TRADIČNÍ NEPOMUCKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI 2007

Další ročník dnes už tradiční akce na Plzeňsku představí stálice letního hudebního nebe, rozjede se do světa a chybět nebudou ani oblíbené i originální soutěže. Po oba dva dny bude probíhat pivní galerie a program na téma pivo – ochutnávka různých zajímavých druhů piv z vybraných minipivovarů.

uniwebwebynamiru2018

První rozjezdový den ve 20.00 hod zahájí komorní sestava fungující už nějaký čas kolem písničkáře Ivana Hlase. V nádherných aranžmá, zdobených virtuózní hrou na akustické nástroje vyniknou Hlasovy písně, založené na vyváženosti hudby a poezie textů. Kořeny hudby Tria jdou od hospodského blues, městských balad, rokenrolu, až po melodické názvuky různých etnik. Vedle zpěváka a kytaristy Ivana Hlase se představí neméně známí muzikanti Jaroslav Olin Nejezchleba (violoncello, zpěv) a Norbi Kovács (akustická kytara). Program prvního dne je laděn oddechově pro všechny generace.

Ve společenském sále bude probíhat pivní galerie a program na téma pivo – ochutnávka různých zajímavých druhů piv z vybraných minipivovarů.

Sobota 28.7.2008 - OPEN SCÉNA NA NEPOMUCKÉM NÁMĚSTÍ

Program druhého dne pivních slavností zahájí ve 14.00 hodin poctivá česká klasika v podání orchestru Miroslava Novotného, dále uslyšíte vystoupení skupin Na starý kolena band, Slepá Kolej. K večeru nám přijdou zahrát Honza Vyčítal & GRENHORNS a od 20:00 hod pak budou následovat vystoupení skupin Vilém Čok & BY PASS, ŽLUTÝ PES a THE SPIDERS.

Čekají Vás soutěže s pivní tématikou, slosovatelné vstupenky o hodnotné ceny, bohaté občerstvení a jiné atrakce. Kolem půlnoci se můžete těšit na tradiční ohňostroj.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 25.7.2007 14:400 +
 
Autoservis Nedvěd - Škoda Scala

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018