16. konference EXCELLENTNÍ ŽENA®

Zveme vás na toto jedinečné setkání nejen žen v Měšťanské besedě 9. dubna 2022. Vážíme si žen, proto jim chceme dělat hezčí život. Těší se na vás významní hosté, doprovodný program, dárky, občerstvení. Více informací a vstupenky najdete na www.excellentnizena.cz

Cílená propagace v Plzni

Sebeúcta a sebevědomí - to jsou dvě nejdůležitější slova v životě každé ženy. Konference EXCELLENTNÍ ŽENA® umožňují setkávání žen, které jsou aktivní, zajímají se o svět kolem sebe a chtějí se dozvídat nové věci. Snažíme se vybrat nejlepší témata a nejlepší lektory, kteří zaujmou.

Co tento den ženám přinese:

¦ načerpáte novou životní energii, protože se setkáte se stejně smýšlejícími ženami ¦ budete mít prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí ¦ potkáte se s lektory, kteří vás budou inspirovat a mohou vám otevřít oči ¦ navážete přátelství se ženami, které stejně jako vy procházejí různými strastmi ¦ dostanete spoustu podnětů a nápadů, které Vás budou motivovat ¦ zažijete příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat ¦ … ale také se pobavíte, inspirujete, ochutnáte, odpočinete, zrelaxujete duši ˘ Chceme, abyste měly možnost porovnávat svou životní situaci s ostatními, komunikovat, získat další úhel pohledu a posilovat své sebevědomí.

Každá žena je vítána, každá žena nás zajímá. Přijďte mezi nás, přijďte na konferenci, přijďte na Business oběd pro podnikavé ženy, přijďte si zatančit nebo pojeďte s námi na výlet. Těšíme se na vás.  

Autor: EXCELLENTNÍ ŽENA® Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
28.01.2022 13:010 +
 
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka