Kultura Plzeň, Plzeňský kraj

Hudba pro Evičku
Hudba pro Evičku

Pod heslem „V nepříznivý čas, hudba stmelí nás“ se loni 30. listopadu uskutečnil velký benefiční koncert s názvem "Hudba pro Evičku". Tehdy 28letá Eva se uzdravovala ze zákeřné choroby na Onkologickém oddělení a její přátelé uspořádali benefiční koncert, jehož výtěžek byl použit na podporu Evičky léčby.

Dnes je Eva zdravá, mladá žena, která s podporou přátel výborně zvládla svojí cestu. Pamatuje si, jak těžké chvíle ji život připravil, jak se musela prát, doufat a věřit a dod více

 

Kino TIP

Hoffmannovy povídkyRežisér Bartlett Sher, který za svou práci na muzikálu South Pacific z...

Koncert týdne

Mladá muzika......

Výstava

ČESKÁ PÍSEŇ SLOVEM A OBRAZEMPlzeňský smíšený pěvecký sbor Česká píseň zve širokou veřejnost na dal...

Kulturní programy Plzeňský kraj

 

Kina

čt27.11.od 19:00  Hoffmannovy povídky
út9.12.od 19:00  La traviata
čt11.12.od 19:00  Hoffmannovy povídky
st17.12.od 19:00  Tosca
19.12.od 19:00  Tosca

čt27.11. - 29.11.od 14:00
od 16:20
od 18:40
od 21:00 
 Šéfové na zabití 2
čt27.11.od 14:00
od 16:00 
 Tučňáci z Madagaskaru
čt27.11. - 29.11.od 14:00
od 16:30
od 18:00
od 19:00
od 20:30 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
čt27.11.od 14:30
od 15:15
od 17:15
od 19:15 
 Tučňáci z Madagaskaru
čt27.11.od 15:20
od 16:45
od 18:00
od 20:00 
 Pohádkář
čt27.11.od 15:30
od 20:10
od 21:30 
 Sex v Paříži
čt27.11. - 29.11.od 15:50
od 19:20 
 Interstellar
čt27.11.od 17:20  Železná srdce
čt27.11.od 18:45
od 20:45 
 Ouija
čt27.11. - 29.11.od 21:15  Jessabelle: V tváři démona
28.11.od 14:00  Tučňáci z Madagaskaru
28.11.od 14:30
od 15:15
od 16:00
od 17:15
od 19:15 
 Tučňáci z Madagaskaru
28.11. - 29.11.od 15:15
od 18:15
od 20:15 
 Pohádkář
28.11. - 29.11.od 15:45
od 20:00
od 21:30 
 Sex v Paříži
28.11. - 29.11.od 16:45
od 18:45
od 20:45 
 Ouija
28.11. - 29.11.od 17:15  Železná srdce
so29.11.od 12:00  Tři bratři
so29.11.od 12:00  Dům kouzel
so29.11. - 30.11.od 12:00
od 14:00 
 Tučňáci z Madagaskaru
so29.11. - 30.11.od 12:20  Škatuláci
so29.11.od 13:15  Včelka Mája
so29.11.od 13:15
od 14:30
od 15:15
od 16:00
od 17:15
od 19:15 
 Tučňáci z Madagaskaru
so29.11.od 13:40  Winx Club: V tajemných hlubinách
ne30.11.od 12:30  Tři bratři
ne30.11.od 12:45  Dům kouzel
ne30.11.od 13:00  Včelka Mája
ne30.11.od 13:15
od 14:30
od 15:15
od 16:00
od 17:15 
 Tučňáci z Madagaskaru
ne30.11.od 13:30  Winx Club: V tajemných hlubinách
ne30.11.od 14:30
od 17:00
od 18:00
od 20:30 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
ne30.11.od 14:50
od 17:20
od 19:40 
 Šéfové na zabití 2
ne30.11.od 15:00
od 18:00
od 20:00 
 Pohádkář
ne30.11.od 15:45
od 19:15 
 Interstellar
ne30.11.od 16:30
od 18:30
od 20:30 
 Ouija
ne30.11.od 17:00
od 19:30 
 Sex v Paříži
ne30.11.od 19:30  Jessabelle: V tváři démona
ne30.11.od 19:30  Železná srdce
po1.12. - 3.12.od 14:00
od 16:30
od 18:00
od 19:00
od 20:30 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
po1.12. - 3.12.od 14:00
od 16:00 
 Tučňáci z Madagaskaru
po1.12. - 3.12.od 14:00
od 16:20
od 18:40
od 21:00 
 Šéfové na zabití 2
po1.12. - 3.12.od 14:30
od 15:15
od 17:15
od 19:15 
 Tučňáci z Madagaskaru
po1.12. - 3.12.od 15:20
od 16:45
od 18:00
od 20:00 
 Pohádkář
po1.12. - 3.12.od 15:30
od 20:10
od 21:30 
 Sex v Paříži
po1.12. - 3.12.od 15:50
od 19:20 
 Interstellar
po1.12. - 3.12.od 17:20  Železná srdce
po1.12. - 3.12.od 18:45
od 20:45 
 Ouija
po1.12. - 3.12.od 21:15  Jessabelle: V tváři démona

