Kultura Plzeň, Plzeňský kraj

22. ročník festivalu Bonjour Plzeň
22. ročník festivalu Bonjour Plzeň

Alliance française de Plzeň pořádá již 22. ročník festivalu Bonjour Plzeň! I letos vám nabízíme širokou škálu kulturních aktivit (divadlo, koncerty, filmy, výstavy a samozřejmě gastronomii). Přijďte k nám ochutnat sladkou Francii i melodickou francouzštinu a v neposlední řadě si rozšířit obzory.

Festivalem Bonjour Plzeň! 2014 se jako červená nit potáhne francouzská gastronomie, se kterou se můžete blížeji seznámit na některém z kurzů vaření či ochutnávek. Různé druhy francouzsk více

 

Kino TIP

AidaAida, jejíž děj se odehrává ve starodávném Egyptě, je tragickým milost...

Koncert týdne

Eva a Vašekkoncert...

Výstava

Richard Konvička / Amsterdam BluesVernisáž výstavy v sobotu 8. 11. 2014, 15:00...

Kulturní programy Plzeňský kraj

so1.11.od 14:30  Strašidelný halloweenský karneval s Bambulí a Famfulí

po10.11.od 18:00
do 20:00 
 Hrdinství, potřeba dnešní doby
 

Kina

so1.11.od 19:00  Zrcadla

so1.11.od 19:00  Aida
čt6.11.od 19:00  Hoffmannovy povídky
21.11.od 19:00  Tosca
út25.11.od 19:00  Hoffmannovy povídky

