Arch. Jan Soukup hostem 14. EXCELLENTNÍ ŽENY v Plzni

Jako plzeňská patriotka si považuji, když mohu na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA pozvat odborníka z Plzně. Ing. arch. Jana Soukupa si velmi vážím a je mi ctí, že bude našim hostem. Jak vypadala Plzeň v letech 1840 – 1843, kdy zde žil a na premonstrátském gymnáziu studoval mladý Bedřich Smetana? Tuto přednášku z úseku historie Plzně si nenechte ujít. Podrobnosti a vstupenky - www.excellentnizena.cz

mobil pohotovost

Přijďte si pro plnou náruč inspirace a energie

Konference EXCELLENTNÍ ŽENA umožňují setkávání žen, které jsou aktivní, zajímají se o svět kolem sebe a chtějí se dozvídat nové věci. Snažíme se vybrat nejlepší témata a nejlepší lektory, kteří zaujmou.
Co tento den ženám přinese:? načerpáte novou životní energii, protože se setkáte se stejně smýšlejícími ženami? budete mít prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí? potkáte se s lektory, kteří vás budou inspirovat a mohou vám otevřít oči? navážete přátelství se ženami, které stejně jako vy procházejí různými strastmi? dostanete spoustu podnětů a nápadů, které Vás budou motivovat? zažijete příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat? … ale také se pobavíte, inspirujete, ochutnáte,odpočinete, zrelaxujete duši ? Chceme, abyste měly možnost porovnávat svou životní situaci s ostatními, komunikovat, získat další úhel pohledu a posilovat své sebevědomí. 

 Těšíme se na vás 30. března 2019 v Plzni, Měšťanské besedě na již 14. zážitkové a vzdělávací konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®. Bude to skvělá dámská jízda, která vám přinese hodně inspirace, pozitivní energie i řadu AHA momentů. U toho nesmíte chybět! 

A jací lektoři se na vás tentokrát těší?

Kateřina Winterová, herečka a moderátorka pořadu Herbář - Jíst a žít
PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš,m psycholog - Jak si udržet partnerský vztah
Táňa Havlíčková, módní návrhářka - Šaty dělají člověka aneb Jak oblékat svoji duši
Ing. arch. Jan Soukup - Plzeň očima Bedřicha Smetany
Lenka Dobiáš Černá, M.A. - Fair trade : obchod se smyslem pro spravedlnost
MGA. Tomáš Pilař - Žijme operou
a další připravujeme, něco si necháme i jako překvapení. 

 Možná uvidíte, co jste ještě neviděly. Možná uslyšíte, co jste ještě neslyšely. Ale určitě zažijete den, který bude jen váš. Kdy jste naposledy takový den měly? I doprovodný program bude bohatý. Přivítáme vás malou snídaní, rozmazlíme vás různými ochutnávkami a nalíčíme vás. Pochutnáte si na dobrém obědě a užijete si coffee break.A odcházet budete se spoustou dárků, protože dárků není nikdy dost. Tak se nezapomeňte včas zaregistrovat, vždy bývá beznadějně vyprodáno.Bližší informace, dárkové poukazy a vstupenky – www.excellentnizena.cz

Autor: EXCELLENT PLZEŇ s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby uniweb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb fabia duben

Hlavní zprávy

 

sandero auto cb
seo uniweb