Kultura Plzeň, Plzeňský kraj

Zahrada Měšťanské besedy
Zahrada Měšťanské besedy

I v druhé polovině prázdnin bude zahrada Měšťanské besedy žít kulturním životem.
Čekají nás například rockové hity 60. až 90. let minulého století v osobitém podání plzeňské kapely X-Cover nebo folková stálice české hudební scény Nezmaři.

Prázdniny zakončí hra divadelního spolku Kašpar pro rodiče a děti o partě kamarádů na letním táboře s názvem Mikulášovy prázdniny.
Každou neděli patří zahrada Měšťanské besedy divadelní pohádce pro děti od tří let více

 

Kino TIP

Mamma Mia!Okouzlující filmová adaptace slavného muzikálu, který vidělo více než ...

Koncert týdne

Ivan Audes Triojazz-blues ČR...

Výstava

Alberto Aragón Reyes / Blacksýpka Klenová
vernisáž 2. srpna od 15 hodin...

Kulturní programy Plzeňský kraj

 

Kina

čt24.7. - 30.7.od 14:15
od 16:30
od 18:45
od 21:00 
 Díra u Hanušovic
čt24.7. - 30.7.od 14:30
od 16:45
od 19:00
od 21:15 
 Zejtra napořád
čt24.7. - 30.7.od 14:30
od 18:00 
 Transformers: Zánik
čt24.7. - 30.7.od 15:20
od 17:00
od 19:50 
 Úsvit planety opic
čt24.7. - 30.7.od 17:40  Všiváci
čt24.7. - 30.7.od 18:00
od 20:50 
 Úsvit planety opic
čt24.7. - 30.7.od 18:30
od 20:40 
 Hercules
čt24.7. - 30.7.od 20:00  22 Jump Street
čt24.7. - 30.7.od 21:30  Chraň nás od zlého
po28.7. - 30.7.od 14:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
po28.7. - 30.7.od 15:00
od 16:15 
 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
po28.7. - 30.7.od 15:15  Jak vycvičit draka 2
po28.7. - 30.7.od 15:20
od 17:30
od 19:40 
 Hercules
čt31.7. - 1.8.od 14:00
od 16:30
od 17:30
od 19:00
od 21:30 
 Strážci Galaxie
čt31.7. - 6.8.od 14:00  Hercules
čt31.7. - 1.8.od 14:15  Jak vycvičit draka 2
čt31.7. - 6.8.od 14:45
od 17:00
od 19:15
od 21:30 
 Očista: Anarchie
čt31.7. - 1.8.od 14:50  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
čt31.7. - 6.8.od 15:00  Transformers: Zánik
čt31.7. - 1.8.od 15:10  22 Jump Street
čt31.7. - 1.8.od 16:30
od 18:45
od 21:00 
 Díra u Hanušovic
čt31.7. - 1.8.od 16:50
od 19:00
od 21:10 
 Hercules
čt31.7. - 1.8.od 17:40
od 20:20 
 Úsvit planety opic
čt31.7. - 6.8.od 18:15
od 20:30 
 Zejtra napořád
čt31.7. - 6.8.od 18:30
od 20:00
od 21:00 
 Strážci Galaxie
so2.8. - 3.8.od 12:00
od 16:30
od 18:45
od 21:00 
 Díra u Hanušovic
so2.8. - 3.8.od 12:00
od 13:00
od 14:50 
 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
so2.8. - 3.8.od 12:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
so2.8. - 3.8.od 12:30
od 14:00
od 16:30
od 17:30
od 19:00
od 21:30 
 Strážci Galaxie
so2.8. - 3.8.od 12:30
od 14:15 
 Jak vycvičit draka 2
so2.8. - 3.8.od 12:40
od 16:50
od 19:00
od 21:10 
 Hercules
so2.8. - 3.8.od 13:30  Zloba - Královna černé magie
so2.8. - 3.8.od 15:40  22 Jump Street
so2.8. - 3.8.od 18:10
od 20:50 
 Úsvit planety opic
po4.8. - 6.8.od 14:15  Jak vycvičit draka 2
po4.8. - 6.8.od 14:50  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
po4.8. - 6.8.od 15:10  22 Jump Street
po4.8. - 6.8.od 16:30
od 18:45
od 21:00 
 Díra u Hanušovic
po4.8. - 5.8.od 16:50
od 19:00
od 21:10 
 Hercules
po4.8. - 6.8.od 17:30
od 19:00
od 21:30 
 Strážci Galaxie
po4.8. - 6.8.od 17:40
od 20:20 
 Úsvit planety opic
st6.8.od 16:50
od 21:10 
 Hercules
st6.8.od 19:00  V oku tornáda