út18.11.od 19:00  Bůh masakru

čt30.10. - 1.11.od 12:10
od 14:20 
 Škatuláci
čt30.10. - 31.10.od 12:15
od 13:20
od 14:30
od 16:30 
 Winx Club: V tajemných hlubinách
čt30.10. - 1.11.od 12:30  7 trpaslíků
čt30.10. - 1.11.od 13:00
od 15:00 
 Dům kouzel
čt30.10. - 31.10.od 13:00
od 17:10
od 19:10
od 21:10 
 Drákula: Neznámá legenda
čt30.10. - 1.11.od 13:30  Tři bratři
čt30.10. - 31.10.od 14:30
od 19:20 
 Co jsme komu udělali
čt30.10. - 1.11.od 15:00  Škatuláci
čt30.10. - 1.11.od 15:10  Včelka Mája
čt30.10. - 1.11.od 15:30  Equalizer
čt30.10. - 1.11.od 16:40
od 19:00 
 Mapy ke hvězdám
čt30.10. - 1.11.od 16:45
od 19:15
od 21:30 
 Mezi náhrobními kameny
čt30.10. - 31.10.od 17:15
od 21:20 
 Annabelle
čt30.10. - 1.11.od 21:15  Soudce
čt30.10. - 31.10.od 21:30  Fakjů pane učiteli
31.10.od 15:40
od 17:50
od 20:00 
 John Wick
31.10. - 1.11.od 17:00
od 19:15
od 21:30 
 Falešní poldové
31.10. - 1.11.od 18:15  Zmizelá
31.10.od 18:40
od 20:50 
 Andělé všedního dne
so1.11.od 12:15
od 14:30
od 16:30 
 Winx Club: V tajemných hlubinách
so1.11.od 13:00
od 17:50
od 20:50
od 21:20 
 Drákula: Neznámá legenda
so1.11.od 13:40  Včelka Mája
so1.11.od 14:30  Co jsme komu udělali
so1.11.od 15:40
od 20:00 
 John Wick
so1.11.od 18:40  Andělé všedního dne
ne2.11.od 12:00
od 14:10 
 Škatuláci
ne2.11.od 12:15
od 14:15 
 Dům kouzel
ne2.11.od 12:30
od 14:30 
 Tři bratři
ne2.11.od 12:45  Škatuláci
ne2.11.od 13:15
od 15:30
od 16:20 
 Winx Club: V tajemných hlubinách
ne2.11.od 13:20
od 17:40
od 19:50 
 Drákula: Neznámá legenda
ne2.11.od 13:30  7 trpaslíků
ne2.11.od 13:50  Včelka Mája
ne2.11.od 14:45  Fakjů pane učiteli
ne2.11.od 15:30
od 17:15 
 Annabelle
ne2.11.od 15:30  Včelka Mája
ne2.11.od 15:50
od 18:00
od 20:10 
 John Wick
ne2.11.od 16:15
od 18:30
od 20:45 
 Falešní poldové
ne2.11.od 16:30  Zmizelá
ne2.11.od 17:40
od 20:00 
 Mapy ke hvězdám
ne2.11.od 17:45
od 20:15 
 Mezi náhrobními kameny
ne2.11.od 18:30
od 20:40 
 Andělé všedního dne
ne2.11.od 19:15  Soudce
ne2.11.od 19:30  Co jsme komu udělali
po3.11. - 5.11.od 14:00
od 16:10 
 Škatuláci
po3.11. - 5.11.od 14:10
od 16:20 
 Winx Club: V tajemných hlubinách
po3.11. - 5.11.od 14:10  Dům kouzel
po3.11. - 5.11.od 14:30
od 19:20 
 Co jsme komu udělali
po3.11.od 14:30
od 18:20
od 20:30 
 Andělé všedního dne
po3.11. - 5.11.od 15:00  Škatuláci
po3.11. - 5.11.od 15:15  Equalizer
po3.11.od 15:30
od 17:45
od 20:00 
 John Wick
po3.11. - 5.11.od 16:15
od 18:30
od 20:45 
 Falešní poldové
po3.11. - 5.11.od 16:40
od 19:00 
 Mapy ke hvězdám
po3.11. - 5.11.od 16:40
od 18:50
od 21:00 
 Drákula: Neznámá legenda
po3.11. - 5.11.od 17:15
od 21:20 
 Annabelle
po3.11. - 5.11.od 18:00  Zmizelá
po3.11. - 5.11.od 18:30
od 21:00 
 Mezi náhrobními kameny
po3.11. - 5.11.od 20:50  Soudce
po3.11. - 5.11.od 21:30  Fakjů pane učiteli
út4.11.od 14:30
od 20:00 
 Andělé všedního dne
út4.11.od 15:30
od 17:45 
 John Wick
út4.11.od 19:00  Železná srdce
st5.11.od 14:30
od 18:20
od 20:30 
 Andělé všedního dne
st5.11.od 15:30
od 17:45
od 20:00 
 John Wick

31.10.od 19:30  Mapy ke hvězdám
31.10.od 22:00  Soudce
so1.11.od 17:00  7 trpaslíků
so1.11.od 19:30  Zmizelá
so1.11.od 22:00  Mapy ke hvězdám
ne2.11.od 14:00  Winx Club: V tajemných hlubinách
ne2.11.od 19:30  Intimity

31.10.od 17:00  Winx Club: V tajemných hlubinách
31.10.od 20:00  Soudce
so1.11.od 17:00  Škatuláci
so1.11.od 20:00  Soudce
ne2.11.od 15:00  Winx Club: V tajemných hlubinách
ne2.11.od 18:00  Andělé všedního dne
čt13.11.od 20:00  Zimní spánek
14.11.od 20:00  Interstellar
so15.11.od 20:00  Co s láskou
ne16.11.od 18:00  Interstellar
čt20.11.od 20:00  Frank
21.11. - 22.11.od 20:00  Pohádkář
ne23.11.od 18:00  Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část

so1.11.od 20:00  Dědictví aneb Kurva se neříká
ne2.11.od 15:00  Ledové království
so22.11.od 20:00  Intimity

st5.11.od 17:30  Zvonilka a piráti
7.11.od 18:00  Arslanbob - příběh Kyrgyzské zimy
st12.11.od 19:00  Dědictví aneb Kurva se neříká
st19.11.od 19:00  Intimity

31.10. - 1.11.od 20:00  Radio alice
7.11. - 8.11.od 20:00  Pohled na lásku
14.11. - 15.11.od 20:00  Dědictví aneb Kurva se neříká
21.11. - 22.11.od 20:00  Česká pivní válka