čt27.11.od 19:30  My 2
28.11.od 19:30  Šéfové na zabití 2
28.11.od 22:00  Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
so29.11.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
so29.11. - 30.11.od 19:30  Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
so29.11.od 22:00  Šéfové na zabití 2
ne30.11.od 14:00  Tučňáci z Madagaskaru

čt27.11. - 28.11.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
čt27.11.od 20:00  Boj sněžného pluhu s mafií
28.11.od 20:00  Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
čt4.12.od 20:00  My 2
so6.12.od 17:00  Včelka Mája
so6.12.od 20:00  Železná srdce
čt11.12.od 00:05
od 20:00 
 Hobit: Bitva pěti armád
12.12.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
12.12.od 20:00  Hobit: Bitva pěti armád
so13.12.od 17:00  Hobit: Bitva pěti armád
so13.12.od 20:00  Pohádkář
čt18.12.od 20:00  Jak jsme hráli čáru
19.12.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
19.12.od 20:00  Noc v muzeu
so20.12.od 17:00  Noc v muzeu
so20.12.od 20:00  Hobit: Bitva pěti armád

ne30.11.od 15:00  Magické stříbro - hledání kouzelného rohu
ne21.12.od 15:00  Tři bratři

čt4.12.od 17:30  Cesta za Vánoční hvězdou
čt11.12.od 19:00  Raluca
čt18.12.od 17:30  Magické stříbro - hledání kouzelného rohu
st24.12.od 13:00  Tři bratři
st24.12.od 15:00  Ledové království

28.11. - 29.11.od 20:00  Rukojmí
so6.12.od 17:30  Přijde letos Ježíšek?
so13.12.od 17:30  The Amazing Spider-Man 2