čt14.8.od 20:00  Tři bratři
15.8.od 17:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
15.8.od 20:00  Transformers: Zánik
ne17.8.od 10:00  Tři bratři
čt21.8.od 20:00  Kouzlo měsíčního svitu
22.8.od 17:00  Tři bratři
ne24.8.od 10:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři

so2.8.od 17:45  Babovřesky 2
8.8. - 9.8.od 20:00  Parádně pokecal

út5.8.od 20:00  Magický hlas rebelky
út12.8.od 16:30  Pásmo pohádek
po18.8.od 20:00  Knězovy děti
út19.8.od 17:00  Letadla
út26.8.od 20:00  Byzantium - Upíří příběh

čt24.7. - 30.7.od 15:20
od 18:00
od 20:40 
 Úsvit planety opic
čt24.7. - 30.7.od 16:00  Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
čt24.7. - 30.7.od 16:40  Zloba - Královna černé magie
čt24.7. - 30.7.od 16:50
od 20:10 
 Transformers: Zánik
čt24.7. - 30.7.od 17:40
od 19:40 
 Zejtra napořád
čt24.7. - 30.7.od 18:20  Love song
čt24.7. - 30.7.od 18:50  Všiváci
čt24.7. - 30.7.od 19:20
od 21:40 
 22 Jump Street
čt24.7. - 30.7.od 21:00  Chraň nás od zlého
čt24.7. - 30.7.od 21:50  Na hraně zítřka
po28.7. - 30.7.od 14:00
od 16:30
od 19:10
od 21:50 
 Úsvit planety opic
po28.7. - 30.7.od 14:00
od 16:20
od 18:30
od 20:40 
 Díra u Hanušovic
po28.7. - 30.7.od 14:10
od 15:50 
 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
po28.7. - 30.7.od 14:10
od 16:10
od 18:10
od 20:10 
 Hercules
po28.7. - 30.7.od 14:20  Jak vycvičit draka 2
po28.7. - 30.7.od 14:50
od 17:00 
 Jak vycvičit draka 2
po28.7. - 30.7.od 15:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
po28.7. - 30.7.od 15:10
od 17:10
od 19:10
od 21:10 
 Hercules
čt31.7. - 1.8.od 14:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
čt31.7. - 1.8.od 14:00
od 19:00
od 21:40 
 Úsvit planety opic
čt31.7.od 14:10
od 16:10
od 18:10
od 20:10 
 Hercules
čt31.7.od 14:30
od 17:00
od 19:00
od 19:30 
 Strážci Galaxie
čt31.7. - 1.8.od 14:40  Jak vycvičit draka 2
čt31.7. - 6.8.od 15:10
od 17:10
od 19:10
od 21:10 
 Hercules
čt31.7. - 1.8.od 15:10
od 17:10 
 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
čt31.7. - 6.8.od 15:30
od 17:40
od 19:50
od 21:50 
 Očista: Anarchie
čt31.7. - 6.8.od 15:40  Zejtra napořád
čt31.7. - 1.8.od 16:00
od 18:30 
 Strážci Galaxie
čt31.7. - 6.8.od 16:30  22 Jump Street
čt31.7. - 6.8.od 16:40  Zloba - Královna černé magie
čt31.7. - 5.8.od 16:50
od 20:00 
 Transformers: Zánik
čt31.7. - 1.8.od 17:20
od 20:30 
 Úsvit planety opic
čt31.7. - 6.8.od 18:50
od 21:20 
 Díra u Hanušovic
čt31.7. - 6.8.od 21:30  Chraň nás od zlého
1.8. - 2.8.od 14:10
od 16:10
od 18:10
od 20:10
od 22:10 
 Hercules
1.8.od 14:30
od 17:00
od 19:00
od 19:30
od 22:00 
 Strážci Galaxie
so2.8. - 3.8.  Úsvit planety opic
so2.8. - 3.8.od 11:00
od 13:30
od 16:00
od 18:30 
 Strážci Galaxie
so2.8. - 3.8.od 11:10
od 13:20 
 Jak vycvičit draka 2
so2.8. - 3.8.od 11:20
od 13:20
od 15:10
od 17:10 
 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
so2.8. - 3.8.od 11:50
od 13:40 
 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
so2.8.od 12:00
od 14:30
od 17:00
od 19:00
od 19:30
od 22:00 
 Strážci Galaxie
so2.8. - 3.8.od 12:10  Mikulášovy patálie na prázdninách
so2.8. - 3.8.od 12:20
od 14:40 
 Jak vycvičit draka 2
so2.8. - 3.8.od 12:30
od 17:20
od 20:30 
 Úsvit planety opic
so2.8. - 3.8.od 12:40  Rio 2
ne3.8.od 12:00
od 14:30
od 17:00
od 19:00
od 19:30 
 Strážci Galaxie
ne3.8. - 6.8.od 14:10
od 16:10
od 18:10
od 20:10 
 Hercules
po4.8. - 6.8.od 14:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
po4.8. - 6.8.od 14:00
od 19:00
od 21:40 
 Úsvit planety opic
po4.8. - 5.8.od 14:30
od 17:00
od 19:00
od 19:30 
 Strážci Galaxie
po4.8. - 6.8.od 14:40  Jak vycvičit draka 2
po4.8. - 6.8.od 15:10
od 17:10 
 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
po4.8. - 6.8.od 16:00
od 18:30 
 Strážci Galaxie
po4.8. - 5.8.od 17:20
od 20:30 
 Úsvit planety opic
st6.8.od 14:30
od 17:00
od 19:00
od 19:30
od 22:00 
 Strážci Galaxie
st6.8.od 17:20  Úsvit planety opic
st6.8.od 18:30  Různé přehlídky a jednorázové projekce
st6.8.od 20:30  V oku tornáda