út4.11.od 20:00  Čtyřikrát
po10.11.od 19:00  Manželka za padesát ovcí
po10.11.od 20:00  Já, moje romská rodina a Woody Allen
út11.11.od 20:00  Jako nikdy
út18.11.od 20:00  Yves Saint Laurent
st19.11.od 17:00  Ledové království
út25.11.od 16:30  Pásmo pohádek

čt30.10. - 5.11.od 14:00  Pošťák Pat
čt30.10. - 31.10.od 14:10
od 16:10 
 Škatuláci
čt30.10. - 5.11.od 14:20  Andělé všedního dne
čt30.10. - 31.10.od 14:50  Dům kouzel
čt30.10. - 31.10.od 14:50
od 17:20
od 19:30
od 21:40 
 Falešní poldové
čt30.10. - 31.10.od 15:10  7 trpaslíků
čt30.10. - 31.10.od 15:20
od 17:00 
 Škatuláci
čt30.10. - 31.10.od 15:20
od 17:40
od 19:40 
 Co jsme komu udělali
čt30.10. - 31.10.od 15:30  Winx Club: V tajemných hlubinách
čt30.10. - 5.11.od 15:40
od 18:10
od 20:40 
 Mapy ke hvězdám
čt30.10. - 5.11.od 16:00  Fakjů pane učiteli
čt30.10. - 5.11.od 16:30
od 19:00
od 21:20 
 Mezi náhrobními kameny
čt30.10. - 5.11.od 16:50
od 18:50
od 21:40 
 Drákula: Neznámá legenda
čt30.10. - 31.10.od 17:10  Tři bratři
čt30.10. - 4.11.od 17:30
od 20:30 
 Zmizelá
čt30.10. - 5.11.od 18:20
od 21:10 
 Soudce
čt30.10. - 31.10.od 19:10  Divoké historky
čt30.10. - 31.10.od 19:20
od 21:30 
 John Wick
čt30.10. - 4.11.od 20:50  Co s láskou
čt30.10. - 5.11.od 21:50  Labyrint: Útěk
31.10.od 18:00
od 20:10
od 22:20 
 Annabelle
so1.11. - 2.11.od 11:00
od 13:10
od 15:20
od 17:00 
 Škatuláci
so1.11. - 2.11.od 11:00
od 14:50 
 Dům kouzel
so1.11. - 2.11.od 11:10  7 trpaslíků
so1.11. - 2.11.od 11:20
od 15:10 
 7 trpaslíků
so1.11. - 2.11.od 11:20
od 13:20
od 15:30 
 Winx Club: V tajemných hlubinách
so1.11. - 2.11.od 11:30
od 17:10 
 Tři bratři
so1.11. - 2.11.od 11:30
od 17:10 
 Tři bratři
so1.11. - 2.11.od 11:40
od 19:20
od 21:30 
 John Wick
so1.11. - 2.11.od 11:50  Strážci Galaxie
so1.11. - 2.11.od 12:00
od 14:10
od 16:10 
 Škatuláci
so1.11. - 2.11.od 12:40
od 14:50
od 17:20
od 19:30
od 21:40 
 Falešní poldové
so1.11. - 2.11.od 12:50  Dům kouzel
so1.11.od 13:10
od 17:40
od 20:10 
 Co jsme komu udělali
so1.11. - 2.11.od 13:20  Letadla 2: Hasiči a záchranáři
so1.11. - 2.11.od 13:40  Včelka Mája
so1.11. - 2.11.od 15:30  Včelka Mája
so1.11.od 18:00
od 22:20 
 Annabelle
so1.11.od 19:00
od 20:00 
 Svatý Mikuláš
ne2.11.od 13:10
od 17:40
od 19:40 
 Co jsme komu udělali
ne2.11.od 18:00
od 20:10
od 22:20 
 Annabelle
ne2.11. - 5.11.od 19:10  Divoké historky
po3.11. - 5.11.od 14:10
od 16:10 
 Škatuláci
po3.11. - 5.11.od 14:50  Dům kouzel
po3.11. - 5.11.od 14:50
od 17:20
od 19:30
od 21:40 
 Falešní poldové
po3.11. - 5.11.od 15:10  7 trpaslíků
po3.11. - 5.11.od 15:20
od 17:40
od 19:40 
 Co jsme komu udělali
po3.11. - 5.11.od 15:20
od 17:00 
 Škatuláci
po3.11. - 5.11.od 15:30  Winx Club: V tajemných hlubinách
po3.11. - 5.11.od 17:10  Tři bratři
po3.11. - 5.11.od 18:00
od 20:10 
 Annabelle
po3.11. - 5.11.od 19:20
od 21:30 
 John Wick
st5.11.od 19:00  Pohádkář
st5.11.od 20:50  Železná srdce
st5.11.od 21:20  Zmizelá
čt6.11.od 00:01  Interstellar

