Práce Nabídka zaměstnání

Ostatní specialisté v oblasti techniky - Čímice

AUTO KALNÝ s.r.o.

Čímice

Ing. Michaela Polanková Kalná
+420 775 207 002
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Čímice č.p. 77, 342 01 Sušice 1
Kontaktní osoba. Michaela Polanková Kalná tel.775207002, e-mail: m.kalna@autoklny.cz
Náplň práce
" Objednání náhradních dílů, vedení skladu
" Přijímání vozů do opravy
" Vystavení zakázkových listů
" Tvorba kalkulací cen oprav vozů
" Průběžná komunikace se zákazníkem
" Kontrola zakázky před předáním zákazníkovi
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost a výborné komunikační dovednosti
Pracovní doba pondělí - pátek 7:00 -15.30 hod.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, odměny dle dosažených výsladků
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, 9.00 - 15.30 hod.