ne27.7. - 30.7.od 20:00  Díra u Hanušovic
1.8.od 20:00  Hercules
1.8.od 22:15  Očista: Anarchie
so2.8.od 17:00  Mikulášovy patálie na prázdninách
ne3.8.od 17:00  Jak vycvičit draka 2
ne3.8.od 20:00  Love song
po4.8. - 5.8.od 20:00  Parádně pokecal
st6.8. - 7.8.od 20:00  Útěk z planety Země
8.8.od 20:00  Strážci Galaxie
8.8.od 22:15  V oku tornáda
so9.8. - 10.8.od 20:00  Transformers: Zánik
ne10.8.od 17:00  Strážci Galaxie
po11.8.od 20:00  Očista: Anarchie
út12.8.od 20:00  Díra u Hanušovic
st13.8.od 20:00  Zejtra napořád
čt14.8. - 15.8.od 20:00  Tři bratři
15.8.od 22:15  Expendables: Postradatelní 3
so16.8.od 17:00
od 20:00 
 Tři bratři
ne17.8.od 17:00  Tři bratři
ne17.8. - 18.8.od 20:00  Lucy
út19.8.od 20:00  Ida
čt21.8.od 20:00  V oku tornáda
22.8.od 20:00  Želvy Ninja
22.8.od 22:15  Lucy
so23.8.od 17:00  Želvy Ninja
so23.8. - 24.8.od 20:00  Expendables: Postradatelní 3
ne24.8.od 17:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
út26.8.od 20:00  Chlapectví
st27.8. - 28.8.od 20:00  Kouzlo měsíčního svitu

st30.7.od 21:30  Postřižiny
1.8.od 21:30  Slavnosti sněženek
so2.8.od 21:30  Obsluhoval jsem anglického krále
ne3.8.od 21:30  Bohumil Hrabal „Takže se stalo, že...”