po3.11.od 19:30  Osvícení
7.11.od 19:30  30 minut po půlnoci
po17.11.od 19:30  Magický hlas rebelky

čt30.10. - 31.10.od 20:00  Mapy ke hvězdám
so1.11.od 15:00  Winx Club: V tajemných hlubinách
ne2.11.od 17:00  Winx Club: V tajemných hlubinách
ne2.11. - 4.11.od 20:00  Intimity
st5.11.od 19:00  Cestovatelské promítání
čt6.11. - 7.11.od 20:00  Mezi náhrobními kameny
7.11.od 17:00  Falešní poldové
so8.11.od 17:00  Tři bratři
so8.11.od 20:00  Zmizelá
ne9.11.od 17:00  Drákula: Neznámá legenda
ne9.11.od 20:00  Falešní poldové
út11.11.od 20:00  Zmizení Eleonor Rigbyové: Ona
st12.11.od 20:00  Česká pivní válka
čt13.11.od 20:00  Zmizelá
14.11.od 17:00  Dead Snow: Rudý vs. mrtvý
14.11.od 20:00  Interstellar
so15.11.od 17:00  Včelka Mája
so15.11. - 18.11.od 20:00  Pohádkář
ne16.11.od 17:00  Včelka Mája
st19.11.od 20:00  Intimity
čt20.11.od 20:00  Hunger Games: Síla Vzdoru
21.11.od 17:00
od 20:00 
 Hunger Games: Síla Vzdoru 1.část
so22.11.od 15:00  Pásmo pohádek
ne23.11.od 17:00  Magické stříbro - hledání kouzelného rohu
ne23.11. - 24.11.od 20:00  Železná srdce
út25.11.od 20:00  Get On Up - Příběh Jamese Browna

31.10.od 18:30  Saw: Hra o přežití
po3.11.od 18:30  Století Miroslava Zikmunda
čt6.11.od 16:00  Tři bratři
čt6.11.od 18:30  Nejhledanější muž
7.11.od 18:30  Ať vejde ten pravý
so8.11.od 14:30  Jak vycvičit draka 2
po10.11.od 18:30  Největší přání
st12.11.od 18:30  Valčík pro Monicu
čt13.11.od 16:00  Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
čt13.11.od 18:30  Různé přehlídky a jednorázové projekce
14.11.od 18:30  Čekej do tmy
so22.11.od 14:30  Ptačí úlet
ne23.11.od 15:45  Různé přehlídky a jednorázové projekce
po24.11.od 18:30  Get On Up - Příběh Jamese Browna

31.10.od 20:00  Co jsme komu udělali
 

Divadla

31.10.od 19:00  Zlo v domě
po3.11.od 19:00  Hodina historie
7.11.od 20:00  Píseček
so8.11.od 19:00  Babička už nikdy nepůjde spát... nebo nebudu hrad
ne9.11.od 19:00  Dá si někdo černou kávu?
út11.11.od 19:00  Oáza smyslů
st12.11.od 19:30  Molotovův koktejl
čt13.11.od 19:00  Elles
14.11.od 20:00  Past na osamělého muže
ne16.11.od 19:00  Čára
út18.11.od 19:00  Hodina historie
st19.11.od 19:00  Věc Makropulos
so22.11.od 19:00  Věc Makropulos
út25.11.od 19:00  Zlo v domě

