O víkendu Sportmanie Plzeň 2019 vrcholí

Sportmanie Plzeň 2019 o tomto víkendu skončí. Park za OC Plaza Plzeň osiří po devíti dnech plných sportu, vystoupení, autogramiád, besed a zábavy.

uniwebwebynamiru2018

V areálu se v pátek naposledy vystřídala sportoviště, na řadu přišla třetí skupina téměř čtyř desítek klubů, u kterých si mohou zájemci pod odborným vedením trenérů vyzkoušet na vlastní kůži úskalí jednotlivých sportů. Návštěvnost po úterním lijáku opět dosáhla rekordních hodnot, bronzové a stříbrné medaile si ze Sportmanie Plzeň 2019 odneslo více než 9000 dětí do patnácti let. Od včerejška až do neděle získávají děti po splnění jednoduchých podmínek medaile zlaté.

„O víkendu nás čeká na Sportmanii Plzeň 2019 znovu spousta zajímavých věcí. V sobotu to bude například Letní párty běh pro každého s bláznivými stanovišti a možností výběru trasy 2,5, 5 nebo 7,5 km, v doprovodném programu je připraveno vystoupení kapely ABBA Stars nebo přednáška mentálního kouče Mariana Jelínka a jeho hosta – bývalé vynikající biatlonistky, mistryně světa a olympijské medailistky Gabriely Koukalové,“ láká návštěvníky vedoucí Odboru sportu, Smart Cities a podpory podnikání MMP Přemysl Švarc.

Letní párty běh startuje v 16 hodin. Na okruhu, který mohou zájemci absolvovat až třikrát, čekají na účastníky čtyři zóny – barvičková, vodní, opičí a pěnová. Trať nemá žádný výkonnostní limit ani se neměří čas. Účastníci rodinného běhu plného zábavy navíc pomohou charitativním příspěvkem Diakonii Západ.

I o víkendu čekají na zájemce ranní rozcvičky, startují vždy od 8 a od 9 hodin. Samotná Sportmanie Plzeň 2019 začíná dnes a zítra v 10 hodin, v sobotu se brány areálu zavírají jako každý den ve 20 hodin. V neděli 25. srpna v 16 hodin Sportmanie Plzeň 2019 skončí.

Město Plzeň pořádá Sportmanii Plzeň 2019 každoročně od Olympijského parku v roce 2016, podrobnější informace naleznete na sport.plzen.eu

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 24.8.2019 10:330 +
 
beton

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018