Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači - Plzeň

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Zborovská 54, Plzeň

Simona Černay
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 45 000,- Kč

Životopisy prosíme na adresu: simona.jeriova@bez.sk
Náplň práce: stanovování technologických postupů výroby a vedení související dokumentace,
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání (elektro nebo strojní), znalost systému pro podporu TPV, znalost CAD, základní znalost metodiky stanovení norem času, znalost AJ výhodou, znalost práce s PC - tabulkové a textové editory, řidičský průkaz B
Nabízíme: růst mzdy po zapracování, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na vzdělávání, roční odměny