V sobotu 7. září navštívily děti z „Trojky“ v doprovodu rodičů park Mirakulum

Sobotní ráno 7. září patřilo rodičům a jejich dětem z plzeňského centrálního obvodu. Zájezd, který pro ně připravil Městský obvod Plzeň 3, sliboval den plný vzrušení. Cílem zájezdu byl zábavný park Mirakulum ve středočeských Milovicích.

uniwebwebynamiru2018

„Pro rodiče s dětmi z našeho obvodu jsme vybrali Milovice, kde je park o rozloze 10 hektarů plný zábavy a volnočasových aktivit. Dětem je zde, kromě jiného, k dispozici lesní hřiště, kontaktní ZOO, obří trampolíny, podzemní chodby a prolézačky“, informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu, který spolu s místostarostou Ondřejem Ženíškem přišel pozdravit výletníky a předat jim malou pozornost na cestu.

„Letos je to již druhý zájezd rodičů s dětmi, který náš obvod pořádá. Při prvním zájezdu v červnu tohoto roku absolvovali zájemci zájezd na lipenskou Stezku korunami stromů, včetně otevřeného areálu Království lesa v sousedství stezky a v sobotu 14. září k nim ještě přibude zájezd do pražské ZOO“, dodává Ondřej Ženíšek, místostarosta MO Plzeň 3.

Zájezdy pro děti jsou určeny do 15 let věku dítěte v doprovodu rodiče, popř. prarodiče. Podmínkou účasti je trvalý pobyt na MO Plzeň 3. Z kapacitních důvodů zde platí podmínka, že projednu nebo dvě děti je možný doprovod jedné dospělé osoby, v případě tří a více dětí je možný doprovod dvou osob.

Fotogalerie
Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 10.9.2019 15:06
0 +
 
beton

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018