Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek

Silniční Tour de Brdy - Velká cena Strašic vyhrál Martin Stošek (Vitalo Future team) před obhájcem vítězství Tomášem Kalojirosem (AC Sparta Praha) a Henri Uhligem (RSC Kelheim) z Německa.

uniwebwebynamiru2018

Horský silniční závod na 67 km se v sobotu rozhodoval již v druhém stoupání ze Zaječova, kdy zaútočíl Martin Stošek (akademický medailista z Mistrovství světa na horských kolech) spolu s Karlem Tyrpeklem SKC Tufo Pardus Prostějov a Františkem Honsou ze Sparty.

Skupinu si dojel v dalším stoupání Tomáš Kalojíros s Němcem Uhligem a na vrcholu Toku už zůstala na čele jen trojice se Stoškem. V nejtěžším 18% stoupání před  Borskou hájovnou na 30 km zaútočil opět Stošek a sólově si dojel pro vítězství. Na druhém místě dojel se ztrátou 2 minuty Tomáš Kalojíros a s dalšími 40 sekundami juniorský reprezentant Německa Henri Uhlig.

Závodu se zúčastnilo i přes chladné počasí celkem 247 závodníků v kategoriích Silnice/ Roadcup , MTB / Galaxy serie  a IL Sano cup pro žáky. Výsledky závodu na www.4timing.cz.

 

ROADCUP  - 63km VC Kovovýroba Dezort

ženy Z1 - 15 a více let

1. 127 Doležalová Hana 1977 AC SPARTA PRAHA 2:26:51 -

2. 45 Milec Jiřincová Jana 1986 Praha 4 - Modřany 2:26:54 +00:03

3. 43 Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička / České Budějovice 2:42:46 +15:55

4. 126 Foltová Helena 1979 RPR Římov 2:48:04 +21:13

5. 1 Adámková Dana 1980 Diablo sport Český Krumlov 3:00:25 +33:34

6. 69 Vinšálková Tereza 1978 Hradecký Spinning Klub 3:04:40 +37:49

7. 145 Kryžková Jaroslava 1976 3:08:41 +41:50

8. 148 Janovská Linda 1979 3:13:58 +47:07

9. 60 STRNADOVÁ Alexandra 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 3:18:59 +52:08

10. 26 Ježdíková Jana 1978 4:21:00 +114:09

 

Junioři / Kadeti 15 - 18 let

1. 119 Uhlig Henri 2001 RSC Kelheim 1:56:05 -

2. 105 Rubáš Matouš 2004 AC SPARTA PRAHA 2:08:05 +12:00

3. 139 Hák Jakub 2004 Kulhavý team 2:15:55 +19:50

4. 136 Janas Adam 2003 TJ Sokol Holé vrchy 2:27:39 +31:34

5. 114 Švejdar Marco 2004 TJ Plamen Chodov 2:58:27 +62:22

6. 102 Plesinec Roman 2002 SK Petřín Plzeň 3:02:36 +66:31

7. 104 READE ADAM 2004 PENCO 3:06:53 +70:48

 

