Práce Nabídka zaměstnání

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - Sušice

TARATRANS spol. s r.o. - Sušice

Volšovská 1343, Sušice

Radek Tarant, jedantel
+420 602 431 545
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C, profesní způsobilost, fyzická zdatnost (břemena až 20 kg)
NÁPLŇ PRÁCE: vnitrostátní rozvoz PB lahví
PRACOVIŠTĚ (výjezdní místo): Volšovská 1343, Sušice - plnírna lahví
PRACOVNÍ DOBA: pouze pracovní dny (po - pá), SO,NE a svátky volné
MZDA: 35 000 - 40 000 Kč + benefity
BENEFITY: diety, příspěvek na penzijní připoj., příspěvekna dovolenou 20 000 Kč/rok, vánoční prémie
KONTAKT: osobní schůzku nutno nejdříve sjednat telefonicky (Radek Tarant). Kontaktní osoba se nenachází trvale na pracovišti v Sušici.