Práce Nabídka zaměstnání

Montážní dělníci elektronických zařízení - Nýřany

ADECCO spol.s r.o. - Nýřany

Na Tesle 1238, Nýřany

Iveta Vlčková
+420 734 444 958
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 000,- až 28 000,- Kč

Místo výkonu práce: Nýřany
Náplň práce: Pomocné práce při elektromonáži klimatizačních zařízení
Požadavky na praxi a zkušenosti: elektro vzdělání výhodou. Praxe v oboru výhodou. Schopnost číst v technické dokumentaci
Další požadavky: Pracovitost, pečlivost, základní znalost AJ a NJ výhodou
Prémie 0-15%, docházkový bonus 1 500/měsíčně, Noční příplatek 12% z průměrného hodinového výdělku. Odpolední příplatek 10 Kč/hod. Ostatní příplatky dle zákoníku práce.
První kontakt emeilem, telefonicky 8:00 - 17:00 či osobně na adrese: Adecco s.r.o., Otýlie Beníškové 1556/12, 301 00 Plzeň 3