Během prosince se můžete v Besedě vydat na daleké cesty

V prosinci budeme v Kině Beseda servírovat jeden napínavější snímek za druhým. Everest (3. 12.) rekapituluje jednu z nejtragičtějších expedic, která se kdy na svazích nejvyšší hory světa odehrála.

7

Včera

Prodejní výstava grafik Jiřího Suchého

Galerie Azyl, Veleslavínova 17, Plzeň vás zve na prodejní výstavu grafik Jiřího Suchého.Výstavu zahájí osobně se svojí divadelní partnerkou Jitkou Molavcovou. Vernisáž je pouze na pozvánky.Výstava potrvá od 1.12.2015 do 2.1. 2016.

2

Před 2 dny

V ČERNOŠÍNĚ BUDOU CHODIT ANDĚLÉ

Město Černošín připravilo na neděli 29. listopadu adventní trhy. Ty začínají ve 14 hodin a končí v 17 hodin rozsvícením vánočního stromu na náměstí. K trhu patří i zajímavý program.

6

Před 4 dny

Prosincové koncerty v Západočeském muzeu v Plzni

PŘEHLED KULTURNÍCH A DOPROVODNÝCH AKCÍ PROSINEC 2015

3

Před 5 dny

ELEKTRÁRNA PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE OŽIJE

BÝVALÁ PIVOVARSKÁ ELEKTRÁRNA PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE OŽIJE INSPIRATIVNÍMI PŘEDNÁŠKAMI. 27. LISTOPADU BUDE HOSTIT PATNÁCTOU PECHAKUCHA NIGHT PLZEŇ

0

Před 5 dny

Knížní tip: Kafe a cigárko aneb Historky z hereckého podsvětí

Marie Doležalová - autorka knižní podoby blogu Kafe a cigárko (proklik na blog) získala cenu Magnesia Litera blog roku 2015. Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Zkrátka a dobře: musíte psát jako Marie Doležalová.

4

Před 6 dny

Klatovské katakomby oslaví čtvrté výročí svého znovuotevření

Klatovské katakomby si ve čtvrtek 26. listopadu připomenou čtvrté výročí svého znovu-otevření. U této příležitosti bude v tento den představen a zástupcem jezuitského řádu požehnán nový sborník historických prací s názvem Víra, věda a literatura v 17. a 18. století vydaný v rámci edice „Klatovy v prostoru a čase“ podporované městem Klatovy.

0

Před 6 dny

Bláznivá noc Michala Davida v Plzni

Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, skladatel a hudebník Michal David se po více jak třech letech opět vrací do Plzně. V rámci turné Britterm Tour 2015 navíc oslaví své 55. narozeniny. Neváhejte a užijte si jeho největší hity na tomto speciálním koncertě s názvem Bláznivá noc dne 02.12.2015 ve Sportovní hale TJ Lokomotiva Plzeň!

3

Před týdnem

František Nedvěd a Tie Break

František Nedvěd se skupinou Tie Break a jeho Zlatými hity.

3

Před týdnem

Divadlo VOSTO5 přiveze do Plzně příběh Hanče a Vrbaty

Osudový příběh nejúspěšnějšího českého lyžaře Bohumila Hanče a jeho přítele Václava Vrbaty v loutkohereckém pozdravu Divadla Vosto5 podkrkonošským ochotníkům.

5

Před týdnem

Nechte se pozvat na Šumavu a poznejte TAJEMSTVÍ ŠUMAVSKÝCH VOD

Nakladatelství Starý most vydalo právě knihu Tajemství šumavských vod I., která volně navazuje na úspěšnou řadu knih Tajemství šumavských vrcholů I. a II., které zvaly návštěvníky Šumavy na padesát nejkrásnějších šumavských vrcholů.

5

Před týdnem

Vydejte se z Plzně přímo do Kyrgyzstánu během cestopisné přednášky o zemi nomádů, jezer a hor

Cestovatelé z Plzně – Antonín Kolář a Eva Haunerová, kteří v létě podnikli téměř měsíční cestu po Kyrgyzstánu, se v úterý 24. listopadu 2015 podělí o své zážitky a fotografie na své přednášce. Ta se uskuteční v plzeňském Divadle Pod lampou (Havířská 11) od 19 hodin a vítáni jsou všichni, které zajímá tato středoasijská země s krásnou přírodou, horami, jezery a kulturou nomádů žijících v jurtách.

0

Před týdnem

Výstava Porcelán z Limoges

Porcelán z Limoges – historická produkce a současný design. Francouzské Limoges je od roku 1987 partnerským městem Plzně.

3

Před týdnem

Právě teď