čt30.10. - 31.10.od 19:00  Unaveni sluncem
út4.11.od 19:00  Monty Python’s SPAMALOT
7.11.od 19:00  Prodaná nevěsta
ne9.11.od 10:30  Koncertní matiné
ne9.11.od 19:00  Voják a tanečnice
út11.11.od 19:00  Unaveni sluncem
st12.11.od 19:00  Polská krev
čt13.11.od 19:00  Jak se vám líbí
14.11.od 19:00  Producenti
so15.11.od 19:00  Spartakus
ne16.11.od 10:30  Koncertní matiné
ne16.11.od 19:00  Unaveni sluncem
út18.11.od 19:00  Polská krev
st19.11.od 10:30  Unaveni sluncem
čt20.11.od 19:00  Producenti
so22.11.od 16:00
od 18:00 
 Baletní gala

po3.11.od 19:30  Moje maminka
ne9.11.od 15:00  TŘI ZLATÉ VLASY DĚDA VŠEVĚDA
st12.11.od 19:30  Tři v háji

31.10.od 19:00  Svět kabaret - kabaret svět
so1.11.od 19:00  Přátelé generace X
ne2.11.od 19:00  Svět kabaret - kabaret svět
čt6.11.od 19:00  Obraz Doriana Graye
7.11.od 19:00  Přátelé generace X
so8.11.od 19:00  Enigmatické variace
ne9.11.od 10:30  Žvanivý slimejš
st12.11.od 19:00  Kráska z Leenane
so15.11.od 19:30  Paměti vrby
st19.11.od 19:00  Obraz Doriana Graye
so22.11.od 19:00  Šaty, jaké svět neviděl; Parodie
ne23.11.od 19:00  Push Up

so1.11.od 17:45  Carmen

so1.11.od 18:00  Carmen
so22.11.od 19:00  Lazebník Sevillský

ne2.11.od 14:00  Taková ženská na krku
út4.11. - 6.11.od 19:00  Flamendr
7.11.od 19:00  Polibek pavoučí ženy
so8.11.od 19:00  Divá Bára
ne9.11.od 16:00  Lháři
út11.11.od 19:00  Footloose aneb Tanec není zločin
st12.11. - 13.11.od 19:00  Divá Bára
14.11.od 19:00  Amerika
út18.11.od 19:00  Divá Bára
st19.11.od 19:00  Polibek pavoučí ženy
čt20.11.od 19:00  Hráč
21.11.od 19:00  Flamendr
ne23.11.od 19:00  Divotvorný hrnec
út25.11.od 19:00  Flamendr

so1.11.od 16:00  O krásné Magdalence
so8.11.od 16:00  O krásné Magdalence
so15.11.od 16:00  O krásné Magdalence

po17.11.od 19:30  LUCERNA aneb BOJ O LÍPU

31.10.od 19:00  CAVEMAN
ne2.11.od 14:30
od 16:00 
 O pejskovi a kočičce
7.11.od 19:00  Povídky o lovcích a venuších
st12.11.od 20:00  Jak důležité míti Filipa
so15.11.od 17:00  Komisař Vrťapka
ne23.11.od 19:00  Jistě, pane premiére!
út25.11.od 19:00  Caveman aneb Obhajoba jeskynního muže

po3.11.od 19:00  Byt na inzerát
po10.11.od 19:00  Biostory
út11.11.od 09:00  Leontýnka a drak
 

