Letní scifi hit Terminator Genisys si vychutnejte v dobřanském Káčku

Přijďte ve dnech 09.07.2015 až 17.07.2015 do oblíbeného Kina Káčko v Dobřanech!

6

Včera

Před koncertem Suzanne Vega vystoupí Šindelář s Kořínkem

Americká folkrocková písničkářka, zpěvačka a kytaristka Suzanne Vega vystoupí v Měšťanské besedě v Plzni. Předskokany jí budou dělat Michal Šindelář s Jakubem Kořínkem. Koncert, který slibuje jedinečný hudební zážitek, se koná v úterý 7. července 2015 od 20 hodin v rámci hudebního programu Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015.

4

Před 2 dny

Trailer: Furiou & Many 5 - Dluhy

Přinášíme vám upoutávku na chystaný hudební videoklip. Dvojice Furiou a Many5 je známa především na Plzeňské a Západočeské hiphopové scéně.

5

Před 3 dny

Finálová desítka soutěže Česko-Slovenská MISS 2015 se vám představuje

Poprvé společně na oficiálních fotografiích a již brzy i jednotlivě s odstartováním SMS hlasování o MISS SYMPATIE 2015!

5

Před 3 dny

Festival 9 týdnů baroka začal!

Vůně, chutě, hudba, památky, obrazy a krajina baroka na vás čekají v 9 letních týdnech v 9 oblastech Plzeňského kraje. Festival 9 týdnů baroka zve na každodenní program po celých 63 dní v 63 lokalitách západních Čech.

8

Před 3 dny

Drsní rockeři pomohou dětem s hendikepem

Charitativní koncert tří předních českých revivalových rockových skupin se bude konat v pátek 3. července 2015 na Ranči Šídlovák v Plzni. Od 17 hodin postupně vystoupí KABÁT Revival Plzeň, Metallica Beroun a na závěr RAMMSTEIN tribute show s vystoupením, které je plné ohňů a světel. Výtěžek z koncertu pomůže hendikepovaným dětem v plzeňském domově pro osoby se zdravotním postižením Nováček.

0

Před 3 dny

Pes baskervillský se usídlí pod plzeňským nebem

Osmou premiéru v kulisách historického centra města připravil v osmém roce svého trvání festival Divadelní léto pod plzeňským nebem. Detektivní komedii Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor, zlý pes! umístili tvůrci do Proluky v Křižíkových sadech. V režii uměleckého šéfa Městských divadel pražských Petra Svojtky se tu jako Sherlock Holmes a doktor Watson potkají herci Pavel Batěk a Zdeněk Velen.

3

Před 3 dny

Knižní tip:Peter May, Vyjímeční lidé

Sázka odstartuje pátrání biologa v nevyřešených francouzských případech v prvním dílu série Akta Enzo

3

Před 6 dny

Zpěvačka Bára Zemanová podporuje projekt Vostrá krása

Talentovaná zpěvačka a sympatická rokerka Bára Zemanová podporuje charitativní literární projekt s mezinárodní účastí nazvaný Vostrá krása. Zisk z prodeje knížky bude ve 100% výši věnován sdružení Krása v srdci.

32

Před 6 dny

Poprvé v Plzni: mezinárodní operní festival Armel

Mezinárodní maďarský operní festival Armel bude letos poprvé hostit Plzeň. Ve Velkém divadle se v rámci soutěže představí v prvním červencovém týdnu tři zahraniční divadla, operní soubor Divadla J. K. Tyla vystoupí s dvěma jednoaktovkami pod souhrnným názvem Mozart a smrt. Toto představení se odehraje jak v Plzni, tak v Budapešti, kde proběhne druhá část festivalu a závěrečné vyhodnocení s

8

Před týdnem

Pizzeria Antica je partnerem soutěže MISS(IS) TV Plzeňská 1

Do soutěže MISS(IS) TV Plzeňská 1 se může přihlásit každá dívka nebo žena ve věku 18 let či starší, vdaná nebo svobodná, hlavně však taková, která má ráda Plzeň a přijde ochutnat pizzu nebo jinou dobrotu do plzeňské pizzerie Antica.

4

Před týdnem

Armel opera festival

Armel opera festival je zcela mimořádnou událostí, při které do Plzně zavítají špičkové evropské operní soubory, aby zde odehrály svá nejlepší představení. Po čtyři letní večery se zde diváci setkají s divadly z Antwerp, Miśkolce, Szegedu a samozřejmě nebude chybět ani představení hostitelského plzeňského divadla J. K. Tyla.

5

Před týdnem

Výstava Od špitálu ke galerii

Výstava „Od špitálu ke galerii…“ představí současný stav archeologického poznání lokality „U Zvonu“ v Plzni. Nejstarší osídlení v tomto prostoru výzkumy doložily ve starší době římské.

6

Před týdnem

Právě teď