čt27.11. - 3.12.od 14:00
od 18:10 
 Pohádkář
čt27.11. - 28.11.od 14:00
od 15:40
od 17:40
od 20:00 
 Tučňáci z Madagaskaru
čt27.11. - 3.12.od 14:10  Dům kouzel
čt27.11. - 28.11.od 14:10  Škatuláci
čt27.11. - 28.11.od 14:10  7 trpaslíků
čt27.11. - 28.11.od 14:30
od 16:30
od 18:50 
 Tučňáci z Madagaskaru
čt27.11. - 28.11.od 14:40
od 16:50
od 19:00
od 21:20 
 Šéfové na zabití 2
čt27.11.od 14:50
od 16:20
od 17:20
od 18:30
od 19:40
od 21:00 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
čt27.11. - 3.12.od 15:10  Fakjů pane učiteli
čt27.11. - 3.12.od 16:00
od 19:20
od 20:50 
 Interstellar
čt27.11. - 3.12.od 16:00  My 2
čt27.11. - 3.12.od 16:00
od 18:20
od 20:40 
 Sex v Paříži
čt27.11. - 28.11.od 16:10  Co jsme komu udělali
čt27.11. - 3.12.od 17:30
od 19:30
od 21:30 
 Ouija
čt27.11. - 3.12.od 20:10  Zmizelá
28.11.od 14:50
od 16:20
od 17:20
od 18:30
od 19:40
od 21:00 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
28.11. - 30.11.od 22:00  Jessabelle: V tváři démona
so29.11. - 30.11.od 11:10
od 14:10 
 7 trpaslíků
so29.11.od 11:10
od 11:40
od 17:40
od 20:00 
 Tučňáci z Madagaskaru
so29.11. - 30.11.od 11:20
od 12:20
od 13:50
od 14:50
od 16:20
od 17:20 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
so29.11. - 30.11.od 11:50  Škatuláci
so29.11. - 30.11.od 12:00  Včelka Mája
so29.11. - 30.11.od 12:10  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
so29.11. - 30.11.od 12:10
od 14:40
od 16:50
od 19:00
od 21:20 
 Šéfové na zabití 2
so29.11. - 30.11.od 12:30
od 14:30
od 16:30
od 18:50 
 Tučňáci z Madagaskaru
so29.11. - 30.11.od 13:00
od 16:10 
 Co jsme komu udělali
so29.11. - 30.11.od 13:30
od 18:20
od 21:10 
 Železná srdce
so29.11. - 30.11.od 18:30
od 19:40
od 21:00
od 22:10 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
ne30.11.od 11:10
od 11:40
od 13:40
od 15:40
od 17:40
od 20:00 
 Tučňáci z Madagaskaru
po1.12. - 3.12.od 14:00
od 15:40
od 17:40
od 20:00 
 Tučňáci z Madagaskaru
po1.12. - 3.12.od 14:10  Škatuláci
po1.12. - 3.12.od 14:10  7 trpaslíků
po1.12. - 3.12.od 14:30
od 16:30
od 18:50 
 Tučňáci z Madagaskaru
po1.12. - 3.12.od 14:40
od 16:50
od 19:00
od 21:20 
 Šéfové na zabití 2
po1.12. - 2.12.od 16:10  Co jsme komu udělali
po1.12. - 2.12.od 18:20
od 21:10 
 Železná srdce
st3.12.od 18:50
od 21:30 
 Železná srdce

čt4.12.od 19:30  Pirátské sítě

čt27.11.od 20:00  My 2
28.11.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
28.11.od 20:00  Annabelle
so29.11.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
so29.11.od 20:00  Šéfové na zabití 2
ne30.11.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
ne30.11. - 1.12.od 20:00  Sex v Paříži
út2.12. - 3.12.od 20:00  Pohádkář
čt4.12.od 20:00  John Wick
5.12.od 17:00  John Wick
5.12.od 20:00  Jessabelle: V tváři démona
so6.12.od 17:00  Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
so6.12.od 20:00  Interstellar
ne7.12.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
ne7.12. - 8.12.od 20:00  Jak jsme hráli čáru
út9.12.od 20:00  Frank
st10.12.od 20:00  Jak jsme hráli čáru
čt11.12.od 00:01
od 16:00
od 20:00 
 Hobit: Bitva pěti armád
12.12.od 16:00
od 20:00 
 Hobit: Bitva pěti armád
so13.12.od 14:00  Hobit: Bitva pěti armád
so13.12.od 18:00  Mistři pěvci norimberští
ne14.12.od 16:00
od 20:00 
 Hobit: Bitva pěti armád
po15.12. - 16.12.od 20:00  Raluca
st17.12.od 20:00  Hledání Vivian Maier
čt18.12. - 20.12.od 20:00  Návrat blbýho a blbějšího
19.12.od 17:00  Interstellar
so20.12.od 17:00  Tučňáci z Madagaskaru
ne21.12.od 17:00  Noc v muzeu: Tajemství hrobky
ne21.12.od 20:00  Pohádkář
po22.12.od 20:00  Noc v muzeu: Tajemství hrobky
út23.12.od 20:00  Ouija

ne14.12.od 15:00  Zahrada

čt27.11.od 16:00  Trabantem až na konec světa
čt27.11.od 18:30  Století Miroslava Zikmunda
28.11.od 18:30  Čelisti
čt4.12.od 20:00  Záměna