Kluby

so1.11.od 22:00  Bounce Bounce
čt6.11.od 21:00  HIBAJ
út11.11.od 21:00  Calm Season
st12.11.od 21:00  Bros´n´Beats + Holden Caufield
čt13.11.od 21:00  PIO SQUAD
ne16.11.od 19:00  Festival Podzimní sklizeň
po17.11.od 21:00  Ramzailech + support
út18.11.od 19:00  Festival Podzimní sklizeň
čt20.11.od 19:00  Festival Podzimní sklizeň
ne23.11.od 19:00  Festival Podzimní sklizeň
út25.11.od 21:00  Sunflower Caravan + The fellas

st19.11.od 19:00  Karel Gott

út4.11.od 19:00  Kus Edith Piaf
čt6.11.od 19:00  Galavečer

st5.11.od 19:00  Popelka
so8.11.od 19:00  Jazz bez hranic
po17.11.od 19:00  Jazz bez hranic
ne23.11.od 14:00  Popelka

út4.11.od 19:30  Vzpomínka na Jiřího Hostýnka
út18.11.od 19:30  Koncert tónů a barev
po24.11.od 19:30  Inflagranti & Pepa Vojtek

31.10.od 20:00  Irish halloween party vol.3
so1.11.od 20:00  Houba + NVÚ + StarsAreSoFar
7.11.od 20:00  Fast Food Orchestra, Smola a Hrušky
so8.11.od 20:00  Interitus
14.11.od 20:00  One foot in the grave!
so15.11.od 19:00  Protest The Hero + The Faceless + The Confrontist + Destrage
ne16.11.od 20:00  Ophis, Et Moriemur, Marche Funébre
st19.11.od 20:00  From Our Hands + Donnie Darko
čt20.11.od 20:00  Ille
21.11.od 21:00  Made By the Fire
so22.11.od 20:00  Totální Nasazení a Covers For Lovers - Bandzone.cz Turné 2014

7.11.od 19:00  Jazz bez hranic

po3.11.od 19:00  Věra Špinarová & Adam Pavlík Band

31.10.od 21:00  O100sedm + Echo7
so1.11.od 21:00  Karaoke jam star
7.11.od 21:00  Koncert + host
so8.11.od 21:00  Indiánská Rezervace + Presumpce Neviny
so15.11.od 21:00  Heart Attack + Libido Challenge + Pawnshop
21.11.od 21:00  Maxipes Fík + Paheyl
so22.11.od 20:00  Ad Gladium + Rise Of The F

st5.11.od 21:00  Robert Rovina Band
st19.11.od 21:00  Lady Sting & The Police Tribute Band

so15.11.od 14:00
od 19:00 
 Mladina

31.10.od 20:00  Traktor Defenestrace Tour 2014
31.10.od 21:00  CODA
so1.11.od 20:00  Odyssea
7.11.od 21:00  Distant Bells - Pink Floyd Revival
so8.11.od 20:00  Crossroads of music vol. 13
14.11.od 20:00  Krucipüsk, The Sleepwalkers, Trautenberk
st19.11.od 20:00  Dark Tranquillity + Amoral + Acyl + The Lehman Project
21.11.od 18:00  Kapely sobě
so22.11.od 20:00  Konflikt, Rybičky 48, Bára Zemanová & Band
so22.11.od 20:00  Slepá kolej, Fregata
ne23.11.od 19:00  Waltari & Support Lesbiens Tour 2014

so15.11.od 21:00  Odyssea classic

út11.11.od 18:00  Petr Linhart

7.11.od 20:00  Mike Parket Trio
čt13.11.od 20:00  Five Rivers Blues Band
út18.11.od 19:30  JOSEF SUK ENSEMBLE

so1.11.od 21:00  Kečup 2014

21.11.od 19:30  Michal Horáček - Mezi námi

ne2.11.od 19:00  Richard Müller a Fragile - Hlasy 2
út4.11.od 19:00  Bára Hrzánová Condurango
čt6.11.od 19:00  Věra Martinová
ne9.11.od 14:00  Eva a Vašek
ne9.11.od 19:00  Maceo Parker
st12.11.od 19:00  Miro Žbirka - Vánoční Best Of Video Tour 2014
čt13.11.od 19:00  A2 / Gala Schumann a Anne Queffélec
čt20.11.od 19:00  Devítka
čt20.11.od 19:00  B2 / Dvořákova „Novosvětská“
po24.11.od 19:30  Ondřej Brzobohatý - Identity Tour 2014

so15.11.od 21:00   Coda

so1.11.od 21:00  Odyssea classic
ne16.11.od 21:00  Odyssea classic

so29.11.od 21:00  Odyssea classic

ne9.11.od 15:00  Horalka
st12.11.od 19:00  4TET

31.10.od 20:00  Bushmills Irish Whiskey
čt6.11.od 20:00  Voila
st12.11.od 20:30  Jaroslav Svoboda
čt20.11.od 20:30  Lucie Redlová & Beata Bocek
 

