezaměnitelné nové SUV Ford Kuga se vyznačuje dynamickým novým designem exteriéru, vyváženými proporcemi a lepší nabídkou vnitřního prostoru.

0

AutoSystem a.s. (Včera)

Sdružení občanů Exodus, z.s. - Třemošná

V této nelehké době můžete podpořit zaměstnance pracující v první linii tím, že jim darujete výrobek chráněné dílny, která zaměstnává osoby s postižením. Jak to funguje:

1

František Mourek (Před 2 dny)

Sdružení občanů Exodus, z.s. - Třemošná

Tak už i u nás je šití roušek každodenní záležitostí. Roušky dodáváme na místní Městský úřad Třemošná, odkud pak putují místním seniorům, prodavačkám a do okolních obcí. Lze si také roušku vyzvednout přímo u nás ve Sdružení občanů Exodus, z.s.

1

František Mourek (Před 2 dny)

Šest vozů Peugeot s titulem „Car Of The Year“

Díky novému Peugeotu 208, který byl 2. března 2020 v Ženevě zvolen Autem roku 2020, značka Peugeot získala již pošesté nejžádanější automobilové ocenění.

3

AutoSystem a.s. (Před 2 dny)

Farmářský obchod U Lidušky na Roudné, na Slovanech a na Doubravce!

Přátelé, vydržme. Je tu doba, která nás nepříjemně napíná. Náporem práce, obavami z budoucnosti i strachem o nejbližší. Děkuji proto všem našim zákazníkům za jejich přízeň a pochopení pro nejrůznější trable se zásobováním. Jsem o to více vděčná za všechna poděkování i dárky, nejen ty rouškové.

1

František Mourek (Před 4 dny)

Firma Elektro Efekt pro Vás v této těžké době připravila několik akcí k ulehčení této situace.

Nakupujte elektro z pohodlí a bezpečí svého domova nebo na prodejně přes okénko.

0

Elektro Efekt (Před 5 dny)

Sdružení občanů Exodus, z.s.

Unikátní digitalizační dílna v Třemošné u Plzně. Zdravotně postižení klienti sdružení Exodus převádí do digitální podoby málo dostupné české exilové a samizdatové časopisy. Díky nim je tak řada z unikátů přístupná na internetu. Přispívat můžete zde: Bankovní spojení CZK - UCB Bank Plzeň 75754747/2700 DĚKUJEME!!! ... U Zvonu 51, 330 11 Třemošná, Země koruny České. Děkujeme!

1

František Mourek (Před 6 dny)

Zcela nový Hyundai i10 „Šampionem zůstatkové hodnoty 2020“

Zcela nový Hyundai i10 byl uveden na trh před necelými dvěma měsíci a nyní již obdržel první prestižní ocenění.

0

AutoSystem a.s. (Před týdnem)

S jarem přichází doba úklidů a výhrabů zelených ploch a keřových skupin

I přes současnou situaci související s mimořádnými opatřeními proti koronaviru probíhá na území třetího plzeňského obvodu jarní, respektive generální úklid, kterým prochází všechny zelené plochy a keřové skupiny.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

Dobrý soused svému sousedovi pomáhá

Pandemie onemocnění Covid – 19 vyvolala v celém Česku vzedmutí obrovského dobrovolnického hnutí v šití roušek, kterých je v republice nedostatek. Zvuk šicích strojů je slyšet i v obci Útušice, která sousedí s Městským obvodem Plzeň 3, kde se také našla skupina šikovných švadlenek šijící roušky bez nároku na odměnu.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

Škodaland je kvůli koronaviru uzavřen, přesto se připravuje na novou sezonu

Městský obvod Plzeň 3 s ohledem na vyhlášení nouzového stavu a přijatá mimořádná opatření k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 od soboty 14. 3. 2020 uzavřel pro veřejnost multifunkční sportovní areál Škodaland v Českém údolí. Brány jsou sice zavřeny, ale uvnitř se pracuje na přípravách na novou sezonu.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

V krytu jako v karanténě: Příběhy pamětníků inspirují v době koronaviru

Koncem druhé světové války se spojenecké nálety na Plzeň stupňovaly. Bomby byly namířeny na Škodovku, která vyráběla pro říši. Naposledy se nad plzeňským nebem letadla rozhučela 25. dubna 1945. Plzeňany před náletem varovalo vysílání BBC. Věděli, že zase budou muset do krytu. Jak to v podzemí vypadalo? A jak tíseň, hlad i nejistotu naše (pra)babičky a (pra)dědečkové přežili? Jejich příběhy a statečnost inspirují dodnes.

0

Hotel Continental s.r.o. (Před týdnem)

Máte problém s ucpanou kanalizací nebo prasklým potrubím? O vše se postará instalatérská firma Vyčistíme-potrubí.cz!

Havarijní služba je připravena Vám okamžitě pomoci v Plzni a širokém okolí při problémech s ucpanými odpady, znečištěnou kanalizací a topnými systémy.

0

REGIONPLZEN.CZ (Před týdnem)

AUTOSALON DAJBYCH: SERVIS V PROVOZU, PRODEJ ELEKTRONICKY

Provoz servisu nepřerušen, nové vozy nabízíme elektronicky nebo dojedeme k vám.

0

Autosalon DAJBYCH (Před týdnem)

16. setkání EXCELLENTNÍ ŽENA

7. listopadu 2020, Měšťanská beseda Plzeň. Uvidíte psychosomatika MUDr. Radkima Honzáka, novináře Jaroslava Kmentu a světovou cukrářku Mirku van Gils Slavíkovou, se kterou jste určitě pekli na ČT1. Nebude chybět vlídné přivítání, občerstvení i dárek na rozloučenou. Registrace je již spuštěna na našem webu a rychle se plní. Neváhejte přijít i se svým partnerem, nudit se nebude. Rozhodně se máte na co těšit. www.excellentnizena

0

EXCELLENTNÍ ŽENA® (Před týdnem)