muži A1 - 19 - 39 let

1. 112 Stošek Martin 1994 Vitalo Future Cycling 1:53:21 -

2. 29 Kalojíros Tomáš 1994 AC Sparta Praha cycling 1:55:22 +02:01

3. 66 Tyrpekl Karel 1999 TUFO Pardus Prostějov 2:00:30 +07:09

4. 88 Honsa František 2000 AC SPARTA PRAHA 2:00:33 +07:12

5. 117 Stohr Jan 1991 AC Sparta Praha 2:00:33 +07:12

6. 5 Davies Joshua 1997 CC London 2:03:04 +09:43

7. 55 Schuhler Tomas 1994 AC SPARTA PRAHA 2:04:12 +10:51

8. 38 Malán Petr 1995 AC Sparta Praha 2:07:31 +14:10

9. 94 Novák Vít 1989 CFC Kladno 2:07:32 +14:11

10. 137 Štemberk Jáchym 2000 RBB Force 2:07:38 +14:17

11. 83 Černohorský David 1996 AC Sparta Praha cycling akademy 2:07:45 +14:24

12. 107 Rugovac Denis 1993 Tufo Pardus Prostějov 2:07:53 +14:32

13. 73 Volf Michal 2000 AC SPARTA PRAHA 2:08:03 +14:42

14. 120 Uhlig Oscar 2000 RSC Kelheim 2:10:35 +17:14

15. 84 Černý Jiří 1988 Ac Sparta Praha Cycling Academy 2:11:02 +17:41

16. 97 Maroušek František 1995 AC Sparta Praha 2:11:30 +18:09

17. 116 Stohr Pavel 1991 AC Sparta Praha 2:12:01 +18:40

18. 79 Baier Jiří 1984 AC Sparta Praha cycling akademie 2:15:19 +21:58

19. 134 Strasser Michael 1983 Racing 4 charity 2:15:25 +22:04

20. 128 Markes Jirka 1987 Trimet Dobříš 2:15:42 +22:21

21. 27 Jiřinec Jiří 1981 Bikeinvest Cycling Team 2:15:51 +22:30

22. 19 Hořejší Josef 1995 Rožmitál 2:17:17 +23:56

23. 138 Zháňal Pavel 1988 Bikeinvest Cycling Team 2:17:46 +24:25

24. 118 Fiala Petr 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

25. 109 Ryba Jan 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

26. 133 Kulhánek Jan 1985 Kladruby 2:24:24 +31:03

27. 12 Havlíček Václav 1984 Aglue systém s.r.o. 2:26:11 +32:50

28. 132 Valenta Michal 1987 Cyklo Jiřička 2:28:17 +34:56

29. 23 Jeníček Martin 1988 Žižkovský tygři 2:29:45 +36:24

30. 62 Škola Pavel 1986 Plzeň 2:30:49 +37:28

31. 74 Vopat jun. Jan 1981 Diablo sport Český Krumlov 2:32:58 +39:37

32. 96 Macháček Vítězslav 1981 Nutrend - EuroOil Ltm 2:35:41 +42:20

33. 35 Kyndl Lukáš 1993 BSK racing team 2:40:15 +46:54

34. 44 Melka Lukáš 1983 Mýto 2:41:04 +47:43

35. 129 Candra Václav 2000 Zbiroh 2:42:20 +48:59

36. 122 Procházka Radek 1982 Eleven Cube Riders 2:46:32 +53:11

37. 72 Vlk Karel 1980 CK Kramolín 2:47:53 +54:32

38. 4 Brož Ondřej 1992 Praha 2:47:56 +54:35

39. 34 Krotil Radek 1983 Aglue systém s.r.o. 2:49:16 +55:55

40. 63 Štěpánek Michal 1981 2:51:52 +58:31

41. 3 Blümel Tomáš 1991 Active tour team 2:57:46 +64:25

42. 87 Hlaváček David 1987 Hrádek 3:00:54 +67:33

43. 16 Hnětkovský Jiří 1986 Dobřany 3:02:39 +69:18

44. 15 Hnětkovský Zdeněk 1982 Dobřany 3:18:24 +85:03

45. 59 Strieženec Martin 1985 Bike Terror Crew 3:18:59 +85:38

46. 76 Wimler David 1992 Zweirad Janger 3:30:32 +97:11

47. 50 Matějka Pepa 2000 Sedlice 3:41:20 +107:59

muži C1 - 40 - 49 let

1. 67 Uličný Vladimír 1974 2:04:36 -

2. 89 Horváth Miroslav 1976 AC Sparta Praha cycling akademie 2:04:36 +00:00

3. 101 Plechata Radek 1977 Sezimovo Ústí 2:05:05 +00:29

4. 57 Slaník Martin 1970 LAPIERRE 2:07:37 +03:01

5. 95 Kuchař Přemysl 1977 AC Sparta Praha cykloakademie 2:07:41 +03:05

6. 68 Viktora Jan 1978 SB Cyklo Olympia 2:10:41 +06:05

7. 144 Halík Jaroslav 1971 Veloservis team 2:10:46 +06:10

8. 52 Průcha Bedřich 1973 SportRaces Isaac Team 2:11:26 +06:50

9. 58 Stehlík Petr 1977 Rajec 100% Trek 2:11:31 +06:55

10. 130 Salaquarda František 1975 Bikestrike 2:11:37 +07:01

11. 131 Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička 2:11:40 +07:04

12. 143 Horký David 1973 RCH Norimberg 2:15:05 +10:29

13. 18 Holubec Jakub 1972 Mariánské Lázně 2:15:38 +11:02

14. 51 Ploner Robert 1977 RPR Římov 2:15:46 +11:10

15. 30 Kejzlar Stanislav 1977 2:16:04 +11:28

16. 121 Pexa Tomas 1978 Plzeň 2:21:03 +16:27

17. 123 Kudweis Petr 1971 Písek 2:23:31 +18:55

18. 140 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning Klub 2:26:23 +21:47

19. 71 Vlček Petr 1971 CK Vinohradské Šlapky 2:26:24 +21:48

20. 49 Pěnkava Milan 1973 Ski Nordic Mariánské Lázně 2:28:13 +23:37

21. 110 Rydval Michal 1974 AC Sparta academia 2:29:54 +25:18

22. 64 Tichy Jakub 1971 Černošice 2:30:28 +25:52

23. 2 Bílý Pavel 1972 2:34:00 +29:24

24. 125 Šindelár Ladislav 1976 Stark cycling team 2:38:17 +33:41

25. 65 Tůma Tomáš 1977 Mýto 2:44:48 +40:12

26. 37 LOUDA Stanislav 1977 WWW.COREX.CZ 2:46:55 +42:19

27. 42 Matějka Josef 1977 Sedlice 2:56:44 +52:08

28. 22 Jeníček Robert 1974 Bob cyklo team 2:58:28 +53:52

29. 28 Juráň Karel 1974 Diablo sport Český Krumlov 3:00:26 +55:50

30. 14 Helt Tomáš 1978 3:05:52 +61:16

31. 39 Marek David 1975 kutná hora 3:08:42 +64:06

32. 6 Dvořák Karel 1979 KOVO BELFÍN CYKLO TEAM, z.s. 3:11:13 +66:37

33. 25 Ježdík Jindřich 1975 4:21:00 +136:24

muži D1 - 50 a více let

1. 142 Halamka Jiří 1964 CK Kramolín 2:11:53 -

2. 124 Mullen Michael 1966 2:17:49 +05:56

3. 93 Kalojíros Tondáno 1968 Be.maniax 2:17:52 +05:59

4. 80 Běhounek Michal 1967 Veloservis team 2:23:33 +11:40

5. 46 Okruhlica Petr 1969 Praha 10 2:30:17 +18:24

6. 31 Khek Roman 1967 Kraken team Dobříš 2:30:18 +18:25

7. 33 Král Josef 1954 Kbely cycling team 2:30:27 +18:34

8. 32 Klabouch jan 1959 AC Sparta cycling akademie 2:30:32 +18:39

9. 36 Laňka Karel 1968 Písek 2:33:32 +21:39

10. 135 Uhlig Steffen 1965 RSC Kelheim 2:39:57 +28:04

11. 48 Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička / České Budějovice 2:43:34 +31:41

12. 40 Margold Jan 1952 2:45:10 +33:17

13. 10 Greguš Antonín 1955 Skinordic Mariánské Lázně 2:50:03 +38:10

14. 75 Vopat st. Jan 1954 Diablo sport Český Krumlov 2:50:26 +38:33

15. 41 Mašín Karel 1953 Sobín 2:55:27 +43:34

16. 24 Jermolajev Igor 1962 CK Vinojradské Šlapky 2:56:02 +44:09

17. 7 Feferle František 1961 Čistý sport 2:59:34 +47:41

18. 141 Král Pavel 1968 Plzeň 3:05:28 +53:35

19. 146 Tserendoru Baasanbayar 1967 CK Vinohradské Šlapky 3:05:34 +53:41

 

Galaxy serie MTB - 53km

 

mládež Z3 - juniorky 15 - 18 let

1. 292 Holubová Adéla 2002 kola-bbm.cz 2:15:24 -

2. 215 Furchová Lucie 2001 Furch racing 3:10:52 +55:28

ženy F2 - 40 a více let

1. 313 Žídeková Jana 1978 Cyklotrenink.com 2:19:29 -

2. 271 Charvátová Kateřina 1976 AC Sparta Praha B 2:43:57 +24:28

3. 257 Valdmanová Lenka 1978 Ski nordic Mariánské Lázně 2:56:51 +37:22

4. 298 Kresslová Štěpánka 1978 Cykloklub Zálany 3:02:54 +43:25

5. 260 Vnuková Jaroslava 1951 BSK racing 3:33:32 +74:03

6. 235 Mojžíšová Jaroslava 1955 SportRaces-ISAAC Team 3:39:12 +79:43

7. 255 Tůmová Katka 1974 JSEM JEDNO UCHO 4:06:00 +106:31

ženy Z2 - 19 - 39 let

1. 217 Charvátová Jana 1983 AGRO 21 3:31:53 -

mládež M3- junioři 15 - 18 let

1. 293 Horak Dominik 2001 Dolní roveň 2:05:45 -

2. 317 Kovaříček Vojtěch 2002 Kulhavý team 2:12:29 +06:44

3. 290 LUKEŠ Jan 2004 CARLA-KUPKOLO 2:29:35 +23:50

4. 291 KRUPKA Štěpán 2003 CARLA-KUPKOLO 2:34:03 +28:18

5. 286 Švandrlík Jakub 2004 alltraining.cz 2:40:37 +34:52

muži A2 - 19 - 39 let

1. 278 ŠORM Jiří 1997 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1:56:26 -

