Plzeňačka odevzdala nalezenou peněženku, není jediná

Poctivost lidí se stále více potvrzuje. V úterý 17. září v 13:10 hodin byla hlídka MP Plzeň Lochotín vyslána do Majakovského ulice.

uniwebwebynamiru2018

Tam se nacházela žena s nalezenou peněženkou. Oznamovatelka hlídce sdělila, že peněženku nalezla v křoví u České pošty směrem z hlavní silnice ulice Karlovarská. Kromě osobních dokladů peněženka obsahovala také finanční hotovost ve výši 3037 Kč. Později odpoledne byla celá peněženka i s hotovostí vrácena majitelce.

Tento týden je to již několikátý nález. Stojí určitě za zmínku nález dvou batohů i s finanční hotovostí celkem 2586 Kč nebo nález peněženky, která obsahovala finanční obnos bezmála 2000 Kč. Mezi nejčastější nálezy patří prázdné peněženky, jízdní kola, klíče od vozidel nebo bytů, mobilní telefony, osobní doklady, školní tašky a potřeby, kabelky a dokonce strážníci evidovali i nález tašky s notebookem a mobilem.

Velké štěstí měl například před pár lety muž z Chválenic u Plzně, který ztratil příruční brašnu, ve které měl kromě dalších důležitých dokumentů také finanční hotovost ve výši 13 247 Kč. Naštěstí poctivý nálezce vše odevzdal a muži to mohlo být vráceno zpět. Pokud postrádáte doklady, klíče či jiné drobnosti, obraťte se na ÚMO Plzeň 3 – oddělení ztrát a nálezů, sady Pětatřicátníků 7 - 9, Plzeň.

ilustrační foto


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
avalon

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018