Autosalon DAJBYCH

+420 377 223 535 info@dajbych.cz www.dajbych.cz
22 Skóre 4.8 z 5 Hodnocení (2)

RANGE ROVER EVOQUE ZA 10 500 KČ MĚSÍČNĚ

Luxusní crossover Range Rover Evoque nebyl nikdy dostupnější!

0

Před 5 dny

JAGUAR ZA 9 700 KČ MĚSÍČNĚ

Jaguar E-Pace nebyl nikdy dostupnější! Pohon všech kol, automatická převodovka a bohatá výbava na přání... to vše od 9 700 Kč* včetně DPH měsíčně!

0

Před týdnem

JAGFUAR E-PACE OD 699 TISÍC

Jaguar E-PACE má sice kořeny až ve Velké Británii, jeho rodiště je ale hned za humny u našich rakouských sousedů. Svou mimořádnou výkonností vykouzlí každému milovníkovi kultivovaných automobilů úsměv na tváři. Ve speciální edici má naše vysoce výkonné kompaktní SUV spoustu praktických doplňků. Britská radost z jízdy a rakouská preciznost ještě nikdy nebyly tak dokonale skloubené. Přesvědčte se sami při zkušební jízdě.

0

Před týdnem

RANGE ROVER EVOQUE HELLO EDITION: OD 825 TISÍC

Nový Range Rover Evoque je další kapitolou v pozoruhodně úspěšné 10leté historii modelu. Abychom tuto revoluci v segmentu kompaktních SUV náležitě oslavili, představujeme edici Hello Edition. Je k dispozici se všemi motory a obsahuje atraktivní doplňkovou výbavu.

0

Před týdnem

LAND ROVER A JAGUAR – PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET + ZIMNÍ KOMPLETY ZDARMA

Jestli si pořídit britský vůz, tak právě teď skladový vůz u Dajbycha! Benefity, které jinde nedostanete – akce platí pouze do 15. března!

0

Před 2 týdny

AUTOSALON DAJBYCH MÁ MANAŽERSKÝ TÝM ROKU

Ocenění míří do Plzně! V úterý 14. ledna se konala v Kongresovém sálu Domu armády Praha v Dejvicích reprezentativní redakční rada časopisů Czech Defence Industry and Security Review a Review pro obranný a bezpečnostní průmysl vydavatelství MS Line. Po jednání rady se konalo slavnostní udělování ocenění osobnostem, společnostem a produktům českého obranného a bezpečnostního průmyslu za uplynulý rok, a to za přítomnosti významných osobností a pozvaných hostů.

0

Před měsícem

NOVÉ ISUZU D-MAX

Osvědčený japonský pick-up Isuzu D-MAx přijede v průběhu léta v novém do autosalonu Dajbych. Nastupující generace přinese aktraktivnější design, ale zůstane stále poctivým pracantem.

1

Před měsícem

LAND ROVER DISCOVERY CZECH LIMITED PACK

MOTOR SDV6 A ZVÝHODNĚNÍ AŽ 350 000 Kč* Terénní legenda Discovery, je asi nejoblíbenější model Land Roveru v Čechách a proto jsme připravili speciální edici, díky které si můžete pořídit parádně vybavené auto a ušetřit přes třista tisíc!

1

Před 3 měsíci

PRÉMIOVÉ VOZY ZA MIMOŘÁDNÉ CENY

Jaguar a Land Rover jsou kvalitní britské značky luxusních vozů. To ale neznamená nutně vysokou cenovku... Do konce 6. prosince vám nabízíme skladová a předváděcí auta za opravdu mimořádné ceny.

1

Před 3 měsíci

HORSKÁ SLUŽBA MÁ NOVÁ AUTA

Plzeňský autosalon Dajbych vyzbrojil horské záchranáře novou technikou. Toyoty Land Cruiser slouží na všech našich horách, na sezonu 2019/2020 Horská služba vyzbrojila dalšími pěti kousky Šumavu, Jizerky a Jeseníky.

1

Před 3 měsíci

MECHANIK Z AUTOSALONU DAJBYCH MISTREM SVĚTA

Máme ohromnou radost – náš kolega Štěpán Konývka, diagnostik z pražské pobočky autosalonu Dajbych je oficiálně nejlepší na světě. V anglickém Warwicku se jako zástupce České Republiky zúčastnil klání o korunu Global Technician of the Year 2019, pořádaného společností Jaguar Land Rover. Potvrdil tak, že v autosalonu Dajbych máme ty nejšikovnější servismany. Vždyť tak ještě vylepšil předloňské 12. místo dalšího kolegy Martina Mendy.

1

Před 3 měsíci

RANGE ROVER EVOQUE ZA 10 758 MĚSÍČNĚ

Nový Evoque budí pozornost všude, kde projede. Designem, technikou, schopnostmi. A nyní i cenou. Evoque z autosalonu Dajbych teď můžete řídit už za 10 758 Kč měsíčně. Nejde o základní verzi, ale model D150, pohon 4x4 s automatickou převodovkou. Případně benzínový P200 za 10 966 Kč. Ostatně podívejte se na auta v konfigurátoru sami:

1

Před 4 měsíci

LAND ROVER DISCOVERY SPORT V NOVÉM

Kompaktní SUV Discovery Sport se dočkalo nového kabátu. Nový design je opravdu krásný, ale hlavní změny se týkají techniky. Co tedy nová Discovery Sport přináší?

0

Před 4 měsíci

NOVÝ LAND ROVER DEFENDER ODHALEN

Legenda pokračuje. Známe podrobnosti o nástupci legendárního Defenderu. Podívejte se na fotky, ceny, specifikace, videa...

1

Před 4 měsíci