2. 300 Vopat Milan 1999 Ski a Bike Radotín 1:59:47 +03:21

3. 297 Morgenstein Libor 1983 Cyklotrenink.com 2:01:46 +05:20

4. 237 Pakandl Ladislav 1981 Kola Pakandl 2:01:55 +05:29

5. 210 Doležal Vladislav 1999 Maloja Rocky Mountain 2:03:28 +07:02

6. 218 Jasan Lukáš 1980 Velosport Domažlice 2:03:30 +07:04

7. 219 Hlůžek Radim 1992 Skibikecentrum.cz team 2:03:30 +07:04

8. 279 Markvart Vladislav 1996 MS Bike Academy racing 2:03:39 +07:13

9. 284 Šneberger Jan 1985 TT Příbram 2:06:25 +09:59

10. 295 Hochmut Milan 1987 Grill Míšov 2:06:42 +10:16

11. 289 Vlček Jiří 1991 Redfrog Bikeinvest 2:12:17 +15:51

12. 323 Zachata Vojtěch 1981 Messenger 2:12:24 +15:58

13. 322 Vít Martin 1980 Radynebike,cz 2:13:21 +16:55

14. 251 Šusta Jan 1985 Česká spořitelna 2:15:19 +18:53

15. 229 Ledvina Václav 1982 Velosport Domažlice 2:15:52 +19:26

16. 232 Maly Miroslav 1980 GHOST Team 2:19:22 +22:56

17. 262 Bednařík Jan 1981 Kross Bikeranch Team 2:19:36 +23:10

18. 204 Batysta Marek 1983 Galaxy Cyklošvec Stevens 2:19:39 +23:13

19. 211 Doležal Václav 1996 Maloja - Rocky Mountain 2:21:39 +25:13

20. 248 Svoboda Josef 1981 WWW.COREX.CZ 2:22:05 +25:39

21. 222 Jung Patrik 1995 Jabkoty Kdyně 2:27:43 +31:17

22. 315 Vacek Zdeněk 1988 Praha 2:29:29 +33:03

23. 319 Cupl Tomáš 1983 Team max 2:31:32 +35:06

24. 275 Kratochvíl Martin 1983 Zaječov 2:35:09 +38:43

25. 250 Šůcha Jan 1981 SK 321start Plzeň 2:36:51 +40:25

26. 265 Dufek David 1980 Rafael Warpeco 2:39:04 +42:38

27. 240 Procházka Milan 1985 Žebrák 2:42:00 +45:34

28. 312 Trojan Tomáš 1986 AC SPARTA PRAHA 2:45:31 +49:05

29. 202 Anděl Martin 1982 Strašice 2:45:44 +49:18

30. 246 Sutr Václav 1981 Žebrák 2:45:48 +49:22

31. 236 Ondrušek Petr 1984 4:14:00 +137:34

muži C2 - 40 - 49 let

1. 299 Istenčin Lukáš 1977 PEtr Čech MTB team 2:03:32 -

2. 220 Jiránek Tomáš 1973 Lawi stars 2:03:37 +00:05

3. 306 Kozák Tomáš 1971 CykloAton 2:06:39 +03:07

4. 318 Neubauer Radim 1977 Eleven mercedes mitas 2:06:44 +03:12

5. 274 Kobes Miroslav 1970 Velosport Domažlice 2:08:17 +04:45

6. 273 Kadleček František 1974 bajker.eu 2:10:02 +06:30

7. 213 Korabaš Milan 1974 MTB Šumava Riders 2:13:53 +10:21

8. 239 Pozler Tomáš 1976 EDPO 2:15:18 +11:46

9. 249 Šturm Rudolf 1978 Velosport Domažlice 2:15:23 +11:51

10. 245 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 2:15:51 +12:19

11. 324 Pfeffer Pavel 1978 Author Team Stupno 2:19:24 +15:52

12. 203 Barth Aleš 1972 MS BIKE ACADEMY RACING 2:19:25 +15:53

13. 233 Marek Libor 1975 MTB Šumava Riders 2:24:47 +21:15

14. 238 Pfeffer Miroslav 1976 Author team Stupno 2:28:23 +24:51

15. 316 Zvolský Ladislav 1978 2:32:06 +28:34

16. 201 Anděl Jiří 1974 Strašice 2:40:53 +37:21

17. 205 Bednář Tomáš 1970 Vrchotovy JANOVICE 2:40:56 +37:24

18. 285 Švandrlík Milan 1972 Zaječov 2:40:56 +37:24

19. 244 Sobotka František 1978 Author Bike Sedláček 2:46:13 +42:41

20. 241 Roman Benedikt 1974 COPR TJ Přeštice 2:46:13 +42:41

21. 206 Čebiš Vladislav 1976 Pavlíkov 2:50:29 +46:57

22. 243 Sedlák Petr 1972 DATA 112 2:53:40 +50:08

23. 214 Furch Aleš 1971 Furch racing 3:10:52 +67:20

24. 221 Jung Milan 1970 Loučim 4:20:00 +136:28

 

