PRVNÍ ČESKO-SLOVENSKOU MISS se stala VERONIKA MALÉŘOVÁ

Korunku, žezlo a vládu nad Česko - Slovenskem přebrala v sobotu 3.10. v Parkhotelu Plzeň VERONIKA MALÉŘOVÁ.

7

Včera

Můj život s pamětí

Plzeňský festival o životě s odlišností nazvaný Můj život s…, jehož hlavním smyslem je poukázat na rozličné palčivé sociální problémy, se letos zaměří na PAMĚŤ.

3

Před 2 dny

Pilsner Fest, oslava uvaření první várky plzeňského ležáku, začíná už v sobotu!

Už v sobotu 3. října mohou všichni milovníci českého tradičního piva oslavit v Plzni 173. narozeniny Pilsner Urquell. Tradiční Pilsner Fest oživí město pivovarským duchem a připomene historický okamžik, který se odehrál v říjnu 1842, když sládek Josef Groll uvařil v místním pivovaru první várku slavného plzeňského ležáku.

8

Před 5 dny

21club program říjen 2015

Club 21 je legenda mezi plzeňskými kluby od roku 1995. Nevíte, kam v říjnu vyrazit? Podívejte se na aktuální program klubu 21 a přijďte se pobavit!

2

Před 6 dny

Knižní tip: Liane Moriarty, Sedmilhářky

Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi.

5

Před 6 dny

Říjen bude v Plzni patřit světovým hudebním hvězdám

Na začátku měsíce (8.10.) vystoupí v Pekle skotská rocková formace Nazareth – Plzeň bude jedinou zastávkou v České republice v rámci jejich podzimního evropského turné. V polovině října (16.10.) navštíví Měšťanskou besedu jazzový mág z Francie Erik Truffaz, který mísí jazz s hiphopem, worldmusic a dalšími žánry a jazz prezentuje tak, aby zaujal co nejširší publikum. V samotném závěru měsíce (31.10.) se na své evropské tour zastaví opět v Pekle otec britského bluesrocku.

9

Před 6 dny

SMOKIE V PEKLE - PERFEKTNÍ MUZIKA ZAPLNILA SÁL

Stále skvělá legendární kapela Smokie zavítala do Plzeňského Pekla. Přiznám se, že bych nikdy nevěřila, že jim někdy budu stát tváří v tvář.

4

Před 6 dny

Rekvizice zvonů za 1. světové války v Plzni

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku nazvanou „Rekvizice zvonů za 1. světové války v Plzni“, která se koná ve čtvrtek 1. 10. 2015 v 17. 00 hodin v projekční místnosti Muzea církevního umění plzeňské diecéze, Františkánská 11, Plzeň.

3

Před týdnem

Veletrh cestovního ruchu ITEP po stopách filmu

Rodina Klusálkových coby maskoti vás s radostí opět po roce zvou na 11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2015, který se koná ve dnech 24. – 26. září 2015 tradičně v prostorách nové haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň. Těšit se na vás bude na více než 115 vystavovatelů z tuzemska i zahraničí. Vstup je zdarma!

2

Před 2 týdny

Která z 10 krásek si odnese první titul Česko-Slovenská MISS 2015?

Finále Česko-Slovenská MISS 2015 - 3.10. PARKHOTEL PLZEŇ

4

Před 2 týdny

Oprava stropu v Muzeu Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech

V těchto dnech byly v Muzeu Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech zahájeny práce na odstranění havárie stropu v historické expozici ve druhém patře budovy. V jarních měsících zde došlo ke statické poruše stropního podhledu, která měla za následek zlomení stropního trámu a odtržení podhledu od nosné konstrukce. Nejpravděpodobnější příčinou této havárie bylo nevhodné zatížení konstrukce vrstvou betonové mazanice na podlaze půdního prostoru při předchozích úpravách.

4

Před 2 týdny

Výstava Jaroslav Suchý – loutkář a vynálezce

Jaroslav Suchý (1903 – 1995) - loutkář a vynálezce; Výstava Jaroslav Suchý – loutkář a vynálezce v roce 2015 objeví dosud pozapomenutého loutkáře, který byl mimořádně vynalézavý a invenční a loutkovému divadlu se s láskou věnoval celý život.

3

Před 3 týdny

LOOK BELLA 2015 - Přijď na casting v Plzni a odstartuj svou kariéru jako patronka a tvář letošního ročníku Jitka Válková

XII. ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA právě startuje! Registrace na webových stránkách www.lookbella.cz je již spuštěna a pořádající agentura PRESTIGE MODELS právě zveřejnila termíny a místa letošních castingů.

2

Před 3 týdny

Právě teď