Práce Nabídka zaměstnání

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - Chudenín

LANDSCAPE MANAGEMENT a.s. - pracoviště

Chudenín

Mgr. Luboš Koželuh, místopředseda představenstva
+420 604 225 533
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 30 000,- Kč

POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, T, skutečný zájem o práci v zemědělství, základní znalost zemědělských prací se stroji a traktory, kladný vztah k zemědělství a velkým zvířatům, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
VÝHODOU: svářečský kurz
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zemědělské mechanizace - sečení luk, balíkování, hnojení; základní činnosti okolo stáda
NABÍZÍME: zkušební den, prohlídku aerálu, strojů a zařízení, stabilitu zaměstnání, práci na plný úvazek, zaučení, zajímavé finanční ohodnocení
KONTAKT: Mgr. Luboš Koželuh 604 225 533, lubos@kozeluh.eu
Pro sjednání osobní schůzky nutný nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.