muži D2 - 50 více let

1. 301 Šesták Martin 1969 Cyklotrenink.com 2:15:24 -

2. 256 Vála Michal 1968 Rožmitál B.H.A. 2:15:31 +00:07

3. 303 Ježek Kamil 1968 CK Kramolín 2:19:27 +04:03

4. 307 Celerin Ivan 1963 TML 2:19:29 +04:05

5. 231 Mácha Jiří 1969 GHOST team 2:24:47 +09:23

6. 216 Homolka Pavel 1963 TO EUROPE PEK SPORT 2:25:48 +10:24

7. 305 Zámečník Štěpán 1969 Brdská závislost Blovice 2:26:06 +10:42

8. 247 Svoboda Radek 1969 Praha 2:26:39 +11:15

9. 304 Sedláček Jiří 1968 Author Sedláček Pb 2:29:37 +14:13

10. 320 Kraus Vladimír 1960 Jasipbike 2:31:52 +16:28

11. 225 Kroupa Milan 1967 Kross bikeranch team 2:39:00 +23:36

12. 267 Furch Petr 1968 Dolní Hbity 2:39:18 +23:54

13. 212 Ferko Jozef 1965 Podlesí 2:45:43 +30:19

14. 321 Vostracký Karel 1967 Věšín 2:45:49 +30:25

15. 259 VEJVODA Josef 1957 WWW.COREX.CZ 2:50:48 +35:24

16. 227 Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři 3:11:10 +55:46

17. 228 Kybikás Zdeněk 1960 Beroun 3:16:03 +60:39

18. 226 Kroupa Stanislav 1959 České Budějovice 3:27:51 +72:27

19. 234 Mojžíš Jaromír 1954 SportRaces-ISAAC Team 3:37:21 +81:57

20. 302 Dvořák Petr 1942 Ski Šumava Vimperk 3:39:37 +84:13

21. 208 Černoch Martin 1967 4:22:00 +126:36

 

IL Sano Cup Žáci - 33 km

 

Žákyně

1. 401 Bořánková Lucie 2007 AC Sparta Praha 1:14:05 -

2. 405 Poláková Nela 2008 AC SPARTA PRAHA 1:14:14 +00:09

 

Žáci

1. 403 Kudweis Vít 2005 CK Příbram Fany gastro 1:06:56 -

2. 421 Hladík Petr 2005 SK Petřín Plzeň 1:10:44 +03:48

3. 423 Pešek Adam 2006 SK Petřín Plzeň 1:10:45 +03:48

4. 406 Šafránek Ondřej 2006 AC Sparta Praha 1:10:45 +03:49

5. 409 Záhorec Matěj 2006 AC SPARTA PRAHA 1:14:03 +07:07

6. 402 Klepsa Lukáš 2006 AC Sparta Praha 1:14:11 +07:15

7. 416 Kohout Milan 2006 Březová 1:16:55 +09:59

8. 418 Mencl Felix 2007 SK Petřín Plzeň 1:17:56 +11:00

9. 408 Záhorec Michal 2008 AC SPARTA PRAHA 1:19:43 +12:46

10. 404 Pfeffer Marek 2008 AC Sparta Praha 1:25:37 +18:41

11. 422 Marek Jiří 2007 KC Kutná hora 1:26:57 +20:01

 

U6W děvčata do 6 let - 2 okruhy

Dívky do 6 let

1. 435 Kejzlarová Pavlína 2013 04:35 -

2. 428 Radová Eliška 2013 Kunratice 04:43 +00:08

3. 432 Schusová Eliška 2014 Řevnice 05:43 +01:08

4. 434 Poláková Julie 2014 AC SPARTA PRAHA 06:40 +02:05

5. 431 Krotilová Rozálie 2016 Aglue systém s.r.o. 06:05 -1 LAP

U6M chlapci do 6 let - 3 okruhy

 

Kluci do 6 let

1. 448 Szöllös Samuel 2013 ADASTRA Cycling Team 08:22 -

2. 414 Šilhán Vlastimil 2014 Strašice 09:33 +01:11

3. 447 Melka Tomáš 2013 Mýto 09:36 +01:13

4. 424 Havel Eliáš 2015 ADASTRA Cycling Team 11:08 +02:45

5. 426 Vyleta Jan 2014 Author Team Stupno 12:30 +04:07

6. 440 Havlíček Matěj 2015 Aglue systém s.r.o. 13:45 +05:23

7. 410 Král Adam 2016 AC SPARTA PRAHA 06:14 -2 LAP

DNS 441 Havlíček Lukáš 2017 Aglue systém s.r.o. 01:17 -3 LAP

 

U9W děvčata 7 - 9 let U9M 4

dívky 7-9 let

1. 411 Králová Eliška 2010 AC SPARTA PRAHA 08:03 -

2. 412 Krocová Valerie 2010 AC SPARTA PRAHA 08:38 +00:35

3. 429 Hornová Františka 2012 AC SPARTA PRAHA 08:50 +00:47

4. 425 Havlová Eliška 2010 ADASTRA Cycling Team 09:04 +01:01

5. 433 Schusová Marie 2011 Řevnice 12:12 +04:09

6. 427 Vyletová Lucie 2012 Author Team Stupno 08:21 -1 LAP

U9M chlapci 7 - 9 let M1 5 okruhů

 

Kluci

1. 436 Rada Vojtěch 2010 Kunratice 09:04 -

2. 430 Horn Josef 2010 AC SPARTA PRAHA 09:09 +00:05

3. 450 Szolles Stefan 2010 09:11 +00:07

4. 449 Bednařík Vojtěch 2011 Kross Bikeranch Team Junior 09:50 +00:46

5. 444 Polák Šimon 2011 AC SPARTA PRAHA 10:29 +01:25

6. 417 Vlk David 2010 kola-bbm.cz 10:43 +01:39

7. 446 Melka David 2010 Author Team Stupno 10:48 +01:44

8. 415 Přibáň Ondřej 2011 Strašice 10:23 -2 LAP

Počet závodníků: 247

 

Silnice  Roadcup absolutně- 63km

1. 112 Stošek Martin muži A1 - 19 - 39 let 1994 Vitalo Future Cycling 1:53:21 -

2. 29 Kalojíros Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC Sparta Praha cycling 1:55:22 +2:01

3. 119 Uhlig Henri Junioři 15 - 18 let 2001 RSC Kelheim 1:56:05 +2:44

4. 66 Tyrpekl Karel muži A1 - 19 - 39 let 1999 TUFO Pardus Prostějov 2:00:30 +7:09

5. 88 Honsa František muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:00:33 +7:12

6. 117 Stohr Jan muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:00:33 +7:12

7. 5 Davies Joshua muži A1 - 19 - 39 let 1997 CC London 2:03:04 +9:43

8. 55 Schuhler Tomas muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC SPARTA PRAHA 2:04:12 +10:51

9. 67 Uličný Vladimír muži C1 - 40 - 49 let 1974 2:04:36 +11:15

10. 89 Horváth Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1976 AC Sparta Praha cycling 2:04:36 +11:15

11. 101 Plechata Radek muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sezimovo Ústí 2:05:05 +11:44

