Divadelní spolek Kašpar zamíří již popatnácté na Kašperk (2. -9. srpna)

Na hrad Kašperk u Kašperských hor v srpnu již popatnácté vyrazí spolek Kašpar, aby nabídl divákům nevšední zážitek – legendární příběhy OTHELLO a ROMEO A JULIE ve skvělém nastudování v jedinečném prostranství hradního paláce.

5

Dnes

Blíží se zábavný scifi večer ve sportpenzionu Pohoda

V pátek 14.8.2015 od 18hodin bude v moderním Sportpenzionu Pohoda v Letkově u Plzně číst scifista Jan Vavřička fantastické povídky okořeněné erotikou a humorem. Jde o autorské čtení na podporu charitativního projektu Vostrá krása.

11

Dnes

Rozhovor s Radkou Skácelovou - finalistkou Česko-Slovenské MISS 2015

Finalistka soutěže Česko-Slovenská MISS 2015 Radka Skácelová považuje Plzeň za takovou naši Českou perlu a také podporuje charitativní projekt Vostrá krása. Přečtěte si rozhovor!

3

Před 2 dny

Divadelní léto pod plzeňským nebem si letos užívalo více než 6 500 diváků

Premiérová inscenace „Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor, zlý pes!“ s Pavlem Baťkem v roli Sherlocka Holmese, reprízy loňské komedie „Lhář“ s Romanem Zachem i letošní novinka Taneční léto, které zahrnovalo inscenaci Malá smrt“ a původní autorskou komedii „NOs“. To vše přinesl 8. ročník festivalu Divadelní éto pod plzeňským nebem, který od 17. června do 25. července bavil diváky na jevišti v Proluce.

0

Před 3 dny

Tip na romantické čtení na dovolenou: Kathleen E. Woodiwiss Květy na vodě

Shemaine O'Hearnová je zasnoubená s markýzem a budoucnost jí slibuje samé štěstí. Jako mávnutím kouzelného proutku se ale její život radikálně změní. Je křivě nařčena z krádeže, odsouzena a v poutech odvezena s trestanci do kolonií.

2

Před 3 dny

Hudební festival Hrady CZ se po Kunětické hoře představí na Švihově

Hudební festival Hrady CZ se po Kunětické hoře představí 31. července a 1. srpna na Švihově. Festival letos u příležitosti 11. ročníku svým návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

5

Před 3 dny

PILSEN DANCE MUSIC FESTIVAL with PAUL VAN DYK (DE)

V sobotu 25.7.2015 se multifunkční hala Papírna Plzeň stane dějištěm nového plzeňského tanečního indoor festivalu Pilsen Dance Music Festival, kde vystoupí kromě Tomcrafta, Michaelea Buriana, Michala Poliaka, DJ SANa, Chrise Sadlera a řadu dalších známých DJs také hlavní hvězda celého festivalu PAUL VAN DYK.

7

Před 6 dny

Divadelní léto zve na premiéru autorské poetické komedie NOs

Divadelní léto pod plzeňským nebem ještě nekončí! Festival už divákům nabídl premiérovou inscenaci Prokletí rodu Baskervillů i reprízy loňské komedie Lhář. Oproti minulým ročníkům má ale ten letošní osmý navíc i své Taneční léto. Zahájilo ho 17. 6. uvedení velmi úspěšného představení Malá smrt choreografky a tanečnice Adély Laštovkové Stodolové.

18

Před týdnem

Rozhovor s finalistkou Česko-Slovenské MISS Patrícií Slaninkovou

Finalistka soutěže Česko-Slovenská MISS 2015 Patrícia Slaninková studuje farmacii, okouzlila ji Plzeň a podporuje charitativní projekt Vostrá krása. Přečtěte si rozhovor!

4

Před týdnem

Legendární Nazareth vystoupí v Plzni

Říjen je v hudebním kalendáři projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 nabitý zahraničními hvězdami. Ve čtvrtek 8. října se v KD Peklo odehraje koncert legendární skotské hardrockové čtveřice Nazareth. Do historie světové populární hudby se zapsali především světovými klasickými hity jako Love Hurts, Dream On, Bad Bad Boy či Holliday. Plzeňský koncert bude jediný v ČR v rámci jejich podzimního evropského turné!

16

Před týdnem

Jana Školaudyová vystavuje v plzeňské Antice

Průkopnice encaustiky Jana Školaudyová vystavuje svá díla v plzeňském pensionu a pizzerii Antica nedaleko centra města. Přijďte se podívat!

4

Před týdnem

Knižní tip:Kriminální příběhy ze Šumavy

Šumava – průzračný, voňavý horský vzduch. Nádherná příroda, úchvatná jezera, slatě, prameny řek, dokonce prales. A také místa bývalých vojenských cvičišť, kam po desetiletí nevstoupila lidská noha.

5

Před týdnem

Rozhovor s Veronikou Robotkovou - finalistkou Česko-Slovenské MISS 2015

Finalistka soutěže Česko-Slovenská MISS 2015 Veronika Robotková podporuje charitativní projekt Vostrá krása. Přečtěte si rozhovor!

7

Před týdnem

Právě teď