Užijte si představení Kdo se bojí postele?

Navštivte Sportpenzion Pohoda v Letkově u Plzně a užijte si herecký koncert v podání Braňa Poláka a Kristýny Podzimkové. Každý ve 4 rolích a oba v 1 posteli. V pátek 19.2.2016 od 20 hodin buďte v Letkově a budete v POHODĚ!

8

Dnes

Zabijačka na Plovárně v Hradišti

Sobota a neděle 13. - 14.2. 2016 Plovárna Hradiště

4

Dnes

Zkamenělý svět u Nýřan

Zkamenělý svět u Nýřan. Doprovodný program k výstavě - přednáška

5

Včera

Pravěk a raný středověk jihozápadních Čech

Katalog ke stálé expozici „Pohledy do minulosti Plzeňského kraje“ veřejné představení katalogu Vydavatel: Západočeské muzeum v Plzni, p. o. 2015. Autor textů: Milan Metlička a kol. Fotografie: Ivana Michnerová, Milan Metlička a další (viz tiráž)

0

Před 2 dny

Knižní tip: Jan Drnek, Oto Brachtel: U císařské cesty aneb Historie městského obvodu Plzeň 2 Slovany

Kniha autorů Jana Drnka a Oty Brachtela „U císařské cesty“, která popisuje příběh druhého plzeňského obvodu od období starověku až do současnosti. Publikace zachycuje všechny důležité události, které se během historie Slovan staly.

5

Před 3 dny

Výstava „Hospodské obrazy“ Doris Windlin

Pivovarské muzeum v Plzni vás zve na výstavu „Hospodské obrazy“ švýcarské malířky Doris Windlin ve dnech 11.2 - 29.5.2016.

0

Před 3 dny

Město s dobrou adresou

Od 8. do 19. února bude v prostorách Moving Station k vidění dánská výstava Město s dobrou adresou, která přibližuje, jak neodmyslitelné je jízdní kolo jako prvek životního stylu, kultury a společenského života každého Dána.

4

Před 4 dny

„KAŠPAR M. STERNBERG A BŘEZINA“ STRÁNKY ZÁPADOČESKÉHO MUZEA V PLZNI (ZČM)

Stránky připravila Západočeská pobočka České botanické společnosti a Západočeské muzeum v Plzni; obě instituce také budou pečovat o jejich aktualizaci.

3

Před 5 dny

Šindelář s Kořínkem si zahrají s Fleretem v Kalikováku

Michal Šindelář s Jakubem Kořínkem pozvali do Plzně legendární valašskou kapelu Fleret. Společný koncert se odehraje v pátek 12. února 2016 v klubu Kalikovák od 20 hodin.

3

Před 6 dny

Zkamenělý svět u Nýřan

Komentovaná prohlídka výstavy

5

Před 6 dny

I SET MY FRIENDS ON FIRE poprvé v ČR na jediném koncertu v Plzni!

Ježíšek už se sice vydal relaxovat kamsi do teplých krajin, čehož využil neúnavný konkurent od temné strany síly Satan Klaus a má tu pro vás jeden z jeho nejtřaskavějších dárečků! Poprvé do Čech dorazí legendární party kapela ze států I Set My Friends On Fire! Je to jejich první a zároveň jedinej koncert v ČR v rámci evropského turné, což je privilegium za který sme samozřejmě rádi :-)

1

Před týdnem

Městský obvod Plzeň 3 opět chystá maškarní bál v Alfě

Už pátým rokem chystá centrální obvod pro své dětské obyvatele maškarní bál. Svou zábavnou show přiveze Fešák Píno a Bóňa BON Bóňa.

4

Před týdnem

Cestovatelský festival Letem světem: dobrodružství a exotika v Plzni

Tradiční cestovatelský festival Letem světem se letos již po páté uskuteční v Plzni. Tentokrát v sobotu 13. února od 11 hod. v areálu SOU elektrotechnického ve Vejprnické ul. na Skvrňanech. Návštěvníci se mohou těšit na cestopisné fotoprojekce, hudební i taneční vystoupení, výstavy, exotické pokrmy, artefakty z cest, prodejní stánky a samozřejmě také setkání s přáteli a osobnostmi z řad cestovatelů.

4

Před týdnem

Právě teď