12. 38 Malán Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:07:31 +14:10

13. 94 Novák Vít muži A1 - 19 - 39 let 1989 CFC Kladno 2:07:32 +14:11

14. 57 Slaník Martin muži C1 - 40 - 49 let 1970 LAPIERRE 2:07:37 +14:16

15. 137 Štemberk Jáchym muži A1 - 19 - 39 let 2000 RBB Force 2:07:38 +14:17

16. 95 Kuchař Přemysl muži C1 - 40 - 49 let 1977 AC Sparta Praha 2:07:41 +14:20

17. 83 Černohorský David muži A1 - 19 - 39 let 1996 AC Sparta Praha cycling 2:07:45 +14:24

18. 107 Rugovac Denis muži A1 - 19 - 39 let 1993 Tufo Pardus Prostějov 2:07:53 +14:32

19. 73 Volf Michal muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:08:03 +14:42

20. 105 Rubáš Matouš Junioři 15 - 18 let 2004 AC SPARTA PRAHA 2:08:05 +14:44

21. 120 Uhlig Oscar muži A1 - 19 - 39 let 2000 RSC Kelheim 2:10:35 +17:14

22. 68 Viktora Jan muži C1 - 40 - 49 let 1978 SB Cyklo Olympia 2:10:41 +17:20

23. 144 Halík Jaroslav muži C1 - 40 - 49 let 1971 Veloservis team 2:10:46 +17:25

24. 84 Černý Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1988 Ac Sparta Praha Cycling 2:11:02 +17:41

25. 52 Průcha Bedřich muži C1 - 40 - 49 let 1973 SportRaces Isaac Team 2:11:26 +18:05

26. 97 Maroušek František muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:11:30 +18:09

27. 58 Stehlík Petr muži C1 - 40 - 49 let 1977 Rajec 100% Trek 2:11:31 +18:10

28. 130 Salaquarda František muži C1 - 40 - 49 let 1975 Bikestrike 2:11:37 +18:16

29. 131 Jiřička Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1972 Cyklo Jiřička 2:11:40 +18:19

30. 142 Halamka Jiří muži D1 - 50 a více let 1964 CK Kramolín 2:11:53 +18:32

31. 116 Stohr Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:12:01 +18:40

32. 143 Horký David muži C1 - 40 - 49 let 1973 RCH Norimberg 2:15:05 +21:44

33. 79 Baier Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1984 AC Sparta Praha cycling 2:15:19 +21:58

34. 134 Strasser Michael muži A1 - 19 - 39 let 1983 Racing 4 charity 2:15:25 +22:04

35. 18 Holubec Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1972 Mariánské Lázně 2:15:38 +22:17

36. 128 Markes Jirka muži A1 - 19 - 39 let 1987 Trimet Dobříš 2:15:42 +22:21

37. 51 Ploner Robert muži C1 - 40 - 49 let 1977 RPR Římov 2:15:46 +22:25

38. 27 Jiřinec Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1981 Bikeinvest Cycling Team 2:15:51 +22:30

39. 139 Hák Jakub Junioři 15 - 18 let 2004 Kulhavý team 2:15:55 +22:34

40. 30 Kejzlar Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 2:16:04 +22:43

41. 19 Hořejší Josef muži A1 - 19 - 39 let 1995 Rožmitál 2:17:17 +23:56

42. 138 Zháňal Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1988 Bikeinvest Cycling Team 2:17:46 +24:25

43. 124 Mullen Michael muži D1 - 50 a více let 1966 2:17:49 +24:28

44. 93 Kalojíros Tondáno muži D1 - 50 a více let 1968 Be.maniax 2:17:52 +24:31

45. 118 Fiala Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

46. 109 Ryba Jan muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

47. 121 Pexa Tomas muži C1 - 40 - 49 let 1978 Plzeň 2:21:03 +27:42

48. 123 Kudweis Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 Písek 2:23:31 +30:10

49. 80 Běhounek Michal muži D1 - 50 a více let 1967 Veloservis team 2:23:33 +30:12

50. 133 Kulhánek Jan muži A1 - 19 - 39 let 1985 Kladruby 2:24:24 +31:03

51. 12 Havlíček Václav muži A1 - 19 - 39 let 1984 Aglue systém s.r.o. 2:26:11 +32:50

52. 140 Komberec Aleš muži C1 - 40 - 49 let 1979 Hradecký Spinning Klub 2:26:23 +33:02

53. 71 Vlček Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 CK Vinohradské Šlapky 2:26:24 +33:03

54. 127 Doležalová Hana ženy Z1 - 15 a více let 1977 AC SPARTA PRAHA 2:26:51 +33:30

55. 45 Milec Jiřincová Jana ženy Z1 - 15 a více let 1986 Praha 4 - Modřany 2:26:54 +33:33

56. 136 Janas Adam Junioři 15 - 18 let 2003 TJ Sokol Holé vrchy 2:27:39 +34:18

57. 49 Pěnkava Milan muži C1 - 40 - 49 let 1973 Ski Nordic Mariánské Lázně 2:28:13 +34:52

58. 132 Valenta Michal muži A1 - 19 - 39 let 1987 Cyklo Jiřička 2:28:17 +34:56

59. 23 Jeníček Martin muži A1 - 19 - 39 let 1988 Žižkovský tygři 2:29:45 +36:24

60. 110 Rydval Michal muži C1 - 40 - 49 let 1974 AC Sparta academia 2:29:54 +36:33

61. 46 Okruhlica Petr muži D1 - 50 a více let 1969 Praha 10 2:30:17 +36:56

62. 31 Khek Roman muži D1 - 50 a více let 1967 Kraken team Dobříš 2:30:18 +36:57

63. 33 Král Josef muži D1 - 50 a více let 1954 Kbely cycling team 2:30:27 +37:06

64. 64 Tichy Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1971 Černošice 2:30:28 +37:07

65. 32 Klabouch jan muži D1 - 50 a více let 1959 AC Sparta cycling akademie 2:30:32 +37:11

66. 62 Škola Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1986 Plzeň 2:30:49 +37:28

67. 74 Vopat jun. Jan muži A1 - 19 - 39 let 1981 Diablo sport Český Krumlov 2:32:58 +39:37

68. 36 Laňka Karel muži D1 - 50 a více let 1968 Písek 2:33:32 +40:11

69. 2 Bílý Pavel muži C1 - 40 - 49 let 1972 2:34:00 +40:39

70. 96 Macháček Vítězslav muži A1 - 19 - 39 let 1981 Nutrend - EuroOil Ltm 2:35:41 +42:20

71. 125 Šindelár Ladislav muži C1 - 40 - 49 let 1976 Stark cycling team 2:38:17 +44:56