st30.7.od 21:30  Křídla Vánoc
so2.8.od 21:00  Herkules: Zrození legendy
st6.8.od 21:00  12 let v řetězech
8.8.od 21:00  Need for Speed
so9.8.od 21:00  Pozdravy ze spermabanky
st13.8.od 21:00  Jako nikdy
15.8.od 21:00  Vlk z Wall Street
so16.8.od 20:30  Lesní duch
st20.8.od 20:30  Frajeři ve Vegas
22.8.od 20:30  Něžné vlny
so23.8.od 20:30  Zataženo, občas trakaře 2
st27.8.od 20:30  Špinavý trik

st30.7.od 21:30  Godzilla
1.8.od 21:00  Očista: Anarchie
so2.8.od 21:00  Khumba
ne3.8.od 21:00  Na hraně zítřka
út5.8.od 21:00  The Amazing Spider-Man 2
st6.8.od 21:00  Knězovy děti
čt7.8.od 21:00  X-Men: Budoucí minulost
8.8.od 21:00  Díra u Hanušovic
so9.8.od 21:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
ne10.8.od 21:00  300: Vzestup říše
po11.8.od 21:00  Dědictví aneb Kurva se neříká
út12.8.od 21:00  Strážci Galaxie
st13.8.od 21:00  V oku tornáda
15.8.od 21:00  Zejtra napořád
so16.8.od 21:00  Tři bratři
ne17.8.od 21:00  Chraň nás od zlého
út19.8.od 20:30  Love song
st20.8.od 20:30  Hobit: Šmakova dračí poušť
22.8.od 20:30  Lego příběh
so23.8.od 20:30  Všiváci
ne24.8.od 20:30  Expendables: Postradatelní 3
út26.8.od 20:30  Želvy Ninja
st27.8.od 20:30  Babovřesky 2

st30.7.od 21:30  Kandidát
so2.8.od 21:15  Mafiánovi
st6.8.od 21:15  Parádně pokecal
8.8.od 21:15  Velká oříšková loupež
so9.8.od 21:15  Křídla Vánoc
st13.8.od 21:15  3 dny na zabití
15.8.od 21:15  Pompeje
so16.8.od 21:15  Přijde letos Ježíšek?
st20.8.od 21:15  Příběh kmotra
22.8.od 21:15  Angelika
so23.8.od 21:15  Kameňák 4

so2.8.od 21:30  Kameňák 4
so9.8.od 21:30  Babovřesky 2
22.8.od 21:00  Velká oříšková loupež

ne24.8.od 20:30  Expendables: Postradatelní 3
út26.8.od 20:30  Želvy Ninja
st27.8.od 20:30  Babovřesky 2

st30.7.od 21:15  Kameňák 4
čt31.7.od 21:15  V zajetí démonů
so2.8.od 21:15  12 let v řetězech
ne3.8.od 21:15  Mamma Mia!

út12.8.od 18:30  Monty Python živě (převážně)

