Toyota rozšiřuje limitovanou edici Prime

Podzim bývá nejsilnější sezonou, zákazníci po létě cítí potřebu pořídit si nový vůz, ať už do rodiny či do firmy.

uniwebwebynamiru2018

Až do konce srpna jsou u Toyoty připraveny mimořádné ceny pro podni-katele. Přesto už nyní Toyota zahájila další akční nabídku Prime, kterou může využít úplně každý.

Akční nabídka Prime a Prime VIP, která nabízí bohatě vybavené vozy za atraktivní ceny, navíc se zimními pneumatikami zdarma a výhodným financováním, se dosud týkala jen modelů Toyota C-HR a Corolla Sedan. Nyní se rozšiřuje i na další vozy. Nejmenším vozem v rámci limitované edice je Toyota Yaris, který je ve výbavě Prime dostupný za akční cenu 309 900 Kč, a s výbavou Prime VIP za 347 900 Kč, obojí včetně výkupu stávajícího vozu.

Výhodné ceny v rámci nabídky Prime se nyní týkají i Corolly v provedení Hatchback a Touring Sports. Corolla Hatchback s výbavou Prime stojí 474 900 Kč, Prime VIP je za 534 900 Kč. Na Co-rollu Touring Sports s výbavou Prime se vztahuje akční cena 499 900 Kč, stejný vůz s Prime VIP je k dispozici za 559 900 Kč. Znamená to celkové cenové zvýhodnění až 76 000 Kč, u již zavedeného Sedanu Prime dokonce až 149 000 Kč.

Model Toyota C-HR Prime s benzínovým motorem je nyní k dostání za 529 900 Kč, s hybridním pohonem za 599 900 Kč. Výhodná nabídka se týká i nové RAV4, která je s výbavou Prime a ben-zínovým motorem za akční cenu od 719 900 Kč. RAV4 Prime VIP, která má benzínový motor a pohon všech čtyř kol, stojí 999 900 Kč. Zákazník tak může při koupi tohoto vozu ušetřit až 154 000 Kč. Navíc u obou modelů získá bonus za výkup stávajícího vozu ve výši 35 000 Kč.

Akční nabídka Prime a Prime VIP se týká hybridních i benzínových verzí jednotlivých modelů a platí až do konce října. Více informací na https://www.toyota.cz/current-offers/campaigns.json

Mimo edici Prime však pokračuje také nabídka na limitovanou edici k 20 letům modelu Toyota Yaris. Yaris Gold je k dostání za akční cenu 359 900 Kč a sportovní verze GR Sport za 466 900 Kč. Oba modely jsou pro zákazníky okamžitě dostupné a navíc nabízejí i možnost financování s 0% navýšením.

Tip pro fanoušky nových automobilů

Pokud jste fanouškem automobilů různých značek a zajímáte se o automobilový průmysl, doporučujeme vám navštívit e-magazín o nových autech www.autonewsletter.cz. Jestliže patříte mezi prodejce automobilů a sháníte webovou aplikaci pro správu zakázek, navštivte stránky www.autoklient.cz.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Autor: AutoSystem a.s. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 27.8.2019 11:431 +
 
SZO

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018