Děti z „Puškinky“ mají ve své školce nová sociální zařízení

Zcela nová sociální zařízení čekala na děti ve 49. MŠ v Puškinově ulici v centru Plzně. Obě dvě zařízení – v jeslích i ve školce – nechal zrekonstruovat Městský obvod Plzeň 3. „

uniwebwebynamiru2018

V rámci rekonstrukce byly odstraněny stávající nenosné příčky a sádrokartonový podhled zakryl vedení klimatizace. Staré a rozbité obklady a dlažby byly nahrazeny novými. Dále byly osazeny nové zařizovací předměty – umyvadla a WC. Nové prostory jsou vzdušné a budou se i lépe udržovat v čistotě. Obvod do rekonstrukce investoval bezmála jeden milion korun včetně DPH“, prozradil Petr Baloun, I. místostarosta MO Plzeň 3.

Rekonstrukcí došlo rovněž k úpravě dispozice, dále byly provedeny nové rozvody vody a kanalizace a elektroinstalace.

„V rámci rekonstrukce zdravotní instalace byla také provedena výměna stoupaček, výměna připojovacího potrubí k novým zařizovacím předmětům a dále bylo provedeno přemístění podlahové vpusti“, dodává Petr Baloun.

„S ohledem na charakter činností a nutnosti zajištění provozuschopnosti budovy v rámci školního roku jsme byli nuceni s provedením této rekonstrukce počkat až do období letních prázdnin a jsem nesmírně rád, že jsme stihli tuto rekonstrukci dokončit do začátku nového školního roku tak, aby školka byla připravena na příchod nových i stávajících dětských návštěvníků“, uvedl David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
porsche plzeň auto

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018