st30.7.od 14:00  Rio 2
st30.7.od 20:00  Hercules
čt31.7.od 20:00  Je muž, který je vysoký, šťastný?
1.8.od 20:00  Zejtra napořád
so2.8.od 17:00  Díra u Hanušovic
so2.8.od 20:00  X-Men: Budoucí minulost
ne3.8.od 14:00  Šmoulové 2
ne3.8.od 17:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
ne3.8.od 20:00  Očista: Anarchie
po4.8.od 20:00  Pojedeme k moři
út5.8.od 20:00  Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
st6.8.od 14:00  Zloba - Královna černé magie
st6.8.od 20:00  Pompeje
8.8.od 20:00  Hercules
so9.8.od 17:00  Vejška
so9.8.od 20:00  V oku tornáda
ne10.8.od 14:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
ne10.8.od 17:00  Mikulášovy patálie na prázdninách
ne10.8.od 20:00  Godzilla
po11.8.od 20:00  Parádně pokecal
út12.8.od 20:00  Captain America: Návrat prvního Avengera
st13.8.  Velká oříšková loupež
st13.8.od 20:00  V oku tornáda
15.8.od 20:00  Strážci Galaxie
so16.8.od 17:00  Tři bratři
so16.8.od 20:00  Expendables: Postradatelní 3
ne17.8.od 14:00  Já padouch 2
ne17.8.od 17:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
ne17.8.od 20:00  Díra u Hanušovic
po18.8.od 20:00  The Amazing Spider-Man 2
út19.8.od 20:00  Parádně pokecal
st20.8.od 14:00  Mrňouskové
st20.8.od 20:00  Strážci Galaxie
čt21.8.od 19:00  Hořící keř
22.8.od 20:00  22 Jump Street
so23.8.od 17:00  Tři bratři
so23.8.od 20:00  Expendables: Postradatelní 3
ne24.8.od 14:00  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
ne24.8.od 17:00  Ptačí úlet
ne24.8.od 20:00  Strážci Galaxie
po25.8.od 20:00  Zejtra napořád
út26.8.od 20:00  Všiváci
st27.8.od 14:00  Mikulášovy patálie na prázdninách
st27.8.od 20:00  Tři bratři

st13.8.od 20:00  Magický hlas rebelky
 

Divadla

ne3.8. - 6.8.od 21:00  Romeo a Julie
čt7.8. - 10.8.od 21:00  Cyrano

ne10.8.od 15:00  Malá mořská víla
ne17.8.od 15:00  Trpasličí pohádka

čt24.7. - 30.7.od 20:30  Zakázané uvolnění
čt31.7. - 6.8.od 14:50  Zakázané uvolnění

st20.8.od 20:00  Ostře sledované vlaky
po25.8.od 20:00  Hráč

čt31.7.od 21:30  Ostře sledované vlaky

1.8.od 21:00  LÍBÁNKY

1.8.od 21:15  LÍBÁNKY

ne3.8.od 14:30  Modrá pohádka
po4.8.od 19:30  Komici s.r.o.
ne10.8.od 14:30  Skřítek Pořádníček
ne17.8.od 14:30  Kouzelný kolíček
ne24.8.od 14:30  Uličnice opice
st27.8.od 19:00  Mikulášovy prázdniny

čt7.8.od 20:00  Ostře sledované vlaky
 

Kluby

út1.7. - 31.7.od 22:00  Summer Holiday Party
so2.8.od 22:00  Bounce Bounce - Kay a Tvzex

čt28.8.od 19:00  Závěrečný koncert Letních hudebních kurzů

so2.8.od 19:00  Zlaté hvězdy se vracejí

1.8.od 19:00  Ševčíkovy hudební večery - Hudba Shakespearovy doby
15.8.od 18:00  Vladimír Mišík + ČDG

so2.8.od 15:00  JOSEF SUK ENSEMBLE
so9.8.od 15:00  KLADRUSKÉ LÉTO - felix Slováček sen., Felix Slováček jun. + Orchestr ATLANTIS
so16.8.od 15:00  KLADRUSKÉ LÉTO - Greater Gwent Youth Orchestra & Youth Choir
so16.8.od 17:00  VOXEL - koncert
so16.8.od 18:30  LUCIE REVIVAL
so16.8.od 20:30
do 00:30 
 EXTRA BAND REVIVAL
ne17.8.od 10:00  KLADRUBSKÁ POUŤ 2014 - STAVOVANKA + Josef zíma
ne17.8.od 13:00  AGNES ROCK
ne17.8.od 14:00  Martin KOMÁREK -TIMBERSPORT
ne17.8.od 15:10  AGNES ROCK

1.8.od 20:00  Ivan Audes Trio
15.8.od 20:00  Irské balady
ne17.8.od 19:30  Slavnostní zahajovací koncert
čt21.8.od 20:00  Koncert komorní hudby
22.8.od 18:00  Vodní koncert
so23.8.od 19:00  Závěrečný koncert klarinetových kurzů
ne24.8.od 20:00  Lenka Filipová

ne3.8.od 15:00  Tři tenoři

st6.8.od 19:30  X-Cover
út26.8.od 19:00  Nezmaři

so23.8.od 21:00  Ukradený vjecy

so23.8.od 21:00  Odyssea classic

so2.8.od 21:00  Odyssea classic

st30.7.od 21:00  Vltava
st6.8.od 20:30  Anna K.
15.8.  TING
15.8.od 20:00  Buster Nixon
so16.8.od 21:30  I love earth
st20.8.od 20:30  Hudba Praha
 