72. 135 Uhlig Steffen muži D1 - 50 a více let 1965 RSC Kelheim 2:39:57 +46:36

73. 35 Kyndl Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1993 BSK racing team 2:40:15 +46:54

74. 44 Melka Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1983 Mýto 2:41:04 +47:43

75. 129 Candra Václav muži A1 - 19 - 39 let 2000 Zbiroh 2:42:20 +48:59

76. 43 Matlášková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1966 Cyklo Jiřička / České 2:42:46 +49:25

77. 48 Peltan Zdeněk muži D1 - 50 a více let 1959 Cyklo Jiřička / České 2:43:34 +50:13

78. 65 Tůma Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1977 Mýto 2:44:48 +51:27

79. 40 Margold Jan muži D1 - 50 a více let 1952 2:45:10 +51:49

80. 122 Procházka Radek muži A1 - 19 - 39 let 1982 Eleven Cube Riders 2:46:32 +53:11

81. 37 LOUDA Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 WWW.COREX.CZ 2:46:55 +53:34

82. 72 Vlk Karel muži A1 - 19 - 39 let 1980 CK Kramolín 2:47:53 +54:32

83. 4 Brož Ondřej muži A1 - 19 - 39 let 1992 Praha 2:47:56 +54:35

84. 126 Foltová Helena ženy Z1 - 15 a více let 1979 RPR Římov 2:48:04 +54:43

85. 34 Krotil Radek muži A1 - 19 - 39 let 1983 Aglue systém s.r.o. 2:49:16 +55:55

86. 10 Greguš Antonín muži D1 - 50 a více let 1955 Skinordic Mariánské Lázně 2:50:03 +56:42

87. 75 Vopat st. Jan muži D1 - 50 a více let 1954 Diablo sport Český Krumlov 2:50:26 +57:05

88. 63 Štěpánek Michal muži A1 - 19 - 39 let 1981 2:51:52 +58:31

89. 41 Mašín Karel muži D1 - 50 a více let 1953 Sobín 2:55:27 +62:06

90. 24 Jermolajev Igor muži D1 - 50 a více let 1962 CK Vinojradské Šlapky 2:56:02 +62:41

91. 42 Matějka Josef muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sedlice 2:56:44 +63:23

92. 3 Blümel Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1991 Active tour team 2:57:46 +64:25

93. 114 Švejdar Marco Junioři 15 - 18 let 2004 TJ Plamen Chodov 2:58:27 +65:06

94. 22 Jeníček Robert muži C1 - 40 - 49 let 1974 Bob cyklo team 2:58:28 +65:07

95. 7 Feferle František muži D1 - 50 a více let 1961 Čistý sport 2:59:34 +66:13

96. 1 Adámková Dana ženy Z1 - 15 a více let 1980 Diablo sport Český Krumlov 3:00:25 +67:04

97. 28 Juráň Karel muži C1 - 40 - 49 let 1974 Diablo sport Český Krumlov 3:00:26 +67:05

98. 87 Hlaváček David muži A1 - 19 - 39 let 1987 Hrádek 3:00:54 +67:33

99. 102 Plesinec Roman Junioři 15 - 18 let 2002 SK Petřín Plzeň 3:02:36 +69:15

100. 16 Hnětkovský Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1986 Dobřany 3:02:39 +69:18

101. 69 Vinšálková Tereza ženy Z1 - 15 a více let 1978 Hradecký Spinning Klub 3:04:40 +71:19

102. 141 Král Pavel muži D1 - 50 a více let 1968 Plzeň 3:05:28 +72:07

103. 146 Tserendoru muži D1 - 50 a více let 1967 CK Vinohradské Šlapky 3:05:34 +72:13

104. 14 Helt Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1978 3:05:52 +72:31

105. 104 READE ADAM Junioři 15 - 18 let 2004 PENCO 3:06:53 +73:32

106. 145 Kryžková Jaroslava ženy Z1 - 15 a více let 1976 3:08:41 +75:20

107. 39 Marek David muži C1 - 40 - 49 let 1975 kutná hora 3:08:42 +75:21

108. 6 Dvořák Karel muži C1 - 40 - 49 let 1979 KOVO BELFÍN CYKLO 3:11:13 +77:52

109. 148 Janovská Linda ženy Z1 - 15 a více let 1979 3:13:58 +80:37

110. 15 Hnětkovský Zdeněk muži A1 - 19 - 39 let 1982 Dobřany 3:18:24 +85:03

111. 60 STRNADOVÁ ženy Z1 - 15 a více let 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 3:18:59 +85:38

112. 59 Strieženec Martin muži A1 - 19 - 39 let 1985 Bike Terror Crew 3:18:59 +85:38

113. 76 Wimler David muži A1 - 19 - 39 let 1992 Zweirad Janger 3:30:32 +97:11

114. 50 Matějka Pepa muži A1 - 19 - 39 let 2000 Sedlice 3:41:20 +107:59

115. 25 Ježdík Jindřich muži C1 - 40 - 49 let 1975 4:21:00 +147:39

116. 26 Ježdíková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1978 4:21:00 +147:39

 

MTB  Galaxy serie - 53km

1. 278 ŠORM Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1997 BITTERS SUPERIOR 1:56:26 -

2. 300 Vopat Milan muži A2 - 19 - 39 let 1999 Ski a Bike Radotín 1:59:47 +3:21

3. 297 Morgenstein Libor muži A2 - 19 - 39 let 1983 Cyklotrenink.com 2:01:46 +5:20

4. 237 Pakandl Ladislav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kola Pakandl 2:01:55 +5:29

5. 210 Doležal Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1999 Maloja Rocky Mountain 2:03:28 +7:02

6. 218 Jasan Lukáš muži A2 - 19 - 39 let 1980 Velosport Domažlice 2:03:30 +7:04

7. 219 Hlůžek Radim muži A2 - 19 - 39 let 1992 Skibikecentrum.cz team 2:03:30 +7:04

8. 299 Istenčin Lukáš muži C2 - 40 - 49 let 1977 PEtr Čech MTB team 2:03:32 +7:06

9. 220 Jiránek Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1973 Lawi stars 2:03:37 +7:11

10. 279 Markvart Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1996 MS Bike Academy racing 2:03:39 +7:13

11. 293 Horak Dominik mládež M3- junioři 15 - 18 2001 Dolní roveň 2:05:45 +9:19

12. 284 Šneberger Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 TT Příbram 2:06:25 +9:59

13. 306 Kozák Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1971 CykloAton 2:06:39 +10:13

