Rokycanská nemocnice zprovoznila anesteziologickou ambulanci

Rokycanská nemocnice zprovoznila od prosince anesteziologickou ambulanci, která rizikovým pacientům zhodnotí jejich předoperační vyšetření.

uniwebwebynamiru2018

 Ordinační doba je v pátek od 12:30 do 14:30. Pacienti budou vyšetřeni na doporučení indikujícího operatéra po předchozím objednání, které si lze domluvit na telefonu 371 762 112 v recepci příjmových ambulancí. Ambulance působí v ordinaci lékařské pohotovostní služby pro dospělé.

„Anesteziologická ambulance bude provádět vyšetření u pacientů, kteří mají podstoupit operační výkon a u nichž si indikující operatér na základě posouzení celkového stavu a technické a časové náročnosti výkonu není jistý, že nebude třeba pooperačně poskytovat resuscitační péči včetně umělé plicní ventilace,“ upřesňuje primář Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Josef Perk s tím, že po vyšetření doporučí anesteziolog, zda je možné takového pacienta operovat se zázemím Rokycanské nemocnice nebo nikoli. 

Pacienti si na ambulanci přinesou kompletní předoperační vyšetření včetně potřebných konsiliárních.

Ambulance bude sloužit jak pacientům, které doporučí k operaci kmenoví lékaři nemocnice, tak i externí lékaři. Dosud se vyšetření dělalo buď v rámci předchozí hospitalizace, nebo ambulantně po individuální domluvě.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Truhlářství Mistr M

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018