Autosalon DAJBYCH

+420 377 223 535 info@dajbych.cz www.dajbych.cz
22 Skóre 4.8 z 5 Hodnotit

RANGE ROVER EVOQUE ZA 10 758 MĚSÍČNĚ

Nový Evoque budí pozornost všude, kde projede. Designem, technikou, schopnostmi. A nyní i cenou. Evoque z autosalonu Dajbych teď můžete řídit už za 10 758 Kč měsíčně. Nejde o základní verzi, ale model D150, pohon 4x4 s automatickou převodovkou. Případně benzínový P200 za 10 966 Kč. Ostatně podívejte se na auta v konfigurátoru sami:

1

Včera

LAND ROVER DISCOVERY SPORT V NOVÉM

Kompaktní SUV Discovery Sport se dočkalo nového kabátu. Nový design je opravdu krásný, ale hlavní změny se týkají techniky. Co tedy nová Discovery Sport přináší?

0

Před 5 dny

ŠKOLENÍ JÍZDY V TERÉNU PRO VEŘEJNOST

Chystáte se na do země, kde bude jezdit v terénu? Přemýšlíte o koupi 4x4 auta a nevíte, co očekávat? Jezdíte terénním vozem, ale chcete zdokonalit svoje řidičské schopnosti? Chcete předcházet nepříjemným událostem?

0

Před 5 dny

EXPERT PEPA NA CESTĚ PO ASII

Expertu Pepovi z Autosalonu Prima pořádně upravili Land Cruiser v plzeňském autosalonu Dajbych, aby se bez starostí mohl s rodinkou vydat na dlouhou cestu do Ukrajiny, Moldávie, Gruzie, Ázerbájdžánu, Kyrgyzstánu a Kazachstánu. Jak se s tím pere, kde zrovna jezdí? Sledujte on-line na webu nebo Instagramu.

1

Před týdnem

NOVÝ LAND ROVER DEFENDER ODHALEN

Legenda pokračuje. Známe podrobnosti o nástupci legendárního Defenderu. Podívejte se na fotky, ceny, specifikace, videa...

1

Před týdnem

JAGUAR E-PACE ZA 9 898 KČ MĚSÍČNĚ

Kompaktní SUV E-Pace je nejnovější přírůstek do rodiny Jaguar a jako ostatní z rodiny vyniká designem, technikou, schopnostmi. A nyní i cenou! E-Pace z autosalonu Dajbych teď můžete řídit už za 9 898 Kč měsíčně. A nejde o základní verzi, ale model P200, s pohonem 4x4 a automatickou převodovkou. Případně dieselový D150 za 9 968 Kč. Ostatně podívejte se na auto v konfigurátoru sami:

0

Před 4 týdny

OCENĚNÍ PRO GEPARDA Z PLZNĚ

Na veletrhu bezpečnostní a obranné techniky získal ocenění projekt z Plzně – průzkumné vozidlo dlouhého dojezdu Gepard z autosalonu Dajbych.

1

Před 3 měsíci

SOUTĚŽ RUGBY: NEW ZEALAND AMBASSADORS VS ČR

Autosalon Dajbych je opět partnerem ragbyové události roku... a máme pro vás vstupenky! Land Rover a rugby je tradiční spojení, včetně té nejvyšší úrovně – mistrovství světa. Ani my v čechách nezahálíme...

1

Před 3 měsíci

OSOBNÍ KOUČ STEVA JOBSE V ČR

Autosalon Dajbych jako hlavní partner přivádí do Prahy poprvé Johna Mattoneho, absolutní světová špičku v oblasti leadershipu a exekutivního rozvoje, aby představil svůj program Intelligent Leadership.

1

Před 5 měsíci

LAND ROVER: PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA ZDARMA

Záruka 5 let v rozsahu výrobce a akční ceny od 825 000 Kč bez DPH. Nabídka modelu Land Rover Discovery Sport nebyla nikdy tak zajímavá! Jen u autosalonu Dajbych...

1

Před 6 měsíci

F-PACE: ZÁRUKA 5 LET A VÝBAVA ZA 100 000 KČ ZDARMA

Přichystali jsme vám dva pádné důvody, abyste se rozhodli pro F-Pace, prémiové SUV Jaguaru. Tedy kromě toho, že se skvěle řídí a je nádherné...

1

Před 6 měsíci

DEMO DEN EVOQUE

Přijďte si otestovat nový Evoaue na silnici i v terénu. Nový Range Rover Evoque dorazil na salony v Praze a Plzni! Přijďte se přesvědčit o jeho kvalitách na vlastní kůži. EVOQUE NA SILNICI I V TERÉNU Abyste si mohli Evoque otestovat opravdu řádně, připravili jsme pro vás dva dny speciálních testovacích jízd, kdy vám Evoque předvedeme nejen na silnici, ale i jeho schopnosti na našich off-road polygonech.

0

Před 6 měsíci

LAND ROVER OD 10 990 KČ

JAGUAR LAND ROVER AKČNÍ NABÍDKA OPERATIVNÍHO LEASINGU Na začátek roku jsme pro vás připravili výhodnou nabídku operativního leasingu na modely Discovery Sport a F-Pace. Pozor je omezená jen na několik kusů!

1

Před 6 měsíci

NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE

Přelomový crossover přijíždí v druhé generaci do autosalonu Dajbych. Známe ceny i další podrobnosti.

2

Před 7 měsíci