14. 295 Hochmut Milan muži A2 - 19 - 39 let 1987 Grill Míšov 2:06:42 +10:16

15. 318 Neubauer Radim muži C2 - 40 - 49 let 1977 Eleven mercedes mitas 2:06:44 +10:18

16. 274 Kobes Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1970 Velosport Domažlice 2:08:17 +11:51

17. 273 Kadleček František muži C2 - 40 - 49 let 1974 bajker.eu 2:10:02 +13:36

18. 289 Vlček Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1991 Redfrog Bikeinvest 2:12:17 +15:51

19. 323 Zachata Vojtěch muži A2 - 19 - 39 let 1981 Messenger 2:12:24 +15:58

20. 317 Kovaříček Vojtěch mládež M3- junioři 15 - 18 2002 Kulhavý team 2:12:29 +16:03

21. 322 Vít Martin muži A2 - 19 - 39 let 1980 Radynebike,cz 2:13:21 +16:55

22. 213 Korabaš Milan muži C2 - 40 - 49 let 1974 MTB Šumava Riders 2:13:53 +17:27

23. 239 Pozler Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1976 EDPO 2:15:18 +18:52

24. 251 Šusta Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Česká spořitelna 2:15:19 +18:53

25. 249 Šturm Rudolf muži C2 - 40 - 49 let 1978 Velosport Domažlice 2:15:23 +18:57

26. 301 Šesták Martin muži D2 - 50 více let 1969 Cyklotrenink.com 2:15:24 +18:58

27. 292 Holubová Adéla mládež Z3 - juniorky 15 - 2002 kola-bbm.cz 2:15:24 +18:58

28. 256 Vála Michal muži D2 - 50 více let 1968 Rožmitál B.H.A. 2:15:31 +19:05

29. 245 Sobotka Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1979 Rožmitál pod Třemšínem 2:15:51 +19:25

30. 229 Ledvina Václav muži A2 - 19 - 39 let 1982 Velosport Domažlice 2:15:52 +19:26

31. 232 Maly Miroslav muži A2 - 19 - 39 let 1980 GHOST Team 2:19:22 +22:56

32. 324 Pfeffer Pavel muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Team Stupno 2:19:24 +22:58

33. 203 Barth Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1972 MS BIKE ACADEMY 2:19:25 +22:59

34. 303 Ježek Kamil muži D2 - 50 více let 1968 CK Kramolín 2:19:27 +23:01

35. 307 Celerin Ivan muži D2 - 50 více let 1963 TML 2:19:29 +23:03

36. 313 Žídeková Jana ženy F2 - 40 a více let 1978 Cyklotrenink.com 2:19:29 +23:03

37. 262 Bednařík Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kross Bikeranch Team 2:19:36 +23:10

38. 204 Batysta Marek muži A2 - 19 - 39 let 1983 Galaxy Cyklošvec Stevens 2:19:39 +23:13

39. 211 Doležal Václav muži A2 - 19 - 39 let 1996 Maloja - Rocky Mountain 2:21:39 +25:13

40. 248 Svoboda Josef muži A2 - 19 - 39 let 1981 WWW.COREX.CZ 2:22:05 +25:39

41. 233 Marek Libor muži C2 - 40 - 49 let 1975 MTB Šumava Riders 2:24:47 +28:21

42. 231 Mácha Jiří muži D2 - 50 více let 1969 GHOST team 2:24:47 +28:21

43. 216 Homolka Pavel muži D2 - 50 více let 1963 TO EUROPE PEK SPORT 2:25:48 +29:22

44. 305 Zámečník Štěpán muži D2 - 50 více let 1969 Brdská závislost Blovice 2:26:06 +29:40

45. 247 Svoboda Radek muži D2 - 50 více let 1969 Praha 2:26:39 +30:13

46. 222 Jung Patrik muži A2 - 19 - 39 let 1995 Jabkoty Kdyně 2:27:43 +31:17

47. 238 Pfeffer Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Author team Stupno 2:28:23 +31:57

48. 315 Vacek Zdeněk muži A2 - 19 - 39 let 1988 Praha 2:29:29 +33:03

49. 290 LUKEŠ Jan mládež M3- junioři 15 - 18 2004 CARLA-KUPKOLO 2:29:35 +33:09

50. 304 Sedláček Jiří muži D2 - 50 více let 1968 Author Sedláček Pb 2:29:37 +33:11

51. 319 Cupl Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1983 Team max 2:31:32 +35:06

52. 320 Kraus Vladimír muži D2 - 50 více let 1960 Jasipbike 2:31:52 +35:26

53. 316 Zvolský Ladislav muži C2 - 40 - 49 let 1978 2:32:06 +35:40

54. 291 KRUPKA Štěpán mládež M3- junioři 15 - 18 2003 CARLA-KUPKOLO 2:34:03 +37:37

55. 275 Kratochvíl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1983 Zaječov 2:35:09 +38:43

56. 250 Šůcha Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 SK 321start Plzeň 2:36:51 +40:25

57. 225 Kroupa Milan muži D2 - 50 více let 1967 Kross bikeranch team 2:39:00 +42:34

58. 265 Dufek David muži A2 - 19 - 39 let 1980 Rafael Warpeco 2:39:04 +42:38

59. 267 Furch Petr muži D2 - 50 více let 1968 Dolní Hbity 2:39:18 +42:52

60. 286 Švandrlík Jakub mládež M3- junioři 15 - 18 2004 alltraining.cz 2:40:37 +44:11

61. 201 Anděl Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1974 Strašice 2:40:53 +44:27

62. 205 Bednář Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1970 Vrchotovy JANOVICE 2:40:56 +44:30

63. 285 Švandrlík Milan muži C2 - 40 - 49 let 1972 Zaječov 2:40:56 +44:30

64. 240 Procházka Milan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Žebrák 2:42:00 +45:34

65. 271 Charvátová Kateřina ženy F2 - 40 a více let 1976 AC Sparta Praha B 2:43:57 +47:31

66. 312 Trojan Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1986 AC SPARTA PRAHA 2:45:31 +49:05

67. 212 Ferko Jozef muži D2 - 50 více let 1965 Podlesí 2:45:43 +49:17

68. 202 Anděl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1982 Strašice 2:45:44 +49:18

69. 246 Sutr Václav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Žebrák 2:45:48 +49:22

70. 321 Vostracký Karel muži D2 - 50 více let 1967 Věšín 2:45:49 +49:23

71. 244 Sobotka František muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Bike Sedláček 2:46:13 +49:47

72. 241 Roman Benedikt muži C2 - 40 - 49 let 1974 COPR TJ Přeštice 2:46:13 +49:47

