Sestřelte Junckerse!

Ano, sestřelte jej

uniwebwebynamiru2018

Ano, sestřelte jej! Nemyslím tím samozřejmě pana (skoro se mi chce napsat soudruha) Jean-Claude Junckera, šéfa evropské komise. Toho J. C. Junckera,
který pronesl, že: „Pokud bude referendum říkat Ano, povíme ´pojďme´ a pokud to bude Ne, řekneme ´pokračujeme´.“ (Rok 2005, o referendu ve Francii, které odmítlo „euroústavu“)
který pronesl, že: „Když jde do tuhého, musíte lhát.” (O ekonomické krizi Řecka v roce 2011 v rozhovoru pro německý týdeník Der Spiegel)
který pronesl, že: „Evropa v minulosti udělala chybu, že rozlišovala mezi Židy, křesťany, muslimy.“( Září 2015, zpráva o stavu EU, Štrasburk)
který oslovil maďarského premiéra Viktora Orbána: „Zdravím, diktátore!“ (V květnu 2015 v Rize na summitu Východního partnerství)
který soudí, že demokraticky zvolený prezident USA Donald Trump: „… potřebuje lekci“ (Listopad 2016)
který o smrti diktátora řekne, že: „Se smrtí Fidela Castra svět ztratil člověka, jenž byl pro mnohé hrdinou.“(Tweet 26. listopadu 2016)


Tak tohoto J. C. Junckera samozřejmě nemyslím. Na mysli jsem měl střemhlavý bombardovací letoun nacistické Luftwafe – model Junckers Ju 87 B-1, zvaný Štuka. Tento bombardér se vznášel nad válečnou Evropou do roku 1945.

Ale i J.C.Juncker brázdí nebe Evropské unie na můj vkus příliš dlouho. A bomby, které shazuje, i když pouze slovní, mohou časem také vybuchnout !

Autor: Lumír Aschenbrenner Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 7.12.2016 00:00
0 +
 
Autoservis Nedvěd - Škoda Scala

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018