Online Před týdnem

Domovinka rozšiřuje služby a hledá další personál!

Nejenom v Plzni, ale také na venkově potřebují senioři služby Domovinky, která jim nyní vychází vstříc a rozšíří svou nabídku služeb až do vzdálenosti 40 km od Plzně. Nejdříve je ale potřeba doplnit personál.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Na Loket běžely stovky účastníků

Běžecký závod v rámci seriálu Běžíme na hrad se konal také v Lokti, kde sena start postavily děti od tří let až do dospělé veterány. Trať vedla půvabným údolím kolem řeky Ohře a cíl byl přímo u hradu Loket.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Už brzy otevřou ve Stříbře novou lávku!

Už jen poslední dva týdny zbývají k tomu, aby byla ve stříbrském parku dokončena lávka, která spojí centrum města s východním předměstím.

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Běžíme na hrad Loket a můžeme i na pohádku a šermíře!

Běh na hrad Loket se koná v sobotu 22. září. Současně s během je připraven zajímavý kulturní program, pro děti je Pohádková cesta, v přestávce vystoupení šermířů a tak dále. Pojďte si užít pěknou sobotu!

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

28.8.2018: CHAT s Honzou Vavřičkou

Martina Sihelská
Je tady možnost, že naše země je opravdu uvnitř dutá a je v ní místo zemského jádra další minizeměkoule a na ní život?Vždyt se prý z hlubin Země stále ozývají nějaké signály?

Komentář
Před měsícem

Nápad, který pomáhá všem!

Kupte si solnou jeskyni, večeři pro dva, ubytování či jakoukoliv jinou službu a můžete večer usínat s pocitem splnění dobrého skutku. Tyto peníze totiž nedostanou firmy, ale všechny poputují na dobrou věc - do Střediska Víteček, které se stará o handicapované děti i dospělé.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Domovinka se pořádně rozsvítí - běžci pomohli k projektu nových světel!

Sobotní běh O pohár Domovinky u centra na Krašovské přinesl plody. Více jak stovka sportovců přijela podpořit projekt Rozsvítíme Domovinku, startovné i výtěžek tomboly přinesl peníze na nová světla, jak uvedla ředitelka Domovinky Bohumila Hajšmanová.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Proběhněte s námi Slavkovským lesem

Pro milovníky panenské přírody a běhu máme zajímavý tip na sobotu 23. června. Na Kladské u Mariánských Lázní se totiž bude konat už čtvrtý závod seriálu Běhej lesy, a tento závod je rozhodně lahůdkou, neboť vás povede dvěma trasami 11 a 23 kilometrů krajinou mezi lázeňskými městy Mariánské a Františkovy lázně a Karlovy Vary.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

POBĚŽÍME PRO VERČU U ŠÍDLOVÁKU!

Pro nemocnou Veroniku je přichystán charitativní běh na neděli 27.5. od 19 hodin u Šídlováku.

Blog
Před 5 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

SKLÁŘI Z ANNÍNSKA BYLI TAHÁKEM V ČERNOŠÍNSKÉM MUZEU!

V neděli odpoledne se v černošínském muzeu konala přednáška s promítáním o historii i současnosti skláren z annínského údolí. O životě sklářů, jejich umění a úspěších přijel vyprávět tamní rodák, průvodce a redaktor Lukáš Milota.

Blog
Před 8 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

DESKOVÉ HRY SE VRACÍ K OBLÍBENOSTI

Při černošínské základní škole pracuje několik zájmových kroužků pro děti, donedávna jich bylo třináct a vloni loňského roku vznikl nový čtrnáctý, který je velmi netradiční. Jde totiž o kroužek, nebo spíše o Klub zábavné logiky a deskových her.

Blog
Před 8 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

V KOSOVĚ BYL DŮM PLNÝ PSŮ - BYLI K SNĚDKU?

Jak jsme už informovala, byl 20. ledna nalezen v Kosově u Boru na Tachovsku promrzlý pejsek a ve velmi špatném zdravotním stavu. Zdálo se, že pejsek nepřežije noc, ale nevzdal to a dnes se už malý bojovník řádně zotavuje a dostal jméno Radovánek. Podařilo se zjistit, kde pes dříve žil a dle dostupných informací mělo v domě být ještě několik dalších psů.

Blog
Před 8 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

EROTICKÉ POVÍDÁNÍ V ČERNOŠÍNĚ

Beseda o erotice v budoucnosti vyvolávala salvy smíchu

Blog
Před 10 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

VÍTEČEK HRÁL MRAZÍKA

Potřeboval by ale finančně podpořit na základní potřeby.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

V ČERNOŠÍNĚ UŽ ZÁŘÍ VÁNOČNÍ STROM!

Už od nědělního večera září na černošínském náměstí vánoční strom. Nedělní rozsvěcení bylo doplněno trhem, zpěvem potěšila Jana Berků, trhem se nesla vůně uzenin z Vepřobraní pořádaného Jaroslavem Vacatou a teplého vína.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONPLZEN.CZ