Koncerty

út4.11.od 21:00  POPs
st5.11.od 21:00  Vees

31.10.od 20:00  Replay & Sarin

31.10.od 21:00  Parade Marche

st12.11.od 21:00  Hruškowicz blues band

28.11.  Klubový večer

út11.11.od 19:00  Milostný trojúhelník
 

Výstavy

3.10. - 31.10.od 18:00  Portréty skladatelů…… a jiné obrazy

po6.10. - 8.11.od 18:00   Ing.Arch.Miloslav Hrubec OBRAZY
po10.11. - 6.12.  Petr Palma - výstava obrazů

ne24.8. - 31.10.od 10:00
do 17:00 
 Frank Domin a Dominik Domin / Fotografie
ne5.10. - 31.10.od 10:00
do 16:00 
 ART DIALOG - MEZIPROSTORY

so4.10. - 22.11.od 18:00  Martin Froulík Výlet do hor

ne27.7. - 31.10.od 10:00
do 17:00 
 Zuzana Čížková / C’EST MOI - MOJE CESTY
ne7.9. - 2.11.  Milan Perič / Luther’s Army
ne9.11. - 18.1.  Richard Konvička / Amsterdam Blues

út1.7. - 31.10.  Po stopách pověstí na Zbirožsku

23.5. - 23.2.  ŠANGRI-LA
 

Ostatní

st19.11.od 20:00  Slam poetry exhibice

čt20.11.od 18:30  Společná věc

čt7.8. - 31.10.  Roman Franta / Jenom láska

celý rokod 17:00
do 18:00 
 Přednáška Andrey Kaucké a René Bauera: Súdán - země černých faraónů
14.11.od 17:00
do 18:30 
 Přednáška Josefa Vomáčky: Současná švýcarská architektura

31.10.od 19:00  Veřejné pozorování: Sylván

31.10.od 19:00  Základní kurz tance a společenské výchovy

so8.11.  Martinská slavnost

so8.11.od 20:00  Divadelní bál

st5.11.od 18:30  Železná lady
so15.11.od 19:00  Vzpomínky na věčné časy aneb Mé dětství v socialismu

st5.11.od 19:00
do 21:00 
 MATRIX - PLATONOVA JESKYNĚ
so15.11.od 14:00
do 22:00 
 Divadlo u příležitosti Evropské noci divadel
po17.11.od 18:00  Filozofie vždy živá: Filozofie, kultura a dobrovolnictví
st19.11.od 18:00  Kurz filozofie a psychologie východu a západu
so29.11. - 30.11.od 10:00
do 17:30 
 Bachovy květové esence pro život jaký je
po1.12.od 18:00
do 21:00 
 Den dobrovolnictví

so29.11.od 19:00  Holýšov - Taneční večer pro senióry

so8.11.od 17:00  KD Nýřany - VYSOČINKA
ne23.11.od 16:00  KD Nýřany - Malý orchestr Járy Brabence

ne30.11.  Rozsvícení vánočního stromu a adventní trh

út18.11.od 20:30  Gottland
remenda2014

Kulturní zpravodaj

Techmania Science Center Plzeň zaznamenala 28. října rekordní návštěvnost
Techmania Science Center Plzeň zaznamenala 28. října rekordní návštěvnost

Historicky nejvyšší návštěvnost zaznamenala během státního svátku 28. října plzeňská Techmania Science Center. Za zvýhodněné vstupné ve výši symbolických 28 Kč ji přišlo navštívit 6 117 lidí.

