Poslední aktualizace


Catering bez kompromisů? Kontaktujte PlzenskyCatering.cz!

Hledáte catering na míru přesně podle vaše gusta? Kontaktujte plzeňský servis PlzenskyCatering.cz!

0

Lístky na 1. Farmářský bál v Plzni

Zamluvit si je můžete i na Doubravce a Slovanech, ale bude to chvilku trvat, než vám je z Roudné přivezeme :-) Volejte 603 226 682 nebo pište na info@obchodulidusky.cz, ať vám nejlepší místa neutečou :-D Ceny bálových vstupenek: * sál 440,- Kč/ks * balkón 390,- Kč/ks * zadní salónek 250,- Kč/ks * stání 190,- Kč/ks

1

Nová generace modelu Hyundai i10 vstupuje na český trh

Zdánlivě malý Hyundai i10 skrývá velká překvapení. Po úspěšném předprodeji prvních 100 kusů, který musel být kvůli velkému zájmu dokonce zdvojnásoben, nyní nová generace modelu Hyundai i10 vstupuje na český trh.

0

AutoSystem a.s. (Včera)

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se přestěhovala do nových větších prostorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. zvětšila své provozní možnosti díky přestěhování do větších prostorů. Nově společnost sídlí na adrese Božkovská 38 v Plzni na Slovanech, kousek nad Hlavním vlakovým nádražím.

0

Přebalit miminko? V budově ÚMO Plzeň 3 není problém

Nejenom maminky, které s dítětem navštíví Úřad Městského obvodu Plzeň 3, ale i ty, které se momentálně nacházejí v centru města a potřebují přebalit své dítě, mohou využít nově zřízeného přebalovacího místa v budově obvodní radnice.

0

Miroslav Knotek (Před 2 dny)

NOVÉ ISUZU D-MAX

Osvědčený japonský pick-up Isuzu D-MAx přijede v průběhu léta v novém do autosalonu Dajbych. Nastupující generace přinese aktraktivnější design, ale zůstane stále poctivým pracantem.

1

Autosalon DAJBYCH (Před 2 dny)

NOVÝ DEFENDER POPRVÉ V PLZNI

Nová generace legendárního Land Rover Defender se na jeden den poprvé představí v Plzni. Buďte 4. 2. v autosalonu Dajbych u toho!

1

Autosalon DAJBYCH (Před 2 dny)

Nový katalog účinných dezinfekčních prostředků pro roky 2020 až 2021

Na expozici PRAGODENT 2019 jsme představili řadu dezinfekčních prostředků STÉRIDINE, které inaktivují řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Dezinfekce splňují nejnáročnější kritéria a proto je doporučujeme zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

0

Na šumavském Špičáku přidali další sjezdovku i vlek

Z největšího parkoviště už na lyžích až k vlekům. Oba víkendové dny testování lyží

0

Tereza Martinovičová (Před 2 dny)

Soutěž s Globusem o skipasy

Připravili jsme pro naše zákazníky oblíbenou soutěž o skipasy do lyžařského areálu Zadov. Stačí nakoupit v období 23.-29.1.2020 za 1.000,-Kč a vyplnit soutěžní kupon.

0

Specializujeme se na úklid bytů a novostaveb v Plzni a okolí

Potřebujete zajistit úklid ve vaší domácnosti nebo rodinném domě? Postaráme se o to!

0

ÚKLID PRESTO, S.R.O. (Před 3 dny)

RAV4 Plug-in Hybrid je nová hybridní vlajková loď Toyoty

Nová Toyota RAV4 Plug-in Hybrid stojí na vrcholu modelové řady RAV4 a stává se vlajkovou lodí hybridních vozů značky.

0

AutoSystem a.s. (Před 3 dny)

Výrobky FTTx pro optické sítě

Aktuálně jsou pro předložení nabídky k dispozici tři provedení rozvaděče optických sítí (venkovní, vnitřní a stavebnicové).

0

Online Správce (Před 3 dny)

Hlavní hvězdou Toyota Víkendu bude nové C-HR

Nová Toyota C-HR má dynamičtější tvary, výkonnější hybridní motor, který dokáže zejména v městském provozu jet na elektřinu až 70 procent času, i modernější technologie, kterým vévodí systém Apple Carplay a Android Auto.

0

AutoSystem a.s. (Před 3 dny)

Sdružení občanů Exodus dělá nezastupitelnou práci, říká místostarosta Stanislav Šec

Sdružení občanů Exodus je organizace, která pracuje se zdravotně postiženými lidmi a poskytuje jim sociální služby ve formě sociálně terapeutické dílny, odlehčovací služby, sociální rehabilitace a centra denních služeb. Provozuje dvě chráněné dílny a to keramickou a digitalizační. Sociálně terapeutická dílna, jejíž součástí je i krámek, se nachází v Tovární ulici v centru města.

1

František Mourek (Před 4 dny)