čt27.11.od 20:00  Divoké historky
28.11.od 18:00  Arslanbob - příběh Kyrgyzské zimy
so29.11.od 17:00  Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
so29.11.od 20:00  Železná srdce
ne30.11.od 14:00  Tučňáci z Madagaskaru
ne30.11.od 17:00  Magické stříbro - hledání kouzelného rohu
ne30.11.od 20:00  Falešní poldové
 

Divadla

st26.11. - 28.11.od 09:00  Čert tě vem!
28.11.od 09:00
od 10:30 
 Zimní příhody včelích medvídků
so29.11.od 15:00  Zimní příhody včelích medvídků
po1.12.od 09:00
od 19:30 
 Tři mušketýři
út2.12. - 3.12.od 09:00  Tři mušketýři
čt4.12. - 5.12.od 09:00  Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni
so6.12.od 10:00
od 15:00 
 Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni
12.12.od 09:00
od 10:30 
 Pohádky ovčí babičky
so13.12.od 10:00
od 15:00 
 O zlém Drndovi
po15.12. - 18.12.od 09:00
od 10:30 
 Pohádky ovčí babičky
19.12.od 09:00
od 18:00 
 Pohádky ovčí babičky

čt27.11.od 20:00  Jedlíci čokolády
28.11.od 19:00  Pohřeb
so29.11.od 19:00  Vůně včel a bzukot medu
ne30.11.od 19:00  Oblíbenci

28.11.  Pechakucha
so29.11.od 19:00  Polská krev
ne30.11.od 19:00  Canticorum uvádí…
út2.12.od 19:00  Srpen v zemi indiánů
st3.12.od 19:00  Producenti
čt4.12.od 19:00  Unaveni sluncem
so6.12.od 19:00  Polská krev
ne7.12.od 19:00  Spartakus
st10.12.od 19:00  Prodaná nevěsta
12.12.od 19:00  Unaveni sluncem
so13.12.od 19:00  Lov začíná
út16.12.od 19:00  Lov začíná
čt18.12.od 19:00  Prodaná nevěsta
so20.12.od 19:00  Lov začíná
ne21.12.od 14:00  Jak se vám líbí
čt25.12.od 19:00  Polská krev

so29.11.od 19:00  Přátelé generace X
čt4.12.od 19:00  Obraz Doriana Graye
so6.12.od 19:00  Push Up
ne7.12.od 14:00  Žvanivý slimejš
út9.12.od 19:00  Enigmatické variace
st10.12.od 19:00  Živá voda
12.12.od 19:00  Přátelé generace X
so13.12.od 14:00
od 16:00 
 Žvanivý slimejš
ne14.12.od 14:00  Živá voda
st17.12.od 19:00  Sólisté představují…
so20.12.od 14:00  Živá voda
ne21.12.od 14:00  Žvanivý slimejš

so29.11.od 19:00  Vražda sexem

čt27.11.od 19:00  Flamendr
28.11.od 19:00  Freddie - The King of Queen
so29.11.od 19:00  Sugar aneb Někdo to rád horké
ne30.11.od 19:00  Flamendr
út2.12.od 19:00  Divá Bára
čt4.12.od 19:00  Divá Bára
5.12.od 19:00  Flamendr
út9.12.od 19:00  Divá Bára
st10.12.od 19:00  Polibek pavoučí ženy
čt11.12.od 19:00  Flamendr
12.12.od 19:00  Divá Bára
út16.12.od 19:00  Divá Bára
st17.12.od 19:00  Flamendr
čt18.12.od 19:00  Taková ženská na krku
čt25.12.od 19:00  Kočky

