Práce Nabídka zaměstnání

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK TPV - KONSTRUKTÉR

OK Záchlumí, a.s.

Záchlumí 45, Stříbro

Detail firmy

Věra Houšková
374 616 249
Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

Náplň práce:

Zajišťování a řízení procesu technické - technologické přípravy výroby

Zpracování konstrukčních a technologických dokumentů pro realizaci výroby

Vývojové práce při výrobě zkušebních vzorků

Zpracování výkresové dokumentace a technologických postupů výroby

Návrhy a realizace změn technologických postupů v konstrukční dokumentaci

Zapracování a udržování technické dokumentace vinterním systému AROP

Sledování a aktualizace změnových řízení požadovaných zákazníkem

Určování technologie, návrh konstrukčních řešení

Aktivní spolupráce svedoucími ostatních oddělení zejména při rozběhu nové výroby

Vedení archivu technických norem

Požadavky:

VŚ příp. SŠ technického směru

Praxe vtvorbě konstrukční/technické dokumentace podmínkou

Praxe voblasti strojírenství

Znalost 3D konstrukčních programů (CAD, Solidworks)

zkušenosti v oblasti postupů zvláštních procesů a příslušných ISO norem

zkušenosti z oblasti výroby a tváření materiálů

Nabízíme

práce na HPP

finanční ohodnocení dle výkonu až 50.000,- Kč

5 týdnů dovolené

pracovní doba 7,5 hod.

stravenky / závodní stravování

příspěvek na životní pojištění

nástup dle domluvy