Koncerty

čt31.7.od 19:00  TURBO
čt7.8.od 19:00  BÁRA ZEMANOVÁ BAND
čt14.8.od 19:00  SEMTEX
čt21.8.od 19:00  ExtraBand Revival - 10 let
čt28.8.od 19:00  PESTALOZZI

st27.8.od 20:00  Buty
 

Výstavy

po23.6. - 30.8.  Víc než jen koníček

ne8.6. - 31.8.  50 / ze sbírek GKK u příležitosti padesátého výročí založení galerie
ne3.8. - 17.9.od 09:00
do 18:00 
 Alberto Aragón Reyes / Black

ne8.6. - 31.8.  50 / ze sbírek GKK u příležitosti padesátého výročí založení galerie
ne27.7. - 31.10.od 10:00
do 17:00 
 Zuzana Čížková / C’EST MOI - MOJE CESTY

út1.7. - 29.9.  Výstava

15.8. - 17.8.  KLADRUBSKÁ POUŤ 2014 - Stará pošta - fotografická výstava
so16.8. - 17.8.  Sulanův statek

čt29.5. - 31.8.  Kuchynští pomocníci našich babiček
čt12.6. - 28.9.  1. světová válka ve fotografii Konrada Kurze

út1.7. - 14.9.  Litografické listy Emmy Srncové
út1.7. - 31.10.  Po stopách pověstí na Zbirožsku

út24.6. - 22.8.  KOUZELNÝ SVĚT PANENEK

23.5. - 23.2.  ŠANGRI-LA
 

Ostatní

út5.8. - 7.8.od 10:00  Drátování
út12.8. - 14.8.od 10:00  Drátování

8.8. - 9.8.od 19:00
do 00:00
od 19:00
do 00:00 
 Nocí ke hvězdám Santiniho Aichela
so16.8. - 17.8.  Pouť Na Královnu
so16.8. - 17.8.  Prohlídky vodního a podzemního vzdušného systému.

ne3.8.od 14:00  Večer pro klášter Chotěšov

15.8.od 21:30  Pouťová zábava - Parkán

ne17.8.od 15:00  VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE "NEJKRÁSNĚJŠÍ OKNO"
so30.8.od 14:00  AHOJ PRÁZDNINY

8.8.od 18:00  CHODSKÉ SLAVNOSTI - VAVŘINECKÁ POUŤ
so9.8.od 10:00  CHODSKÉ SLAVNOSTI - VAVŘINECKÁ POUŤ
ne10.8.od 09:00  CHODSKÉ SLAVNOSTI - VAVŘINECKÁ POUŤ

ne10.8.od 17:00  Letní taneční večer

po25.8.od 18:00
do 20:00 
 Egyptská kniha mrtvých

8.8. - 10.8.  CHODSKÉ SLAVNOSTI - VAVŘINECKÁ POUŤ
so30.8.od 19:00  Holýšov - Taneční večer pro seniory

po18.8. - 22.8.  Letní tábor Třemošná - Přežití v přírodě
po25.8. - 29.8.  Tábor DDM Kamárad Třemošná - Objevujeme zapomenuté tradice

so5.4. - 26.10.od 10:00
do 17:00 
 Rozhledna Křížový vrch

so2.8.  Sedlecké slavnosti
so23.8.  Radyně na laně

so23.8.od 13:00  Tradiční pivní slavnosti Chodová Planá 2014

Kulturní zpravodaj

Miloš Knor měl úspěch v Letkově a chystá překvapení pro plzeňáky
Miloš Knor měl úspěch v Letkově a chystá překvapení pro plzeňáky

Oblíbený komik Miloš Knor vystoupil v pátek 25.7.2014 se svým představením OneKnorShow v příjemném prostředí Sportpenzionu Pohoda v Letkově u Plzně.