st10.12. - 11.12.od 19:30  Bouřka na obzoru

so29.11.od 16:00  Honza, čert a Kašpárek
so6.12.od 16:00  Honza, čert a Kašpárek
so13.12.od 16:00  Honza, čert a Kašpárek

ne28.12.od 16:00  ŠÍLENĚ PROLHANÁ PRINCEZNA“

čt27.11.od 19:30  Do ložnice vstupujte jednotlivě!
ne30.11.od 14:00  Domažlická pohádka

ne30.11.od 19:00  Zlý duch Lumpacivagabundus
5.12.od 17:00  Čertování s mikulášskou nadílkou

čt27.11.od 19:00  Šest tanečních hodin v šesti týdnech
st10.12.od 19:30  Táta
so13.12.od 17:00  Dobrodružství strýčka Ludvíka
ne14.12.od 14:30
od 16:00 
 Vánoční příběh
ne14.12.od 19:00  Žena Vlčí mák
čt18.12.od 19:00  Caveman aneb Obhajoba jeskynního muže
ne21.12.od 14:30
od 16:00 
 Andělská pohádka

ne14.12.od 14:00  Malá víla a její dobrodružství
 

Kluby

čt27.11.od 21:00  Ondra Havlík aka En-dru
28.11.od 22:00  Dj Shefsky
so29.11.od 22:00  Dj Leclerc
po1.12.od 19:00  Animánie uvádí...
út2.12.od 21:00  Jam Session Jazz & Beyond
st3.12.od 20:00  Gbob Czech Republic
čt4.12.od 21:00  Fousovo surikata + Head Down
út9.12.od 21:00  Hypnopingu
st10.12.od 21:00  Burlesque + Annešanté
čt11.12.od 21:00  Priessnitz
út16.12.od 21:00  Electric Lady
čt18.12.od 21:00  Sebevrány + Z Davu
út23.12.od 21:00  Amores Perros + Selfish Son

28.11.od 20:00  United Flavour slaví 10 let!
so29.11.od 20:00  Děda mládek Illegal Band a poletíme?
ne30.11.od 19:00  The Grandmothers of Invention

5.12.od 19:00  Popelka
ne14.12.od 16:00  Popelka

ne30.11.od 15:00
od 18:30 
 Vánoce, Vánoce, přicházejí?

čt27.11.od 20:00  Petr Mach
28.11.od 20:00  Kníry & Hentai Corporation
so29.11.od 20:00  Dying Passion & Dante + Dark Angels
st3.12.od 20:00  Mike Terrana
5.12.od 21:00  Sailor Jerry R´n´r Tour
so6.12.od 20:00  The Delivery
st10.12.od 21:00  Were Mute
čt11.12.od 21:00  Sto Zvířat
12.12.od 20:00  Kids & Heroes Punkrock X-mas 2014
so13.12.od 21:00  Backstage Party In Heaven Vol. III.
út16.12.od 21:00  Guerilla Toss + Hlinomaz
19.12.od 20:00  Suvereno feat. Vinca
so20.12.od 21:00  Nod Nod + Velo
út23.12.od 18:00  Mladá muzika
čt25.12.od 21:00  V3ska + Trautenberk

ne7.12.od 16:00  Adventní koncert dětských pěveckých sborů
ne14.12.od 17:00  Vánoční kocert Pavla Nováka s pěveckými sbory

