Lidé pomáhají plzeňskému útulku

V úterý odpoledne byla otevřena zřízená sbírková pokladnička v plzeňském útulku.

uniwebwebynamiru2018

Tam mohli lidé přispět formou finančních prostředků v rámci městem vyhlášené veřejné sbírky na podporu zvířat žijících v tomto zařízení.

Uspořádání veřejné sbírky na pomoc zvířatům v plzeňském útulku schválila Rada města Plzně. Samotná sbírka byla zahájena v prosinci loňského roku a probíhá po dobu neurčitou.

V pokladničce umístěné v prostorách plzeňského útulku se nashromáždila díky výrazné podpoře přispívajících dárců neuvěřitelná částka 163 329 Kč, 15 Eur a na bankovním sbírkovém účtu se sešlo dalších 92 809 Kč.

„Městská policie Plzeň děkuje moc všem, kdo finančním příspěvkem pomáhají či pomohou k pohodě opuštěných zvířat. Vybrané peníze poslouží výhradně k zajištění péče o zvířata v tomto zařízení, tedy například k nákupu krmiva, steliva, dek, obojků a košíků nebo také k úhradě desinfekčních prostředků, léků pro nemocná zvířata, veterinárních úkonů a podobně,“ uvedl radní pro oblast bezpečnosti Martin Zrzavecký.

Finanční prostředky lidé mohou posílat také na bankovní účet nebo dávat přímo do pokladničky v prostorách Útulku pro zvířata v nouzi v Daimlerově ulici 1219, Plzeň – Borská pole. Číslo účtu veřejné sbírky je 115-8443260297/0100.Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 6.11.2019 07:190 +
 
beton

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018