Návštěvníci si mohli prohlédnout všechny expozice...

ÚSPĚŠNÁ INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA S IGRÁČKEM JE CELÝ MĚSÍC V OC PLZEŇ
ÚSPĚŠNÁ INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA S IGRÁČKEM JE CELÝ MĚSÍC V OC PLZEŇ

Do OC Plzeň se nyní mohou rodiče s dětmi vydat nejen za předvánočními nákupy, ale i za zábavou a nabytím nových vědomostí. Od čtvrtka 23. října se tu usídlí interaktivní výstava s názvem Poznávej s IGRÁČKEM, která cestuje po českých městech a setkává...

Parkoviště u centra Area Bory bude patřit zombíkům, zařádí si na Halloweenské Párty
Parkoviště u centra Area Bory bude patřit zombíkům, zařádí si na Halloweenské Párty

Velká Halloweenská Zombie Párty vypukne ve čtvrtek 30. října na parkovišti u nákupního centra Area Bory. Pro děti i dospělé je připraveno odpoledne plné zábavy. Budou si moci vydlabat dýni, vyfotit se se zombíkem, zúčastnit se netradičních sou...

Knihománie od 26.10. do 30.11.2014!
Knihománie od 26.10. do 30.11.2014!

Máte rádi knihy? Právě probíhá Knihománie! Konec je 30.11.2014!

Vrcholem knižní sezony je každoročně Knihománie. Nakladatelé si podají ruce, do nich vezmou to nejlepší, co si připravili na letošní podzim a společně to odnesou knihkupcům. Kni...

Představujeme porotu a filmy pro VII. ročník MFF JUNIORFEST 2014
Představujeme porotu a filmy pro VII. ročník MFF JUNIORFEST 2014

Představujeme členy mezinárodní odborné poroty pro VII. ročník MFF JUNIORFEST 2014, kteří budou rozhodovat o udělení hlavních cen ve dvou soutěžních sekcích.

Stina Mikkelsen – pracovnice norského mezinárodního filmového festivalu pro děti a...

Na Juniorfest přijede Sandokan
Na Juniorfest přijede Sandokan

Hlavním zahraničním hostem letošního VII. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Juniorfest bude herec Kabir Bedi, který se u nás proslavil především jako Sandokan či Černý korzár.

Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež JUNIORFEST...

Podpořte nový film plzeňského režiséra Petra Smazala
Podpořte nový film plzeňského režiséra Petra Smazala

Petr Smazal natočil první celovečerní found footage horor Svatý Mikuláš, který se bude exkluzivně promítat v kinech CINEMA CITY.

Natočili jsme film o ústavu, do kterého je snadné se dostat, ale zcela nemožné dostat se z něj ven. Využili jsme...

Café Provence vás zve na Halloweenský večer
Café Provence vás zve na Halloweenský večer

Café Provence (Vltavínová 2, Plzeň – Černice) Vás zve na Halloweenský večer v pátek 31.10.2014 od 17:00h.

Zajděte na strašidelné pochoutky, dýňovou polévku, grilované klobásy, halloweenský alko i nealko punč!

Za příznivého počasí s...

Do ráje nebes aneb Dušičkové rozjímání
Do ráje nebes aneb Dušičkové rozjímání

se souborem Cappella Mariana: Vojtěch Semerád – tenor, um. vedoucí, Tomáš Lajtkep – tenor, Tomáš Král – baryton, Jaromír Nosek – bas
program:
Thomas Tallis, Orlando di Lasso, John Sheppard, Cristóbal de Morales, Costanzo Porta

REGIONPLZEN.CZ

je podle nezávislého průzkumu Krajského úřadu Plzeňského kraje nejnavštěvovanější regionální informační server, který nabízí komerční inzerci pro podnikatelské subjekty v plzeňském kraji... čtěte více
REGIONPLZEN.CZ 2000-2014 © | info@regionplzen.cz | redakce@regionplzen.cz | reklama@regionplzen.cz | WEBDESIGN PLZEŇ REKLAMA