Online Před 2 dny

ZKUSTE ŽÍT JAKO KOČOVNÍCI!

Plzeň - Plzeňské DEPO 2015 hostí zajímavou výstavu, která zároveň slouží i jako noční azyl pro různé zájemce. V prostoru najdete sedm nomádských příbytků, jsou zajímavě řešeny například na střechách automobilů, nebo jako přívěs za kolo, stan ve vzduchu, nebo malé mobilní přebývání ve velké stanu zařízeném jako byt či malé domku sestaveném s dvaadvaceti desek.

Blog
Před 2 dny
REGIONPLZEN.CZ

SULISLAVSKÁ HOSPODA BUDE PLNÁ OVOCE A ZELENINY!

Sulislav – Malý sálek sulislavského pohostinství bude hostit nevšední výstavu. Jde o výstavu ovoce a zeleniny a k vidění bude 26. a 27. srpna.

Blog
Před 3 dny
REGIONPLZEN.CZ

ŘEMESLNÍCI SE VYDALI DO OVESNÝCH KLADRUB

Ovesné Kladruby - Malá obec u Mariánských Lázní opět slavila pouťové veselí. A to ve velkém stylu, kromě bohatého programu čekal na návštěvníky také velký řemeslný jarmark, kde se daly zakoupit samé ručně vyráběné produkty, navíc si zájemci mohli některé řemeslo i vyzkoušet.

Blog
Před 3 dny
REGIONPLZEN.CZ

COUNTRY STODOLA SE VYDAŘILA, BYL BÝK I OHŇOSTROJ!

Černošín - V Černošíně v areálu bývalé pily se v sobotu konal nultý ročník Country stodoly. Pod krytým zázemím zahrály kapely Piková dáma, Profýci a Starší páni.

Blog
Před 6 dny
REGIONPLZEN.CZ

ZA ROMANTIKOU A HISTORIÍ DO LESNÉ V HORÁCH

Lesná - Když se podíváte do mapy, zjistíte, že Lesných máme v naší krásné republice více. My se dnes ale podíváme do té v Krušných Horách, která leží v severní části na hřebenu stejnojmenného návrší, nedaleko Chomutova a Mostu.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

K MEDVĚDÍMU PRAMENI VEDE ŽLUTÉ ZNAMENÍ!

Mariánské Lázně - Mariánské Lázně jsou známé svými prameny, ale klasický turista míří hlavně k těm co jsou v okolí kolonády. Což je na škodu, protože i v okolí města je spousta krásných míst a pramenů. Jedním z nich je bezesporu Medvědí pramen, ke kterému se dá dojít krásnou lesní cestou.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Z KUCHAŘE ŠEL ROVNOU NA KOČÍHO, KONĚ JSOU JEHO LÁSKOU!

Mariánské Lázně - V centru lázeňského města Mariánských Lázní si můžete dopřát nejenom ochutnávku pramenů, pohled na krásné stavby a fontánu, ale také se můžete rozhodnout pro projížďku v kočáře taženého koňským spřežením. Jde o hezký zážitek, na který budete vzpomínat, můžete si vybrat ze tří tras a kočí vám rád o každém z míst něco řekne.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

SKLÁŘI MĚLI POUŤ A ZKRÁŠLILI SVOU KRÁLOVNU!

Annín - Poslední červencový víkend se v Anníně u Sušice konala Annínská pouť a souběžně i II. sklářská Anenská. Zahájení se konalo v kostele sv. Mořice na Mouřeníně, kde bylo slavnostní požehnání u sochy Mořice, kterou stvořil Bartoloměj Štěrba z Kozojed a následoval koncert Báry Basikové a hostů Silvie Matičkové, Aleše Kohouta a dalších, včetně rokycanského sboru.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

BÁRA BASIKOVÁ: MILUJI SVOU RODINU

Annín/Mouřenec - V románsko - gotickém kostelíku sv. Mořice na Mouřenci u Annína vystoupila koncem července zpěvačka Bára Basiková a odstartovala tak Annínskou pouť 2017.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

JAK SI HRAJÍ OPICE, ANEB ZBAVTE SE STRACHU Z VÝŠEK!

Svatý Linhart - A po dlouhé době jdu s kůží na trh, jak říkají kolegové z redakce. Zkusila jsem si už kde co, archeologa, zmrzlinářku i herce v brnění. Dneska je to trochu z jiného soudku. Říká se tomu - neúměrný strach z výšek a kousnutí se do..(doplňte si kam chcete)

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

SLZA JE HLAVNÍ TAHÁK SOBOTNÍHO BOLEVÁKU!

Od roku 2014 láme hudební rekordy skupina Slza, která se proslavila debutovým singlem Lhůtou záruční.

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

PRÁCE SE DŘEVEM JI ZAČALA BAVIT

Černošín - V Černošíně bydlí třiačtyřicetiletá Jiřina Oberdörferová Honomichlová, která miluje práci s přírodninami. A tak je její dům plný kamenů, dřevěných ozdob, budek a domečků.

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

V PLANÉ BUDE Z KOTELNY LEZECKÁ STĚNA

Planá - Nová horolezecká stěna postupně vyrůstá v Plané na sídlišti, už teď se honosí názvem Stará Kotelna. Stavba totiž vzniká v prostoru bývalé kotelny, která je už nyní několik let odstavená.

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

VYDALI SE ZA BOBRY

Malá víkendová vycházka do Vodního světa vylákala patnáctku milovníků přírody k Lesné. Akce je prezentována jako akce Pojďte s námi do přírody, kterou organizuje CHKO Český les.

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

MALÉ TANEČNICE CHTĚJÍ POMOCI KALENDÁŘEM

Černošín - Taneční skupina 11 Stars z Černošína zareagovala na výzvu, která upozorňuje na situaci rodiny Směšných z Ostrovců u Černošína. Jejich postižený chlapec Filípek potřebuje speciální úpravu vozidla na přemisťování.

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