73. 206 Čebiš Vladislav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Pavlíkov 2:50:29 +54:03

74. 259 VEJVODA Josef muži D2 - 50 více let 1957 WWW.COREX.CZ 2:50:48 +54:22

75. 243 Sedlák Petr muži C2 - 40 - 49 let 1972 DATA 112 2:53:40 +57:14

76. 257 Valdmanová Lenka ženy F2 - 40 a více let 1978 Ski nordic Mariánské Lázně 2:56:51 +60:25

77. 298 Kresslová Štěpánka ženy F2 - 40 a více let 1978 Cykloklub Zálany 3:02:54 +66:28

78. 215 Furchová Lucie mládež Z3 - juniorky 15 - 2001 Furch racing 3:10:52 +74:26

79. 214 Furch Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1971 Furch racing 3:10:52 +74:26

80. 227 Kříž Vladimír muži D2 - 50 více let 1958 Žižkovský tygři 3:11:10 +74:44

81. 228 Kybikás Zdeněk muži D2 - 50 více let 1960 Beroun 3:16:03 +79:37

82. 226 Kroupa Stanislav muži D2 - 50 více let 1959 České Budějovice 3:27:51 +91:25

83. 217 Charvátová Jana ženy Z2 - 19 - 39 let 1983 AGRO 21 3:31:53 +95:27

84. 260 Vnuková Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1951 BSK racing 3:33:32 +97:06

85. 234 Mojžíš Jaromír muži D2 - 50 více let 1954 SportRaces-ISAAC Team 3:37:21 +100:55

86. 235 Mojžíšová Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1955 SportRaces-ISAAC Team 3:39:12 +102:46

87. 320 Dvořák Petr muži D2 - 50 více let 1942 Ski Šumava Vimperk 3:39:37 +103:11

88. 255 Tůmová Katka ženy F2 - 40 a více let 1974 JSEM JEDNO UCHO 4:06:00 +129:34

89. 236 Ondrušek Petr muži A2 - 19 - 39 let 1984 4:14:00 +137:34

90. 221 Jung Milan muži C2 - 40 - 49 let 1970 Loučim 4:20:00 +143:34

91. 208 Černoch Martin muži D2 - 50 více let 1967 4:22:00 +145:34

Žáci IL SANO Cup - 33 km

1. 403 Kudweis Vít Žáci 2005 CK Příbram Fany gastro 1:06:56 -

2. 421 Hladík Petr Žáci 2005 SK Petřín Plzeň 1:10:44 +3:48

3. 423 Pešek Adam Žáci 2006 SK Petřín Plzeň 1:10:45 +3:48

4. 406 Šafránek Ondřej Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:10:45 +3:49

5. 409 Záhorec Matěj Žáci 2006 AC SPARTA PRAHA 1:14:03 +7:07

6. 401 Bořánková Lucie Žákyně 2007 AC Sparta Praha 1:14:05 +7:09

7. 402 Klepsa Lukáš Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:14:11 +7:15

8. 405 Poláková Nela Žákyně 2008 AC SPARTA PRAHA 1:14:14 +7:18

9. 416 Kohout Milan Žáci 2006 Březová 1:16:55 +9:59

10. 418 Mencl Felix Žáci 2007 SK Petřín Plzeň 1:17:56 +11:00

11. 408 Záhorec Michal Žáci 2008 AC SPARTA PRAHA 1:19:43 +12:46

12. 404 Pfeffer Marek Žáci 2008 AC Sparta Praha 1:25:37 +18:41

13. 422 Marek Jiří Žáci 2007 KC Kutná hora 1:26:57 +20:01

 

U6W děvčata do 6 let - 2 okruhy

1. 435 Kejzlarová Pavlína Dívky do 6 let 2013 04:35 -

2. 428 Radová Eliška Dívky do 6 let 2013 Kunratice 04:43 +08

3. 432 Schusová Eliška Dívky do 6 let 2014 Řevnice 05:43 +1:08

4. 434 Poláková Julie Dívky do 6 let 2014 AC SPARTA PRAHA 06:40 +2:05

5. 431 Krotilová Rozálie Dívky do 6 let 2016 Aglue systém s.r.o. 06:05 -1 LAP

U6M chlapci do 6 let - 3 okruhy

1. 448 Szöllös Samuel Kluci do 6 let 2013 ADASTRA Cycling Team 08:22 -

2. 414 Šilhán Vlastimil Kluci do 6 let 2014 Strašice 09:33 +1:11

3. 447 Melka Tomáš Kluci do 6 let 2013 Mýto 09:36 +1:13

4. 424 Havel Eliáš Kluci do 6 let 2015 ADASTRA Cycling Team 11:08 +2:45

5. 426 Vyleta Jan Kluci do 6 let 2014 Author Team Stupno 12:30 +4:07

6. 440 Havlíček Matěj Kluci do 6 let 2015 Aglue systém s.r.o. 13:45 +5:23

7. 410 Král Adam Kluci do 6 let 2016 AC SPARTA PRAHA 06:14 -2 LAP

DNS 441 Havlíček Lukáš Kluci do 6 let 2017 Aglue systém s.r.o. 01:17 -3 LAP

 

U9W děvčata 7 - 9 let U9M 4

1. 411 Králová Eliška dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:03 -

2. 412 Krocová Valerie dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:38 +35

3. 429 Hornová Františka dívky 7-9 let 2012 AC SPARTA PRAHA 08:50 +47

4. 425 Havlová Eliška dívky 7-9 let 2010 ADASTRA Cycling Team 09:04 +1:01

5. 433 Schusová Marie dívky 7-9 let 2011 Řevnice 12:12 +4:09

6. 427 Vyletová Lucie dívky 7-9 let 2012 Author Team Stupno 08:21 -1 LAP

U9M chlapci 7 - 9 let M1 5 okruhů

1. 436 Rada Vojtěch Kluci 2010 Kunratice 09:04 -

2. 430 Horn Josef Kluci 2010 AC SPARTA PRAHA 09:09 +05

3. 450 Szolles Stefan Kluci 2010 09:11 +07

4. 449 Bednařík Vojtěch Kluci 2011 Kross Bikeranch Team Junior09:50 +46

5. 444 Polák Šimon Kluci 2011 AC SPARTA PRAHA 10:29 +1:25

6. 417 Vlk David Kluci 2010 kola-bbm.cz 10:43 +1:39

7. 446 Melka David Kluci 2010 Author Team Stupno 10:48 +1:44

8. 415 Přibáň Ondřej Kluci 2011 Strašice 10:23 -2 LAP

 

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Kamiq

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018