D Optik Zdeňka Diepoltová

377533484 diepolt-optik@seznam.cz www.doptik.cz
9 Skóre 5 z 5 Hodnocení (3)
  • Alej Svobody 23, Plzeň 32300

Brýle vám zhotovíme do 2 až 3 dní, případně na počkání.

Přijďte si k nám vybrat ty nejlepší brýle, které jsou aktuálně na trhu. Potřebujete sluneční nebo dioptrické brýle? Zajděte k nám v Plzni nebo v Blovicích a určitě si u vyberete! Brýle vám zhotovíme do 2 až 3 dní, případně na počkání.

Prodáváme značky Puma, Esprit, Hello Kitty, Ray Ban, Jaguar, Nike a další kvalitní brýle za příjemné ceny. Nabízíme nejen příznivé ceny ale také zkušený a odborný personál a zázemí kamenné optiky.

Nevíte jakou zvolit značku, tvar, typ či barvu brýlí? Velmi rádi vám předvedeme vhodné modely brýlí a pomůžeme vám vybrat ten správný typ, barevný odstín a značku pro vaše účely.

Nabízíme polarizační brýle pro maximální ochranu vašich očí. Polarizační brýle ocení zejména řidiči nebo cyklisté. Pokud  potřebujete dioptrické sluneční brýle, také vám nabídneme vhodné řešené pro vaše oči.

Kvalitní ochrana očí při sportovních aktivitách je důležitá, a proto máme pro všechny sportovce nabídku sportovních slunečních brýlí značek Ray Ban, HIS, Nike. Moderní sportovní brýle využijete při výletech na kole, lyžování, na golfu a na procházkách. 

Přijďte si vyzkoušet moderní pěkné ergonomické brýle, který chrání oči před sluncem i proti prachu. Nabízíme pánské, dámské a dětské brýle, které se stanou ladným doplňkem vašeho šatníku i osobnosti.

Komentáře & Hodnocení - D Optik Zdeňka Diepoltová

  • Před 10 měsíci

    Vyrazilo mi to dech! :-) V úterý 19.12. v poledne na pobočce D-Optik v Blovicích vybrány obroučky, ve středu 20.12. v 9,26 sms "Vaše brýle jsou připraveny k vyzvednutí". Mezi tím musela ta milá, ochotná a laskavá slečna Kaslová kdesi objednat skla, někdo je musel dovézt a opět ona zbrousit a upravit do obrouček. I když tvrdila, že do pátku brýle určitě budou, tahle rychlost mě opravdu v kladném slova smyslu zaskočila. Skvělá práce, která vyřešila "havarijní" stav mých původních brýlí. A pak - ty obroučky jsou fakt skvostný! Moc, moc děkuju. Krásné Vánoce všem v optice paní Diepoltové.

    • Před 10 měsíci

      Velice děkujeme za kladnou reakci a jsme velice rádi, že jsme Vám mohli pomoci. ;) Budeme se těšit na další návštěvu. Tým D OPTIK.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Velká sleva na brýlové čočky pro řidiče
Našim zákazníkům nabízíme velkou slevu na dioptrické sluneční čočky pro řidiče. Přijďte se k nám na

Foto: AKCE na multifokální čočky
Sleva na všechny typy progresivních čoček. SLEVA platí od 1.7 - 31. 7

Foto: Sluneční brýle
Hit tohoto léta. Originální sluneční brýle, které rozhodně zaujmou. Nabídnout Vám je můžeme hned v n