čt4.12.od 20:00  Divokej Bill Acoustic tour 2014

po1.12.od 19:30  Ez Livin feat. Hans Ziller from Bonfire
so13.12.od 21:00  Replay
19.12.od 21:00  PALICE

st3.12.od 21:00  Paul Batto Jr.
st10.12.od 21:00  St. Johnny Band

so20.12.  Vánoční koncert - YELLOW SISTERS

ne14.12.  Adventní koncert

28.11.od 21:00  Ac/dc Revival - Špejbl`s Helprsl
so6.12.od 21:00  MIG 21
12.12.od 20:00  Aleš Brichta Project
so13.12.od 21:00  Kečup 2014

ne30.11.od 15:00  Posezení s písničkou
st3.12.od 16:30  Adventní koncert
so6.12.od 20:00  MIKULÁŠSKÁ zábava
12.12.od 18:00  Vánoční koncert 2014 Orchestru Václava Hybše a jeho hostů
ne21.12.od 18:00  Vánoční koncert

st17.12.od 18:00  Vánoční koncert žáků ZUŠ
po22.12.od 15:00  KONCERT VÁNOČNÍ HUDBY

út2.12.od 19:30  Janek Ledecký - Všichni dobří andělé
út16.12.od 19:30  Musica Bohemica

út2.12.od 19:00  Žalman & spol: Od adventu do Tří králů
čt4.12.od 19:00  A3 / Vilém Veverka a Sukův komorní orchestr
po8.12.od 20:00  Béďa Šedifka Röhrich: Písničkové pohlazení 14
út9.12.od 19:00  Neřež & Katka Koščová: Pocta Zuzaně Navarové
čt11.12.od 19:00  Čechomor Kooperativa Tour 2014
út16.12.od 19:00  Cop
ne21.12.od 19:00  Marie Rottrová - Vánoční koncert
po22.12.od 19:00  Vánoční Saloon Fešáků

so27.12.od 21:00  Anakonda benda

so29.11.od 21:00  Odyssea classic

28.11.od 19:00  Mini country festival

čt27.11.od 20:30  Vasilův rubáš
čt11.12.od 20:30  Jan Spálený trio
12.12.od 20:00  Frisco party
čt18.12.od 20:00  tabasker
 

Koncerty

st17.12.od 21:00  Moodshake

st17.12.od 21:00  Hruškowicz blues band

28.11.  Klubový večer

st3.12.od 20:30  Xavier Baumaxa
5.12.od 20:30  Cesta pivních znalců
 

Výstavy

po1.12. - 17.1.od 08:00
do 21:00
od 08:00
do 16:00 
 ČESKÁ PÍSEŇ SLOVEM A OBRAZEM

po10.11. - 6.12.  Petr Palma - výstava obrazů

ne9.11. - 18.1.  Richard Konvička / Amsterdam Blues

26.12.  Oživený betlém

23.5. - 23.2.  ŠANGRI-LA
 

Ostatní

po8.12.od 19:30  Travelling - velká čínská zeď
čt18.12.od 20:00  Travelling / Honza Tráva - K2

26.12.  Mše svatá - Svátek sv. Štěpána - prvomučedníka

so29.11.od 20:00  Country bál
čt25.12.od 20:00  Hradešický ples

ne7.12.od 08:00  Mikulášský trh s vepřovými hody
po8.12.od 17:30  Lampionový průvod se zpěvem koled
12.12.  Chodějí Lucie, chodějí...
st24.12.  Mše svatá - Slavnostní narození Páně

čt27.11.od 16:00  Malá muzika Nauše Pepíka
so13.12.od 19:30  Ekonomie dobra a zla

so29.11. - 30.11.od 10:00
do 17:30 
 Bachovy květové esence pro život jaký je
po1.12.od 18:00
do 21:00 
 Den dobrovolnictví
čt4.12.od 16:00  Mikulášská nadílka s pohádkou pro děti
po15.12.od 18:00  Elementálové

so29.11.od 19:00  Holýšov - Taneční večer pro senióry

so29.11.od 12:00  Hudba pro Evičku

so13.12.od 17:00  KD Nýřany - DUPALKA
ne21.12.od 16:00  KD Nýřany - Malý orchestr Járy Brabence

ne30.11.  Rozsvícení vánočního stromu a adventní trh
st24.12.  Živý betlém
Evička

