Práce Nabídka zaměstnání

Ostatní technici v oblasti zemědělství - Kralovice

Hana Houbová
+420 373 300 312
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 31 000,- Kč

Místo výkonu práce: Středisko Kralovice okres Plzeň- sever
Požadujeme: všeobecné znalosti provozu v živočišné výrobě
- znalost práce na PC, znalost zemědělských programů, IZR, excel, word, ŘP na traktor výhodou
- zodpovědnost, důslednost a samostatnost,
Náplň práce: administrace dotací a evidence v ŽV, vedení skladu ŽV a zástup zootechnika ve výrobě
Výhodou: praxe v oboru
Příspěvek na dopravu, dotované podnikové stravování, zázemí stabilní české společnosti, individuální doměny, při dobrých výsledcích mzdový růst, možnost ubytování v podnikovém bytě.
První kontakt telefonicky Po-Pá 7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30 či osobně Kralovice