Bezprostředně po vystoupení jsem se Miloše Knora zeptal na několik otázek:

Jaký...

Výstavu ŠANGRI-LA navštíví živý Yetti
Výstavu ŠANGRI-LA navštíví živý Yetti

Yetti existuje. A právě je na cestě z Himalájí do Plzně. V úterý 29. července ho potkají návštěvníci výstavy ŠANGRI-LA v Západočeském muzeu v Plzni. Uvidí sněžného muže na vlastní oči, mohou si na něj sáhnout a dokonce se s ním i vyfotit.
...

EXTRAVAGANZA III. - Comeback
EXTRAVAGANZA III. - Comeback

Stříbro - Po třech letech se opět konala nejenom módní show – Extravaganza.

Tentokráte se akce uskutečnila v prostorách velkého sálu v místním kulturním domě, které navštívily 2 stovky diváků. Večer zahájilo Duo Manticoro se svojí choreogr...

IN FEST Plzeň se na konci července vrací do Plzně
IN FEST Plzeň se na konci července vrací do Plzně

Druhý ročník festivalu plného dobré muziky a pěnivého piva se uskuteční v areálu Škodaland o víkendu 25. a 26. července. Oproti loňskému roku osloví IN FEST Plzeň, který opět podpořil Městský obvod Plzeň 3, milovníky mnoha hudebních žánrů.

Jaký byl festival Hrady CZ na Švihově?
Jaký byl festival Hrady CZ na Švihově?

Oblíbený letní festival Hrady CZ zavítal o víkendu do tradičně známé lokality města Švihov. Již 10. ročník lákal a nadále láká na staré známé tváře i na nově obsazené kapely. Všechny festivalové akce nemají stejný line-up, a tak mají fanoušci možnost...

Prazdroj talentů zná vítěze prvního duelu! Stala se jím skupina Falešná ozvěna
Prazdroj talentů zná vítěze prvního duelu! Stala se jím skupina Falešná ozvěna

První duel hudební soutěže Prazdroj talentů ovládla skupina Falešná ozvěna a zajistila si tím tak postup do internetového fanouškovského hlasování, které v záři proběhne na www.pilsnerfest.cz. Absolutní vítěz pak vystoupí na Pilsner Festu*. V dalším ...

Bezdružické parní léto o víkendu 19. - 20. července
Bezdružické parní léto o víkendu 19. - 20. července

Na západočeské trati z Pňovan do Bezdružic se o víkendu 19. - 20. července 2014 opět koná oblíbená akce pro malé i velké s názvem Bezdružické parní léto. Zvláštní vlaky tažené parní lokomotivou zvanou Kafemlejnek, vyjíždějí z Bezdružic po oba dny v 1...

V Plzni zakotví slavná Le Manège Carré Sénart
V Plzni zakotví slavná Le Manège Carré Sénart

Umělecký kolotoč francouzského výtvarníka a technologa Francoise Delarozièra zakotví po Sénartu, Madridu, Portimãu, Antverpách, Milton Keynesu a Paříži na plzeňském náměstí Republiky. Od září do listopadu bude lákat děti i dospělé k jízd...

Hibaj+Xavier Baumaxa
Hibaj+Xavier Baumaxa

Třetí červencový pátek 18.7 2014 na Plovárně v Hradišti nabídne od 20. hodin vystoupení skupiny HIBAJ a během večera vytoupí i Xavier Baumaxa.
Vstupenky k dostání v místě konání, vstupné 180,- Kč.
Kromě muziky Vám opět nabídneme studené piv...

REGIONPLZEN.CZ

je podle nezávislého průzkumu Krajského úřadu Plzeňského kraje nejnavštěvovanější regionální informační server, který nabízí komerční inzerci pro podnikatelské subjekty v plzeňském kraji... čtěte více
REGIONPLZEN.CZ 2000-2014 © | info@regionplzen.cz | redakce@regionplzen.cz | reklama@regionplzen.cz | WEBDESIGN PLZEŇ REKLAMA