Kulturní zpravodaj

Českobudějovický Artfest bude mít plzeňské zastoupení
Českobudějovický Artfest bude mít plzeňské zastoupení

O tomto víkendu proběhne v Českých Budějovicích na výstavišti v pavilonu Z veletrh umění Artfest. Jedná se o druhý ročník znovuzrozeného festivalu umění, který pořádá Výstaviště České Budějovice a

60. výročí umělecké činnosti sboru Česká píseň Plzeň
60. výročí umělecké činnosti sboru Česká píseň Plzeň

Česká píseň obrazem a slovem v Domě hudby foyer, Husova 30, Plzeň.
Plzeňský smíšený pěvecký sbor Česká píseň zve širokou veřejnost na další akci v rámci oslav svého významného výročí. Po úspěšném říjnovém galakoncertu následuje výjimečná výstava,...

Techmania Science Center cílí na 200.000 návštěvníků
Techmania Science Center cílí na 200.000 návštěvníků

Rozhovor s Mgr. Vlastimilem Volákem - ředitelem Techmania Science Center v Plzni

Na jaký úspěch TECHMANIE z poslední doby jste pyšný?

Techmania Science Center...

Drum Parade
Drum Parade

Na poslední listopadovou sobotu jsme si pro vás připravili dnb tancovačku v Lidovém domě ve Starém Plzenci. Můžete se těšit na kvalitní Wenkowsound 6 KW zvuk a pořádnou nálož zlámaných beatů v podání lokálních DJs.

Místo konání: Pivní a cid...

Květníkáč a pohádka
Květníkáč a pohádka

Možnost vlastnoručně si vyrobit "květníkáče" dle vlastní fantazie nabízí tvořivé dílny pro děti. Jestli nevíte co přesně, že se pod tímto názvem skrývá, přijďte v neděli 23.11. ve 14 hodin na Plovárnu v Hradišti. Nejen, že si pod ved...

Tip na knihu: Erik Axl Sund - Hladový oheň
Tip na knihu: Erik Axl Sund - Hladový oheň

Pokračování švédského bestsellerového thrilleru Vraní dívka. Kriminální komisařka Jeanette Kihlbergová neustává v pátrání po tom, kdo bizarním a zároveň drastickým způsobem zabíjí přistěhovalecké chlapce. Náhle však dojde k brutální rituální vraždě ú...

Tango a M.Imrich 30 let tour
Tango a M.Imrich 30 let tour

Koncert k novému CD Tango 2014. Přijďte v hojném počtu podpořit Míru i kapelu v jejich novém rozjezdu, poveselit se a zažít něco vyjímečného jako tomu bylo před půlrokem na Abraxas. Také si představíme nějakou další pivní novinku od Radouše.

Perníková chaloupka na Plovárně v Hradišti
Perníková chaloupka na Plovárně v Hradišti

Podzímní dny jsou ideálním časem pro pohádky a dětskou zábavu mezi čtyřmi stěnami. Jak vyzrát na sychravé počasí, brzkou tmu a udržet si dobrou náladu mají skvělý recept na Plovárně v Hradišti.

Každou neděli od 14 hodin pro malé ná...

Petr Palma: Výstava obrazů
Petr Palma: Výstava obrazů

Galerie Azyl připravuje výstavu obrazů malíře a sochaře Petra Palmy. Vernisáž je v pondělí 10.11.2014 v 18.00 a výstava potrvá do 6.12.2014.
Jeho díla jsou zaměřena především na zachycení ženských postav: "Krása ženského těla je pro mě vel...

REGIONPLZEN.CZ

je podle nezávislého průzkumu Krajského úřadu Plzeňského kraje nejnavštěvovanější regionální informační server, který nabízí komerční inzerci pro podnikatelské subjekty v plzeňském kraji... čtěte více
REGIONPLZEN.CZ 2000-2014 © | info@regionplzen.cz | redakce@regionplzen.cz | reklama@regionplzen.cz | WEBDESIGN PLZEŇ REKLAMA