Centrální obvod Plzně vítá nově narozené občánky

Pro nově narozené občánky Úřad městského obvodu Plzeň 3 již tradičně zajišťuje slavnostní vítání v obřadní síni plzeňské radnice.

uniwebwebynamiru2018

„Považujeme si za velkou čest, že můžeme nové občánky přivítat do života, neboť si myslím, že jde o pěknou tradici. Do života jim přejeme kromě zdraví také radost, úspěch a také trochu toho pověstného štěstí. Všichni si přejeme, aby jejich život byl klidný a ať je život zavede kamkoliv, nezapomenou na svoje rodiště“, uvedl David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

„Našim novým občánkům a také jejich rodičům přeji šťastný a spokojený život. Sám dobře vím, kolik trpělivosti, lásky a také odvahy vyžaduje být dobrým rodičem. A především pro maminky je to nelehký úkol. Myslím si ale, že to určitě stojí za to“, dodal Stanislav Šec, místostarosta MO Plzeň 3.

Vítání občánků zajišťují jednotlivé úřady městských obvodů dle trvalého bydliště dítěte, kterým je zpravidla trvalé bydliště matky. Žádost a informace naleznou rodiče na webových stránkách úřadu - https://umo3.plzen.eu/urad-a-samosprava/potrebuji-si-vyridit/clanky/vitani-obcanku.aspx .

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
beton

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018