Techmánie Pod hladinou

Pod hladinou je vzrušující interaktivní expozice pro celou rodinu.

3

Před 2 dny

Vetřelci v Besedě

Důstojnice Ripleyová, která jako jediná přežila boj na život a na smrt v nákladní lodi Nostromo s vesmírným vetřelcem, je po několika letech nalezena záchrannou lodí a vrací se zpět na Zemi. Když už se zdá, že je po všem, začíná horor znova, tentokrát na vzdálené planetě. Ona se skupinou speciálně vycvičených vojáků proti obrovské smrtící síle vetřelců.

5

Před 3 dny

V Pekle Monology Vagíny

Dne 1.10.2015 od 19 hod pořádáme divadelní představení Monology vagíny v KD Peklo a dne 8.12.2015 od 19hod. pořádáme Vánoční koncert Václava Hybše v KD Peklo.

5

Před 4 dny

Od září opět promítá i Kino Beseda a na diváky čeká spousta filmových lahůdek

Na přelomu srpna a září máte jedinečnou možnost vydat se na Cestu vzhůru společně s Radkem Jarošem. Kino Beseda bude hned několikrát promítat snímek o muži, který jako první Čech a patnáctý člověk na světě stanul na všech osmitisícovkách planety!

4

Před 6 dny

Knižní tip: David Lagercrantz - Dívka v pavoučí síti

Čtvrtý díl světového fenoménu Milénium. Mikael Blomkvist a Lisbeth Salanderová opět spolu.

2

Před týdnem

Rozhovor s Veronikou Hromňákovou - finalistkou Česko-Slovenské MISS 2015

Přečtěte si rozhovor s krásnou Slovenkou Veronikou Hromňákovou, která postoupila do finále soutěže Česko-Slovenská MISS 2015!

6

Před týdnem

NÁDVOŘÍ PLZEŇSKÉHO PIVOVARU OBSADÍ V PÁTEK OBŘÍ LOUTKY

Pět obřích loutek se poslední srpnový pátek zabydlí na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Chodící a mluvící marionety o velikosti až dvacet metrů zpestří nádvoří pivovaru až do 17:00. Pak se vydají průvodem do plzeňských ulic a na náměstí, kde předvedou speciální show.

4

Před týdnem

Výstava: Poezie techniky Milana Bauera

Ještě do 6. září máte možnost zhlédnout v Pivovarském muzeu v Plzni výstavu „Poezie techniky“ grafika Milana Bauera. Tato výstava svým technickým i romantickým zaměřením přesně zapadá do konceptu Pivovarského muzea, kde jsou prezentovány technické průmyslové přístroje v romanticky vyhlížejícím prostoru středověkého právovárečného domu.

3

Před týdnem

Divadlo PLUTO zahajuje 17. sezónu

srdečně Vás zveme do Divadla PLUTO v OD.Centrumu na Doubravce v Plzni na zářiová i říjnová představení, kterými toto svérázné divadlo komedie otevírá již svoji 17.sezónu.

5

Před týdnem

Plzeňské divadélko Jitule a Dadule přichystalo pro děti pohádková odpoledne

Divadlo Jitule a Dadule připravilo dětem pohádková odpoledne v Červeném Hrádku, Radčicích a Chrástu.

5

Před týdnem

Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti

Spojení zábavy, hudby, dobrého jídla a vynikajícího piva. To jsou Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti, které se uskuteční 5. září 2015 na Masarykově náměstí v Přešticích. Kromě tradiční dožínkové zábavy se zde bude prezentovat více než dvacítka pivovarů a zahrají kapely Extra Band Revival, Sto zvířat, Turbo a Agnes Rock. Hudební hvězdou slavností bude zpěvačka ANNA K., která vystoupí ve 14:00 hodin.

6

Před týdnem

Trnkova freska ožije na Skupově Plzni

31. Skupova Plzeň – mezinárodní přehlídka loutkového a alternativního divadla mimořádný nesoutěžní ročník 28. 8. – 6. 9. 2015, Plzeň

7

Před 2 týdny

Knižní tip: Erik Axl Sund, Vraní dívka 3: Pýthiiny rady

Závěrečný díl temného psychothrilleru Vraní dívka. Victoria podrobí samu sebe terapii a snaží se scelit svoje rozštěpené nitro.

2

Před 2 týdny

Právě teď