ZPRÁVY AKTUALITY Plzeň

V Přešticích už slouží nový dopravní terminál

V Přešticích na jižním Plzeňsku začal sloužit nový přestupní terminál. Starosta města Karel Naxera (TOP 09) si od něj slibuje především zklidnění dopravy a větší komfort pro cestující.

0

Dnes

Centrální obvod poskytne dotace i v příštím roce

I v příštím roce chce Městský obvod Plzeň 3 podpořit různorodé spektrum neziskových organizací v rámci dotačních programů.

0

Dnes

Hejtman Bernard už nechce kandidovat za ČSSD

Hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard už nechce kandidovat za ČSSD. Straně to oznámil. Spekuluje se, že do krajských voleb příští rok může jít za jiné uskupení.

0

Dnes

Rokycanští už mohou vyplňovat dotazníky kvůli kompostérům

Zastupitelstvo schválilo, aby rokycanská radnice podala žádost o dotaci na pořízení domácích kompostérů pro obyvatele města.

0

Dnes

Plzeňský kraj zve na dětský strašidelný rej

Plzeňský kraj letos opět pořádá zábavné odpoledne pro děti. Tentokrát je to Strašidelný rej, kde se sejdou duchové, strašidla, čarodějky a další bytosti a zpříjemní dětem první listopadovou neděli.

3

Dnes

Plzeň si se znečištěnou vodou z Drnového potoka poradí

Pravděpodobně v nočních hodinách ze dne 7. 10. na 8. 10. 2019 došlo k úniku prostředků na impregnaci dřeva z výrobního areálu v Klatovech do toku Drnového potoka.

0

Včera

Podzimní festival ptactva přilákal v Plzni spoustu lidí

V sobotu 12. 10. 2019 zvířecí záchranáři z Plzně pořádali oficiální Den otevřených dveří na Záchranné stanici živočichů.

0

Včera

Děti v Puškinově a Lábkově ulici mají nové herní sestavy

V nedávné době nechal třetí plzeňský obvod odstranit oblíbenou, ale již zcela nevyhovující herní sestavu v Puškinově ulici.

0

Včera

Peněz máme dost, chybí ale informace, jak hospodařit, shodují se školáci z Plzeňska

Pravidelné kapesné mají jen 3 z 10 školáků na Plzeňsku, čtvrtina jej vůbec nedostává.

0

Před 2 dny

Se životem v Plzni jsou její obyvatelé spokojeni, ukázal průzkum

Téměř dva tisíce Plzeňanů se prostřednictvím elektronického dotazníku zapojilo do průzkumu názoru a spokojenosti občanů města Plzně.

0

Před 2 dny

Na náměstí v Plzni bude možné cestovat v čase, a to do dob totality

Na náměstí Republiky v Plzni bude stát v týdnu od 21. do 26. října projekční dóm.

0

Před 2 dny

Markéta Pekarová Adamová navštívila Přeštice

Při své cestě do Plzeňského kraje ve středu navštívila 1. místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová nejprve Přeštice.

0

Před 2 dny

Neděle patří na Švihově svatbám, v Kladrubech mši

Hodláte Vy nebo někdo z Vašich blízkých v roce 2020 vstoupit do svazku manželského? Inspirovat se můžete Svatebním dnem na hradě Švihov v sobotu 13. října.

0

Před 3 dny

V plzeňském Hornbachu chytali lelka

Ve čtvrtek (10. 10. 2019) dopoledne našli zaměstnanci HORNBACHU na uzavřené venkovní ploše „STAVEBNINY DRIVE IN“ na zemi za paletami apaticky sedět divného ptáka.

1 0

Před 3 dny
Strašidelný rej